Canım çok acıyor nefes alamıyorum. N'olur yarım edin n'olur ! :(

Canım çok acıyo nefes alamıyorum. Sevdiğim benden gittikçe uzaklaşıyor. Aramızda farklı şehirler var, ailelerimiz var ve bu bana çok acı veriyor. Acı vermemek için bende uzaklaşıyo napçağımı bilmiyorum. Ben ondan başkasını sevemem denedim ama olmuyo olamazda ! :( nolur yardım edin...

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Onu birakma güzelim tamam mi? Mücadele edeceksin... Ask böyle birsey...Ona da söyle ki, eger ki seni seviyorsa, seni birakmaz... Askina sahip ciksin " aynen böyle dee!

Sen de ayni sekil! Askina sahip cikacaksin! Üzülme sen tamam mi canim? Uzaklasmasina izin verme... Konus onunla.. sorunlariniz neyse cözün...

Hadi hayirlisi... Insallah hersey cook güzel olur arkadasim... siz yeter ki konusun, sorununuz neyse cözün, KONUSUN KONUSUN KONUSUN.. bir cözüm bulun...

0|0
    0|0
    • Yemin ederim hızır gibi yetiştiniz buna çok ihtiyyacım vardı. Dediğiniz gii yapcam ve dediğiniz olursa dualarım eksik olmucak

• Bütün dualarım seninle zeynep ! :)

Erkekler Ne Diyor 6

• BHir bayan olarak işin çok zor. zamanında bende böyle bir durum yaşadım. Arada mesafeler ve ailem vardı. Aileme karşı durdum. Aşığım ve ben bu aşkı yaşamak istiyorum diye rest çektim. Ailem ok dedi. 835 km vardı. Mesafeleri yakın ettim. Yaşadığı şehire yerleştim. Yaptım da yaptım. O kadar güzel şeyleri yaparken gözden kaçırdığım birşey vardı. Ben direndikçe o pasifize oluyordu. Kendini vazgeçilmez sanıyordu. Uzun yıllar naz ve kaprisle yaşadım. Umursanmadım. Bencil olamadım. Çok fazla şey istemedim. Hep tedarikçi taraf oldum. Bu arada hatunda kendini vazgeçilmez sandı. "Gülü sevdim dikeni battı, seni sevdim g*tün kalktı" hesabı yani. Sen birşey yapma. Fiziksel değilse manevi olarak varlığını hissettir. Eğer gerçekten o da istiyorsa sana gelecektir.

0|0
    0|0
    • Haklısınız :( teşekkür ederim dediğiniz gibi yapıcam

• Seneye belki ben de ayrı şehire gitcem :/ Bu başlıkları gördükçe içim gidiyor yav

0|0
    0|0
    • :( :( Sakın bırakma sevdiğini aranıza mesafelerin girmesine izin verme.

• her ilişki mutlu sonla sonuçlanacak değil tecrübe edin daha sağlam adımlar at. Birliktelik ne kadar normalse ayrılık da öyle. Zamana bırak, hiç kimse vazgeçilmez değil hayatta.

0|0
    0|0
    • ayrılmadık ama çok korkuyorum .((

• korkularınla yaşamaktansa üzerine gidip erkek arkadaşınla sorunları çözmek adına korkularını anlatıp çözüm önerileri getirsen daha mantıklı olur

• deniyorum ama olmuyo işte...

• 0|0
    0|0
  • bu işin sonu olmiyacak,dilerim mutlu olasınız ama herşey ortada.

0|0
    0|0
  • zaman içinde başka birini sevdiğini göreceksin. geçer...

0|0
    0|0
    • böyle demeyn nolurr :(

• bunun bir ilacı, bir reçetesi yok, zamanla geçiyor kendiliğinden. bir gün başka birini seveceksin dediğim için bana kızıyorsun ya, yaşadığın zaman umarım hatırlarsın bugünü:)))

• :( Umarım dediğiniz gibi olur .

Kızlar Ne Diyor 11

• Hmm 4,5 senelik iliskim bittiginde her uzun soluklu iliskiyi noktalayanlar gibi benzer "baskası olmaz efenim nerden cıkarıyorsunuz :p" gibi seyler demistim. Ama ozamanlar daha bi genctik falan. Denir deniirr bu laflar denir ama zaman hepsini unutturur sadece bi süre zor gelir canın yanar. Sonra geceeer gider hastalık gibi beya :)

Yanarsın falan ama parlamak icin önce yanman gerektigini unutma... Senin icin gercekten mutlu olmanı diliyorum.

0|0
    0|0
    • :( çok zor çok... inş kardes

• bak hem erkeklerden hem kızlardan bunca tecrübe yanılıyor olamaz. yapabilirsin kendine inanmalısın.Bize güven :)

• size güveniyorum..

• senin canın acıyor ama belliki karşındaki şahısın sen kadar canı acımıyor ki uzaklaşabiliyor? Niye bukadar acı çekiyorsun ki bedenin bukadar değersiz mi? Hem ailen karşı çıkıyorsa vardır bi bildikleri kendini yemeyi bırak ve hayatı ucundan yakala

0|0
    0|0
    • Çok seviyorum elimde değil :( yardıma muhtacım. o giderse yaa...

• hiç kimseye muhtaç değilsin yüreğine söz geçirmeyi öğrenmelisin...

• haklısınız :(

• al karsına konus.tum duygularını paylas

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ee unuttunmu

0|0
    0|0
  • ya mücadale et aşkının peşinden koş yada olmuyorsa engelleri aşamıyorsanız ayrılın tamamen

0|0
    0|0
  • Bende sevdim bende acı çektim ama bir insan için bu kadar düşme. Güçlü ol eğer o da seviyorsa zaten seni kaybetmek istemeyecek birşeyler için çabalayacaktır. Tek başına yalvarmayla hiç bir şey yapamazsın herşeyi olduğuna bırak.

0|0
    0|0
  • Kafayi degistir once sonra unutursun.

1|0
    0|0
  • Yaş kaç?

0|0
    0|0
  • unutursunnnnn braz daha sabret

0|0
    0|0
  • bi daha dene.