Mekik cekmek iyi midir? Yani bir faydasini görebilecek miyim?

Mekik cekmek iyimidir? yani bir faydasini görebilcek miyim?
bide nezaman görürüm?
göbegim vardaa ://

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• tempolu yürüyüşler yapıp sonrasında mekik çek daha faydalı olcaktır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• göbeğini mekik ile eritemezsin ne yazık ki onun için beslenmeni değiştirmen lazım aldığın kalori yaktığından daha az yapman lazım mekik sadece karın kaslarını güçlendirir ama bu kaslar üstünde yağ tabakası olduğundan görünmezler bu sebeple göbek hatta daha şişkin durur

1|0
    0|0
    • hadi yaaa ufff ama kosiyorumda spor olarak

• varda ne alaka

• bak şimdi Kilo vermek için kalori takibi yapman lazım ve kiloyu nereden vereceğini bilemezsin ve spor yapan güzel günlük yaktığın bir kalori vardır bunu sitelerde kalori hesaplama diye bakarak bulabilrsin ardından
      Fatsecret diye bir program var bunu kur telefona yediklerini ulaşmak istediğin kilo belirle ve kalori hesabı yap zaten bir kaç gün sonra artık hesaplamana gerek yok alışırsın

• her yaptığın hareketin bir etkisini görürsün ama düzenli olması önemli... mesela sadece mekik çekiyorsan haftada 3-4 gün ve yavaş yavaş sayıyı arttırarak kendini sürekli zorlamaya çalış, karnın düz ve seksi biçime girecektir ama unutma düzenli olması önemli, mesela 2 günde 1 egzersizlerini tekrarla bir düzeni olsun :)

0|0
    0|0
  • Kaslarını sıkılaştırır. Göbek tarafındaki kaslarını çalıştırıyorsun diye oradaki yağlar erir diye bir mantık yok. En iyi yağ eritme bacak kaslarını çalıştırarak yapılır. Mekiği de yağlar eriyince boşluktan dolayı sarmayı engellemek için mekik çekilir. Yani ya squat ya koşu ya da ip atlamak olmazsa olmaz yağ eritme konusunda.

0|0
    0|0
    • yok ben kosiyorum zaten 30 dk

• şeker, unlu gıdaların hepsi, tuz hayatından çıkıcak bu işin yüzde 70 şi göbek zaten çok zor eriyen kitle sadece hızlı yürüyüş minimum altı ay zor değil aslında

0|0
    0|0
  • Göbek eritirsin çok iyidir

0|0
    0|1
    • hergün yapsam nezaman gider?

• 1-2 ayda etkisini görürsün 150 ve 200 mekikde ayrıca yediklerinde önemli bu konuda

• göbek varsa eğer çekeceğin mekik ile en fazla üst karın kaslarını görürsün (göğüsün hemen altı). onun dışında göbek eritmez, göbek altındaki kasları çalıştırır. göbek için kesinlikle günlük yürüyüş veya koşu + diyet yapmalısın :)

0|0
    0|0
  • Mekik çekmek her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • insanlar ibadet olsun diye mekik çeker. bir faydası yok diye duydum.

0|0
    0|0
  • Karın kasların gelişir

0|1
    0|0
  • Karın egzersiz programları var mekikde bunun içinde ama sana önerim koşu yap.En az yarım saat..

0|0
    0|0
  • www.google.com/imgres BÖYLE OLUR İYİMİ

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Direk mekik çekmeye başlarsan vücudun alışık olmadığı için işe yaramaz öncesinde biraz spor yap yürüyüşe çık, egzersizler yap sonrasında azdan başlayarak her gün biraz daha çoğaltıp çek mekiği ayrıca mekik göbeğini eritmez onun için diyete ya da spora başlamalısın :)

1|0
    0|0
    • kader diyelim bu karsılazmamıza :D benim yazıcaklarımı yazmıssın bende ekliyeyim..mekige filan baslama şimdi once yagları erit mekik çekersen kasların la deri arasında yaglar sıkısır bu sefer hiç eritemessin hiç demiyimde çok zor erir..göbegin ne kadar var bilmiyorumki ona göre konusucaktım..neyse farketmez sen mekikte çek yansın karnın her seferinde karnının yandıgını hissedene kadar çek ama ayriyetten aksamları ya da sabahları nasıl işine geliyorsa hergun 1 - 1.5 saat yurumelisin ya da kosmalısın bol bol su iç...karındaki yaglar için diyet sart yaglı sekerlı seyler yeme...karın kasların cıksın istiyorsan zorlamalısın ve protein agırlıklı beslenmelisin...ama sen karın kasım olmasın karnım duz dursun dersen protein agırlıklı beslenmene gerek yok :) hemen yarın git yulaf al kendine ve yemeye basla etinin lifalif adında yulafı var istedigin meyveyle karıstırıp ye..muz olabilir mesela...acıktıgında bunu tuket tok tutar gerekli enerjinide verir :)

• Evet öyle oldu :D

• Surekli devam ettiremeyeceksen bence hic baslama ya da cok yogun yapma. Bende pek gobek yoktu mekik cektim spor salonunda yani agirlikli mekik hareketleri yapmistim. Sporu birakinca gobek cikti. Simdi pilatese basladim hem bacaklara hem gobise iyi geliyor:)

0|0
    0|0
  • kollarında kas oluşmasını istemiyorsan yapma ben pişmanım ama göbek için iyidir

1|0
    0|0
    • hayatım mekikle kollarında kası nasıl oluşturcaksın :))

• mekik yatıyorsun ve kalkıyorsun o değilmi? ve seyide yaptım kolların yerde yatıp kalkıyorsun. ben çok çok yaptım ikisinden ve kollarım çok kaslı

• kollarına yükleniyorsun ondan

Yükleniyor...