Anneler gününü ağlayarak geçiren var mı?

çocuğunuzun olduğuna sevinip aynı anda içinizin acıdığı bir anneler günü geçirdiniz mi ben çok mutsuzum tabi Allah çocuğumla sınamasın ama anne olmanın tadını bile çıkaramdım bebeğim doğduğundan hatta hamileliğimden beri hergün ağlıyorum nolur bana dua edin artık ben da hayata dönmek gözlerim dolmadan çocuğum sevmek istiyorum herkesin duasını ihtiyacım var benim gibi mutsuzluklar yaşayan var mı yalnız mıyım ?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Derdiniz nedir acaba, anneniz sağ, evladınız sağ...sorun nedir?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• :(

0|0
    0|0
  • Sorun ne tam olarak bilmiyorum ama umarım mutlu olursun.

Bu arada konuyla alakası yok ama paylaşmak istedim.

link

0|0
    0|0
  • birde aldattığını düşünüyorsa çocuğu neden görmeye geliyor senden değil de kestir at gitsin demekki o sana güvenmiyor ki sana layık olmadığını gösterir sana layık olmayan kişi çocuğuna asla layık değildir niye böyle saçma kişilerle evlilik yaparsınız ki gençliğinizi heba edersiniz anlamıyorum yarabbi kızlara akıl ihsan et

0|0
    0|0
    • biliyor musun eşim dünyanın en iyi insanı gibiydi 13 yıldır tanıyorum her dediğimi yapardı çocok olacak diye inanılmaz mutluydu ama işte hersey hamileliğimin 7 ayında bitti

• hep öyle olurlar erkekler gerçi kadınlarda öyle dereyi geçene kadar diyelim aile baskısından da olabilir ya

• arkadaşım sıkıntı nedir açıl varsa bir çaresi ki vardır elbet derman olalım ya bak üzüldü şimdi

dualarım seninle bahtiyar ol huzurlu ol ya sıkma kendini yıpratma problem ne ?

0|0
    0|0
    • sorularıma bakarak anlayabilirsin biraz uzun çok da yorucu

• daha boşanmadık biz ve ondan başkasını düşünömek bile beni delirtir doktor demişti böyle bişey sinir krizi geçirdim nerdeyse ne yapcam bilmiyorum

• Allah sabır versin arkadaşın amacını bilmek isterdim seni üzerek nereye varmaya çalışıyor ayrılacaksan ayrıl garip gerçekten Allah yardımcın olsun

• anneler gününde neden ağlıyorsun. ağlamaya gelmedik dünyaya imtaan olmaya geldik. mutlu bir şekilde geçirenler sonsuz cennette girecek.

0|0
    0|0
  • ağlamıyorum ama içimde fırtınalar kopuyor...

0|0
    0|0
  • Ben varım

0|0
    0|0
  • senin gibi olmasa da gözlerimden yaş akmasada içim sızlıyor aslında nedeni ise benim de annem yok :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben varım. Oğlumu kaybettim ben.

Ağlama, en azından anladığım kadarıyla evladın yanında. Onunla beraber geçireceğin güzel günleri düşün, onunla mutluluğu paylaş. Senin hüznün ona da geçer. Yapma bunu yavruna, kendine de yapma! Onunla vakit geçir, havalar güzel parka git, onunla oyun oyna, sen de çocuk ol onunla beraber... Yavrunun kıymetini bil, anneliğin tadını çıkar :)

Dualarım seninle, sen de benim için dua eder misin? Benim de sağlıklı, mutlu bir bebeğim olsun diye? :))

0|0
    0|0
    • inşallah ,istediğiniz zamanda en hayırlı güzel bebekle yeniden çok mutlu olursun

• çok kötü geçiyor benim içinde ağlayamama gibi bir sorunum var ama gözlerim dolu dolu

problemlerini inşallah çözebilirsin zor bir durum ama hayat herşeye rağmen devam ediyor bunu unutma bebek senden etkileniyor onunda ileride mutsuz olmaması için güçlü olmaya çalış

0|0
    0|0
  • Allah sabır ve dayanma gücü versin.Anneler gününüz kutlu olsun...

0|0
    0|0
  • Yazınızdan anladığım kadarıyla cocuğunuz rahatsız sanirim Allah şifasını versin ama bu haline de şükretmek gerekir bazen beterin beteri var.anneler gunünüz kutlu olsun!

0|0
    0|0
    • allaha sükür çocuğum çok iyi ben mutsuzum sadece

• Ozaman evlilik danışmanlarına gitmeniz lazım esinizle ve sorunlarınızı anlıyorum inanın.

• gecmis olsun.

0|1
    0|0
  • üzüldüm ya allah cocugunla bolca zaman geçırmeyı nasıp etsın ınsallah

0|0
    0|0
  • Neden mutsuzsun ?

İnş mutlu olursun ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • Evladını incitmemelisin Senın bu psikolojinden olumsuz etkılenecektır.

0|0
    0|0
  • Annenize ne oldu Sorabılırmıyım?

0|0
    0|0
Yükleniyor...