beyler sizce futbolda? Devami detaylarda :)?

Avrupada en sevdiginiz takim?
Avrupada Tuttugunuz takim?
Avrupada size gore gelecekte iyi olacak bir takim?
Turkiyeden yetenekli bir takim?

Ve son olarak bildiginiz golcu bir futbolcu? (Buyuk oyuncular disinda yani Turk takimlarinin satin alabilecegi bir oyuncu)
Sonuncu soruya anket koyacam.
Simdiden çok sagolun :)

• Paulinho (Livorno)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Finnbogason
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Graziano Pellè
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Jonathan Soriano
    0% (0)17% (1)17% (1)Oy Ver
  • Carlos Bacca
    0% (0)67% (4)67% (4)Oy Ver
  • Jackson Martínez
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ciro Immobile
    0% (0)16% (1)16% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupa 'da en sevdiğğm takım: Borussia Dortmund.
    Avrupa 'da tuttuğum takım : Borussia Dortmund.
    Avrupa 'da gelecekte iyi olacak bir takım: Everton.
    Türkiyeden yetenekli bir takım: Eskişehirspor.
    Türk kulüplerinin alabileceği bir forvet: Gomis, Eto'o, Balotelli. (Şıklardakilerin Türkiye 'ye gelme ihtimali çok düşük hatta yok)
    Tuttuğum takım: Beşiktaş.

0|0
    0|0
    • Everton gerçekten çok guzel bir takim, Eskisehir formda bu siralar. Onerdiklerin iyi guzel fakat Soriano, Pelle, Finnbogason gibi oyuncular alinabilinir

• Kulüplerimiz bonservis ödeyerek transfer yapmaya pek fazla yanaşmıyor malesef..

• Olabilir ama her sezon 3 buyukler milyonlar harciyor transferlere. Bazen çok aptalca transferler yapiliyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kusura bakma futboldan özellikle futbol hakkında konuşanlardan kısacası gereksiz karı olmayan herşeyden nefret ederim görüyorum tam bir kepazelik spor yorumcuları.eşek gibi 90 dakkanin muhabbetini yapıp en azından kendi işlerini yapıyorlar.Peki sıradan vatandaşın eline ne geçiyor? Sadece zaman kaybı

0|0
    0|1
    • Sen futboldan zevk alamiyorsan bizde alamiyoruz anlamina gelmez kardes futbol dedigin sey bizim için hayatimizin en buyuk parçalarindan biri futbola zaman kaybi demeyin lutfen dunyadaki en buyuk spordan bahsediyoruz.

• haklısın zevk işi ama ben tenisi seviyorum oda belki senin gibiler için zaman kaybı kim bilir

• Bir isi yapabilirsen zevk alirsin bence, ben dogru durust tenis oynayamiyorum zaten oynayabilirsem zevk alirim herhalde

• Carlos Bacca, Deportivo, Real Madrid

0|0
    0|0
  • 90 kuşağı çocuğu olduğumdan sebep sanırım hep Arsenal e karşı bir sempatim var.
    Bunun dışında Arda Turan dan dolayı Atletico Madrid i destekliyorum.
    Carlos Bacca ve Immobile çok yetenekli forvetler bence.

0|0
    0|0
    • Arsenal :) bende o takima sempati duyuyorum ozelikle o guzelim paslari sayesinde

• Arsenal
    sevdiğim futbolcu theo walcott
    efsana oyuncu beckham
    Türk takımlarını tutmuyorum ama jeremain lens ve bastos bunlar iyi futbolcular

0|0
    0|0
  • Carlos Bacca

0|0
    0|0
  • Paulinho (Livorno)

0|0
    0|0
  • Carlos Bacca ve Ciro İmmobile Türkiyede iş yapacak futbolcular. Avrupada Dortmund ve Barca

0|0
    0|0
Yükleniyor...