Bugün anneneler günüymüş. Gerçekten yazık nasıl bir şey bu?

ya nasıl bişi bu bugün anneneler günüymüş annesi olmayanları hiç düşünmüyorlar yok anneler günü yok babalar günü lanet olsunnn yaaa ne biçim bi ülkede yaşıyoruzzz yazıkkkkk böyle adaleti olan dünyanın ... gerçekten yazıkkkk

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Anneler günü birçok ülkede ve değişik tarihlerde kutlanıyor. Sadece bizim ülkemiz için geçerli olan bir durum değil. Anneni ya da Babanı kaybetmiş olabilirsin başın sağolsun cidden kötü bir durum ama bu etraftaki insanların mutluluklarını yaşamamaları gerektiği anlamına gelmiyor.

Çocuğunu kaybetmiş bir anne "nalet olsun, herkes çocuğunu alıp parka çıkartıyor, ona alış-veriş yapıyor ben üzülüyorum olmaz olsun böyle iş" diyemez ki... Anneni-Babanı tanıyabildiysen ne mutlu sana, kundakta kaybedenler var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• gerçekten çok haklısın işte kapitalizmin sonuçları aktif para dolaşımını artırmak için uydurlmuş bişey geleceğin anne ve babaları bizleriz istesek kaldırabiliriz bu klişeleri...

0|0
    0|0
  • olanlar ne yapsın bayan gizemli. Başınız sağolsun kaybetmişsiniz sanırım ama bu kadar da bencil olmamak lazım

0|0
    0|0
    • eiii n güzl olanlar kutlasın n diim yha

• Bu tarz günler saçma buluyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eger anneni kaybettiysen basin sag olsun. Gerçekten kötü bir durum olsa gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...