Yüzme yapanları bir görelim kaç aydır veya senedir yüzüyorsun ve boyunuz kaç?

Liseden beri yüzüyorum boy 190 30 dk serbest 15 dk kurbağa 15 dk kelebek atarım siz nasıl yüzüyorsunuz?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• yüzme yapan mi :S

ben her türlü yüzebilirim ama hobi olarak
    çok boğulan kurtardığımı bilirim bir ara sahil güvenlik mi olsam dedim sonra tesettürlü olduğumu farkedip bunu hayrına yapsam daha iyi olur diye düşündüm..

yalnız uzun süre dalamıyorum su kabul etmiyor.

0|0
    0|0
    • :) dalacaksın yarıya kadar gidiceksin sudan zıplayıp başlayacaksın kelebeğe çat çat çat :) yüzesim geldi ya ben gidiyorum :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Cok guzel yuzerim açılırım sahildeki insanlar bile gorunmez olur..deniz de yosun olmasin yeter

0|0
    0|0
    • Bende denizde yüzemem tuzlu tuzlu :)

• Havuzda yuzmem ben.hijyenik degil..acik denizde de yuzerim.

• tabikide yüzdüğün yere bağlık hijyenik olması bence , ama denizde açılmadıkça sahilde olan kesimde hijyenden bahsedemeyiz örneğin baba tuvaletim geldi sorusunun cevabı denizdedir :))

• Profesyonel yüzmüyorum

0|0
    0|0
  • 18 yaşındayım 161 boyum var 5 yaşından beri yüzüyorum ve yüzme hocalığı yapıyorum

0|0
    0|0
    • kapışabiliriz hocam iddalıyım :))

• :) çok fazla iddialı olma

• içimde biraz tereddüt var ama ben yinede düelloya varım kelebek stil tercihimdir hazır olun hahah :)

• İyi yüzerim bende de, benim boyum niye atmadı yahu..:(

0|1
    0|0
    • valla su sana yaramamış heralde :))

• İyi yüzerim, 2 yıl öncesine kadar yüzücüydüm. Serbest severim.

0|0
    0|0
    • çoğunluğa uyuyorsun sende 20 kişiden sadece 2 kişi kelebek atıyoruz artık çanları aşmamızın zamanı :)

• Kelebek 2.sırada benim icin.

• bir kelebek atarsın kolun bacağın kopar eve zor yürürsün çantanı taşıyamassın :))

• Tam bir deniz insaniyim ilk 4 yasinda yuzmeye basladim. Favorilerim butterfly ve freestyle.

0|0
    0|0
    • butterfly gerçekten süper yapmak zor izlemek güzeldir :)

• benim en bayıldığım yüzme biçimi ben yaparken daha çok kelebek değilde yunus balıgı gibi hissederim :P :D

• benim için vazgeçilmezdir butterfly :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Bronz, Gümüş, Altın brovelerim var, diğer işim cankurtaranlık, Balık adam da diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bı yuzerım kaptırdımmı dunya turu yaparım

0|0
    0|0
  • 7 yasimdan beri yuzerim. Suya hastayimdir anormal diyebilirim :D.

Boyum 1.81 .

Her stilde yuzerim keyfime gore. Nefesimi tutup su altinda yuzmeyi de severim ve dahasi da var :D.

0|0
    0|0
    • aynen dalıp su altında yüzmek daha keyifli

• Sualti tuplu dalis egitimi de aldim SSI sertifikam var rekreasyon amacli. Isin suyunu cikartacagim ama zaman tek engel. Kopek baliklar yunuslar vs... Adrenalin de seviyorum...

• seneden seneye yüzüyorum

0|0
    0|0
  • 10 yaşında filan glde öğrendim güneşte çok fena yandığım için pek denizle aram yok hani kızarıyorum kararmıyorum yara gibi oluyor her yerim kabarcıklar cıkıyor oyüzden geç öğrendim

0|0
    0|0
    • beyaz tenlisin heralde :)

• uhhh :) 195 nedir abi ben 190 ı güneşe kafa atcam yakında :)

• ^^ valla idare ediyor ya

• Biz denizde doğduk denizin çocuklarıyız havuzda yüzmeyi öğrenenlerle karıştırmayalım

0|0
    0|0
    • helalin var bizim burada deniz yok be abi yapay plaj var oda yazdan yaza acık :))

• derece yüzmüşlüğüm var abi yosunların arasında :))

• Bizde fazla yosun olmaz yuttumu geri vermeyen dalgalar olur

• 15 yaşımdan beri yüzüyorum boyum 1.82 ...

0|0
    0|0
    • benim genetik heralde 190 olması :)

• Amin kardeşim yüzmek diyorum ama genlerinde etkisi var tabi :))

• ((: Muhakkak...

• yazın sabah 9 akşam 5 arası genelde denizde veya aquaparkta olurum suyu çok severim :P

0|0
    0|0
  • Boy 1.84 Tekte 300 metre serbest yuzuorm (:

0|0
    0|0
  • 6-7 senedir yüzüyorum ara sıra tabi çok sık değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...