Arkadaşlar yardım kızım için :(?

Benim kızım 13 yaşında ama bayağa kalıplı ve kilosu 77 ama büyük gösteriyo napmam lazım çok güzel bir kız kilosu olmasa ağlıyo fitness'a götüremiyorum yası küçük yardımm?

Güncellemeler:
Boyu 1.66

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmek , makarna , şeker , meyve tüketmesin.

Zeytinyagi , et , sut , peynir , yumurta , sebze full serbest.

Hergun 3 lt su.

Agirlik calismasin ve kosuda yapmasin.. sadece hergun 40 dakika yuruyus.. ve birde onu motive edin.kilo verdikce daha cok spora sarilacaktir. Ona spora basladiginin ilk hafta sonunda sana yakinda yeni ve guzel elbiseler alacagiz heralde cok guzel olmaua basladin vs motivasyonel konusmalar yapin.bunlari cok sikca yapmayin ama her hafta veya 2 haftada 1 mutlaka yapin.haa unutmadan en pahalisindan en iyisinden hergun 3000mg balik yagi tuketsin. Meyve sularida yasak. Fakat daha ergenlikte oldugundan kisitlida olsa icebilir.meyve full sekerdir cok cani cekmedikce uzak dursun.

0|1
    1|0
    • Çok sağolun :) (en iyi cevap) :)

Erkekler Ne Diyor 13

• fitnessa neden götüremiyorsunuz

0|0
    0|0
    • Yaşı küçük 13 almıyorlar

• tempolu yürüyüşler yapsın havalarda ısındı sizde ona katılın

• Öyle yapıcağım zaten

• Diyetisyene götürmelisin ayrıca da evde spor yaptırmalısın gerekirse de basketbola filan yazdır.

0|0
    0|0
  • Evde egzersız yaptırın hatta sızde yapın heveslensın diyet yaptırın

0|0
    0|0
  • yaz kampları olabilir arkadaşlarıyla birlikte

0|0
    0|0
  • doktor kontrolünde olsun. yüzmeye gitsin. çok ekmek yemesin. her akşam yemekten sonra yürüsün.

0|0
    0|0
  • endokrinoloji uzmanına götürün. testler yapsın. kilosuna etki eden bir neden varsa onu tedavi ederler.
    eğer herşey normalse zaten doktor diyetisyene yönlendirir..

0|0
    0|0
  • kesinlikle diyetisyene götürün. ayrıca diyetisyenin söylediği herşeyi evde hep beraber uygulayın onun insiyatifine bırakmayın. elbirliğiyle aşılır sonrasında.

0|0
    0|0
    • bulunduğunuz yerde yakınlarınızda spor salonu vs var mı bilmiyorum ama varsa salonada mutlaka yazdırın beraber gidin gitmek istemiyosa ya da bir arkadaşıyla gitmesini sağlayın

• Havuza gittik artık istemiyo, baskete yazdırıcam

• diyetisyene götür ve makul besle çocukcağızı.. sağlık için olduğunu fark etsin...

0|0
    0|0
  • Fitness için yaşı küçük değil götür iyi bi' spor salonuna spor yapsın..

0|0
    0|0
    • Nerden bulabilirim ki 18 yaş üstüü :/

• Spor salonunda yaş diye bir şey yok 50 yaşındaki adam da geliyor 10 yaşındaki velet de..

• Alla alla benm igttiklerim öyle demiyo ama :/ neyse bulucam fitness

• boyu kaç hanımefendi. kilo yaşa endekxlenmez boya endexlenir..

0|0
    0|0
    • 1.66

• yani can sıkıcak bişey yok yardım istersen mesaj yaz aklına takılanları cevaplayabilrim.

• Çok sağolun

• alacan kızını götürecen stada koşturacan

0|0
    0|0
  • İkiniz birden spora gidin pozitif güç ver

0|0
    0|0
  • benim sorunum değil bir arkadaşımın sorunu :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Diyetisyenden yardım almanız lazım abur cubur yiyorsa kessin kilo yapacak besinleri az tüketmeli

0|0
    0|0
    • makarna çok sever yani hamur türleri

• Diyetetisyene götürün bence

0|0
    0|0
    • bir ara yapmıştı kendi kendine ağlamıştı hırslanmıştı 70 kilo olmuştu sonra yeniden saldı kendini

• Tamam çok sağolun :)

• Rıca ederim :)

• herhangi hareketli bir aktivite yapsın spor mesala ( yüzme- iyi işe yarar basketbol vb.)

0|0
    0|0
  • Diyetisyene götürün ve eğer imkanınız varsa yüzmeye yazdırın gerçekten ikisini bir arada yaparsa çok faydasını görürsünüz.

0|0
    0|0
    • Yüzme değilde basketbol nasıl sizce?

• O da olabilir ama yüzme insan vücudundaki her bölgeyi çalıştırdığı için daha etkili olur diye düşünmüştüm. Bende küçükken tombuldum ve 14 yaşında yüzmeye başladım yemekleri kestim şimdi boyum 1.70 kilom 49 :) çok fazla takmayın kafanıza çocuktur daha o verir ama önleminizi almanızda fayda var tabi inşallah sizin miniğinizde sağlıkla zayıflar..

• İnşallah canım :)

• iyi bakamamışsın pis anne

0|1
    1|0
    • İyi baktım da kilolu oldu dimi canım? :)

• Anneye pis denmez ama iyi bakmak da öyle olmaz :) kilo bir sorundur başka sağlık sorunlarına ve vücudun dirençsiz güçsüz kalmasına da yol açar

• Kıyamıyorum sevdiği yemekleri yapıyorum kilo alıyo

Yükleniyor...