4 ayda yaptığım vücud.. (başlık kısa değil)?

Başlıktada belirttiğim gibi 4 ayda evde kendi çabalarımla yapmış olduğum vücud http://i.hizliresim.com/DX7G4v.jpg

bu sporla ilgisi olan arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum.
Şimdiden vermiş olduğunuz cevaplar için teşekkürler.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• çaban için tebrik ederim. Yemeyi arttır yumurta prinç lapası tavuğun daha çok gözüne vur. İmkanın varsa protein desteği al ama sadece proteyin tozu. İlaç vs olaylarına asla bulaşma

0|1
    0|0
    • öncelikle teşekkür ederim. Çok sıradan oldu yiyip yiyip kilo alamayanlardanım metabolizmam dan kaynaklanıyo galiba tavsiyelerini dikkate alıam.

• çok zorlama kendini evde kendi başına spor yapabilmek hemde düzenli oldukca zor bir iştir ve sağlam irade ister. Bu zamana kadar geldiysen bundan sonrasınıda getirirsin. kolay gelsin ;)

• Saol

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• O siyah şerit ney lan tecavüz zanlısı gibi
    Hala çelimsizsin fakat büyük başarı

1|2
    0|0
    • teşekkürler :) bide kilo alabilsem

• neden suçlu gibi gözünü siyaha boyadın kafayı saklasaydın iyiydi, biraz kilo alsan iyi olacak kemiklerin sayılıyor evladım

0|1
    0|0
    • doğru diyorsunda bir türlü kilo alamıyorum

• Kas yapmamışsın ki. Sadece yağları eritmişsin. Biraz ağır bas ve sıkı ye ki hacim artsın.

0|1
    0|0
  • zayıf kalmışsın g enç

0|2
    0|0
    • Tek sorunum da o bir turlu kilo alamiyorum.

• çelimsiz ama kaslısın yağ oranın düşük bravo :)

0|1
    0|0
    • teşekkürler :) kilo almaya çalışıyorum ama bir türlü başaramadım

• Biraz kilo alıp kalıplanmalısın bence

0|1
    0|0
  • 4 ayda olduysa bende spor salonuna gidiyorum yarın anasını satım

0|1
    0|0
  • vucuduna hacim lazım bol karbonhidrat yemeye bak diyet yaparak yağı verirsin ama hacim şart :) başarılar

0|1
    0|0
    • Aynn oyle elimden geldigince yapmaya calisiyorum ama kilo almak benim icin zor vucud yapimdan kaynakli galiba bu arada tesekkurler :)

• ektomorf bir vucut yapın var, bende 2 senedir bu sporun içindeyim :)

• 4 ayda az gibi sanki ben 1 haftadır yapıyorum :D bişey yok daha sadece yapıyorum yani

0|1
    0|0
    • bide günde kac sınav kac mekik kardeşim?

• :D kolay gelsin

• eyw

Yükleniyor...