Dün akşam Florya'daki kız burda mısın acaba?

florya girişindeki konvoydaki güzel kız burdamısın acaba ömrümü verebilirim sana :)

0|0
15|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 14

• Daha ismini bile bilmediğin birine ömrünü vermek vay maşallah :D

Acaba ömrünü vereceğin kişi , tam da istemediğin bir karaktere sahipse o ömrünü geri alırken zoruna gitmeyecekmi? demek ki senin ömrünü vermek cok kolaymış diye düşünmez mi insan.

2|0
    0|1
  • kendisi benim kız arkadaşım oluyor. buyur birader bir sorun mu var ? sen kime ömrünü veriyorsun almıyım ayağımın altına :D

2|1
    0|1
  • Maç bahane kızlar şahane... :D

0|0
    0|0

• Bazen bende de oluyor bir keresinde bir alışveriş merkezinin bovling bölümünde bir kız vardı bakışıyorduk sürekli daha doğrusu ilk o kesmeye başladı sonra biz başka bir yere gittik dönüştü bir baktım orda yok ama güzel kızdı kim bilir şuan nerde :)

0|0
    0|1
  • kendisi yanımda şarabını yudumluyor ve kibarca teklifini reddediyor

1|1
    0|0
  • baktın baktın,kestin,hayal ettin ama gidip konuşmadın mı_? bu olay hergün metrobüslerde,vapurlarda milyonlarca insana oluyo dostum..ya hemen harekete geçeceksin o anda, yada 3-4 gün aklına gelip gidecek.. ;)

0|0
    0|0
  • Samanlıkta iğne arıosun... D: inş. blursun...

1|0
    0|0
    • samanlıkta iğne arasa bile bulur bı ıhtımal.. ama o kızı rüyasnda hayallerinde yasatsn bnce:)

• ama harbiden konvoylarda çok kızlar vardı, aşık olabilirdim ama arabalar çok hızlı geçiyodu :/(

0|0
    0|0
    • kardesim floryada felçti mükemmel bi konvoydu sabaha karsı saat 3 te çıktı takım taraftarı selamlamaya sabah 5 te evdeydim

• Bende ebemi sorsam , çıkar mı acaba ?

0|0
    0|0
  • şakacı seni

0|0
    0|0
  • maçı bıraktı kız arıyor :)

0|0
    0|0
  • ben o gızın abisiyim.bulacağm olum seni.görüşecez senle.

0|0
    0|0
  • o değilde herkes sana yazmış dostum. Türk kızlarının abazanlığımı senin çekiciliğenemi kandılar bilemedim şimdi:)))))))

0|1
    0|0
  • herkes sevinirken senin derdin kızmıydı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...