Kilo almadan kalça nasıl büyütülür?

Kalçalarımı büyütmek istiyorum bunu kilo almadan nasıl başarabilirim buna uygun hareketler var mı bildiğiniz? netten araştırdım bulamadım.

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• karbonhidrat agırlıklı ve protein yuklu beslenmelisin yani et tuketmelisin ama aynı zamanda sporda yapmalısın...squat yapınca hem bacaklara hemde kalcaya vuruyor yanı kalca kasını buyutuyor fakat sadece spor yapmayla olmuyo buyumesını istiyorsan yemen lazım ve kalca buyurken diger taraflarında buyucek bunu bil..orantılı buyucek yanı hayvan gibi filan olmıcaksın..senin dedigin gibi sadece kıc buyutmek yok :D ancak su sekılde olur squat çalısıcan kalca sıkılastırma ve diklestirme hareketleri var onları yaparsan kalcan sıkılasır diklesir cıkıntı buyur buda buyuk gorunmesını saglar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• http://instagram.com/p/jUovmMGkf0/

http://instagram.com/jenselter bazı videoları var bakabilirsin youtube felanda
    jenselter gerçi bu kadın çok sağlam çalışıyor sadece squatta mı borçlu bilmiyorum ama sağlam çalışıyor

0|0
    0|0
  • senin ilacın squat

0|0
    0|0
  • millet ufaltmak ister bunlarda büyütmek, nede olsa karşı tarafı azdırıp, kendine iyice bağlamak ve zevkini çıkartma karşı tarafı sexliği ile

0|0
    1|0
    • Allah size akıl fikir versin.

• keşke verse, neyi yanlış yazdım anlamadım, peki kalça büyütme amacın ne o zaman

• One adim atmadan ayak degistirerek squat yapmalisin...

0|0
    0|0
  • kalça güzel olmalı doğru yoldasın

0|0
    0|0
  • Estetik ameliyatla silikon yaptır.

0|0
    0|0
  • masaj yaparak

0|0
    0|0
  • Nedir sizdeki bu kalça ve göğüs sıkıntısı yaaa böyle çok güzel ve seks i şiniz doğal olunyaa

0|0
    1|0
  • sqaut ne demek ya netim zayıf benm naasıl bir hareket şekli poponu büyütüceksen genişleteceksen evlenecen

0|0
    0|0
  • Evet kalça büyütücü egzersizler var ama aylar yıllar boyu çalışmalısın.

0|0
    0|0
  • Squat !

0|0
    0|0
  • Squat yapcan yapcan bebek gooogleden bak

0|0
    0|0
  • Evet var. Squat ve deadlift. Netten arastir

0|0
    0|0
  • Büyütme derken sıkılaştırmamı

0|0
    0|0
    • Hayır büyütme

• Büyütme kilo almayla olur yani. Biraz kalça egzersizleri yaparsın. Güzelde beslenirsen zamanla büyüyüp sıkılaşır

• seks yap ciddiyim, bir yerde okumuştum

0|0
    0|0
  • büyütmeyi boşverde squat hareketi yaparak çok güzel şekillendirebilirsin

itrainthereforeieat.files.wordpress.com/.../buttsquats.jpg

Bu da squat hareketi: www.coopersguns.com/.../

0|0
    0|0
  • namuslu kız her türlü mutlu olur boşver kalcayı falan bacım...

1|0
    2|0
    • ne alaka şimdi namusla?

• Senin namus bekçiliği yapmandan daha dolu.

• tm kardeşim tartısmıyorum sen bilirsin

Kızlar Ne Diyor 4

• Sqaut kesinlkkle..ben 2 aydir yapiyorm.bel ince popo taş oldu...totoma bakiyolar yolda yururken:)

0|1
    1|0
  • çok uyu götun karpuz gibi olur

0|3
    0|0
  • çözümü bulduktan sonra bana da söyle olur mu?

0|1
    0|0
    • squat diyolar ama onun büyütmeyeceğine eminim. sıkılaştırır

• Sqautin buyutmeyecegine nasl eminsin sen canm bu arada..denednmikki..google a yaz bakalim.kac kisi poposunu buyutmus bu yontemle

• Squat ve deadlift buyutur kizlar. Ama isin %80 i beslenme!

• Bende aynı şeyi göğüs için düşünüyorum.

1|1
    0|0
    • Herif o kadar abaza ki görmeden güzel diyor. 60 yasında ki teyzelere bile asılıyodur bu.

• Valla görenler bana asılıyor şekrrim...doğru söylüyorsun daha görmedim dimi bir göstersende tam tescil ben onu :))))

Yükleniyor...