Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Soma'ya yardım için maç yapması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Soma'ya yardım için maç yapması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence çok güzel bir düşünce, özellikle Türkiyenin büyükleri arasından en centilmen iki takımın olması isabet olmuş..

G.Saray ya da Trabzonspor olsaydı rezillik çıkabilirdi çünkü çok agresif, hırslı oyunculara sahip iki takımda.. Ama Beşiktaş ve Fenerbahçe oyuncuları centilmenliğiyle böyle bir maçı idare edebilirler..

Tabi bu benim şahsi fikrim siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel özetlemişsin...alınan karar güzel Kazanan soma olsun

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• galatasarayla trabzon yapsalardı da bir şey olmazdı iti itin ayağına basarmı hiç.burdaki itin hakaretle bir ilgisi yok lafın gelişi söyledim

0|0
    0|1
  • Besiktaslıyım cok iyi olmuş valla :)))

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen biraz kibar davranmışsın ama ben senin kadar kibar konuşmayacağım ne rezilliginden bahsediyorsun sen? Volkan, Emre, Caner, Meireles bunlar çirkef değilmi? Ya da Melo ya iftira atan Oğuzhan bir melekmi? İnsanların evine ateş düşmüşken sen burada gelmiş Galatasaray antipatikliği yapıyorsun

0|1
    0|0
  • GS de A.Madridle yapıcak bu tür sorular hoş değil tabiki buda benim düşüncem ;)

0|1
    0|0
    • G.Saray'ı dışlamışlar gibi oldu ama G.Saray da gücenmesin onlar da İspanyadan bulmuş işte takım

• Çok gücendik ben şimdi uyku uyuyamam :)) Kafamı buluyosunuz anlamadım.

• o maç oynanasaydı skor zaten baştan belli olur

gs:4 ts: ya 0 ya da 1 :)

inş fırsatım olursa gideceğim olimpiyata olur diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0
  • Uçmuşsun sen bilader. Asıl çirkef futbolcular Fenerbahçede, 2.ci takım Trabzon. En uysal iki takım Gs vs Bjk.

0|1
    0|0
  • 3 büyüklerin hepsini taktir etmek lazım büyüklük böyle zamanda belli olur. Bu zor günlerimizde renk gözetmeksizin birlik içinde olmamız lazım. Bizim için gün geçtikçe tansiyon düşüyor olabilir ama orada yakınlarını kaybedenlerin içindeki ateş gün geçtikçe büyüyor bir damla su bile olsak dindirmeye çalışalım bu ateşi hep birlikte.

0|0
    0|0
  • en güzel cevapları yazmışsın zaten bana bişey kalmamış iki takımada tebrikler :)

0|0
    0|0
  • Hangi iki takım yaparsa yapsın kazanan Soma olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...