Bodye gidenler bana yardımcı olurmusunuz?

Bodyci kardeşlerim benim yaşım 18 kilom 56 boy 1.84...vücut yapım görünüşlü olsada kol kaslarım, ayak bileği kaslarım, göğüs kaslarım çok zayıf...bu arada benim midemde problem var ne yesem arada sırada midem bulanıyor ve yemekten soğuyorum...bodye gidersem kilom artar mı ve kaslarım gelişir mi? şimdiden teşekkürler

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba kardeşim ben 3 aydır gidiyorum.Senin ilk başta kilo alman gerekiyor spor salonuna gittiğinde sana kilo alma programı verirler.Bu programla birlikte hem kilo alırsın düzenli bir şekilde hemde kasların gelişir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• hocam merhaba kas zayıflığı diye birşey yok aslında bazı insanlarda fazla lif olduğu için ağır kaldırıyor ve fitnessdaki satleri 15-10 oluyor bazı kişilerdede lif az olduğu için ağır kaldırsa bile yaptığı set 4-7 arasını geçmiyor lifli yiyecekler yemeni öneririrm ve spora 1 gün arayla git.

0|1
    0|0
  • Bu gardaşımızın kanalında istediğin cevapları bulabilirsin.
    htt p ://ww w.youtube.com/channel/UCrZqjWKYrLYgXPQxh2Sa-kw

0|1
    0|0
    • Link paylaşmaya çüküm yetmediği için aradaki bikaç boşlğu sildim.En iyisi Youtube e Savaş Cebeci yaz kanalını bulursun zaten

• sorun değil dostum sağolasın

• 2 yıllık fitnessçıyım 170cm boy, 58kiloyum fakat hiç yağ kütlem yok vücudum ise isteğim gibi 6pack adonis elimde dahi dahi kas grubu çıkıyor şu an sadece şu anki şeklimi korumak için antrenman yapıyorum benim için tv deki gibi çok hacimli olmak önemli değil istediğim yapıya ulaştım
    sana tavsiyem ilk 6 ay toz kullanma doğru beslenirsen gereksiz (hiç kullanmadım) ve hayvan gibi ye artık ne bulursan götür ekmek tavsiye etmem sadece mide şişirir yağlı şeyler yeme uykuna dikkat et DÜZENLİ antrenmanlarına katıl ve SABRET SABRET SABRET çünkü bu sabır sporu

0|0
    0|0
  • Çok zayıfmışsın ben 175 boyunda 62 kiloyum hala zayıf diyorlar senin en az 75-80 olman gerekli tabi yağ yemeden olacak bu patatese makarnaya yüklen

0|0
    0|0
  • faydası olur ama beslenme şart, beslenme olmadan fıtnes yapmanın bir amacı olmaz kardesim

0|0
    0|0
Yükleniyor...