Vucudum nasıl Sizce Bağyan arkadaşlar :D?

bir eleştiride bulununda ona göre haraket edicem arkadaşlar
http://i.hizliresim.com/JLQOJQ.jpg

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Cok siska.. Daha fazla kas istiyorsan bol bol Hindi gögsü, Tavuk gögsü, Yumurta aki ve proteini zengin seyler ye kilo almaz kas yaparsin..kaslarinin volume almasini istiyorsan 1 gün yap 2 gün ara ver 1 gün yap 2 ci gün yap 3 gün Ara ver..1gün yap 2 gün Ara ver... Öyle yaparsan kaslarinin büyüyebilmesine izin vermis olursun yoksa hergün yapinca aha böyle ciliz kalirsin :-))))

0|1
    0|0
    • Teşekkürler o kadar insanın içinde bir doğru dürüst yorum yapan sen çıktın :*

• tavsiyeni deniyicem

• Rica ederim.. Hergün spor çalışırsan kasların sertleşir ama büyüyemez.. Büyümesi için ara ara çalışma yap.

Kızlar Ne Diyor 7

• Sitenin erkekleri gövde gösterisine başladı. Iyi hoşta bari ortada gövde olsaydı da bir şeyler görseydik. Böyle ço kuru kuruya gitti.

Ayrıca az önceki gizliden de betersin. Yolunmuş tavuklar sizi.

0|1
    0|0
    • ahaha bak dogru dedin varsa saglam vucudu olan koysunlarda gozunuz gonlunuz acılsın demi :D

• Biraz zayifsin arti kambur duruyorsun hacı daha dik durmalisin. :/

0|1
    0|0
  • abi git allasen :((((

0|0
    0|1
  • Öğğğ, midem bulanıyordu zaten.:/

0|0
    0|0
    • poşet lazımmı kız pampa :D

• kuscam be yeter artık

0|0
    0|0
    • poşet lazım mı :D

• ne diye ayısal vücudunu sorup duruyosun ikide bir belli zaten ne olduğun bir geç aynanın karşısına iyi bak

• ilk konuyu açan akradaşa göre daha fit + daha küçük meme + daha kılsız ne yahu :D

• Erkek dediğin kalıplı olucak ya zayıf mısın nesin?

0|0
    0|0
    • 50 kiloyum 1,69 boy yaş 18 Yapcak bişey yok :D öküz gibi yiyorum ama inan hiç kilo alamıyorum annem bie senin yediğini ayı yemez diyo

• Azmış o :D

• o azdıda çevremdeki bütün kızlarmı azgın aşşag yukarı üstü kapalı açık herkez böle şeyler sölüyo :D

• Çok kıllı.

0|0
    0|0
    • Bah döşüme bahg döşümee kız kısmı kıllı gögüs görünce hülohohugugu edermiş :D

• göbek kıllı traş et.

• bir erkek arkadaşada yorumda söledim bayadır kesecem kesecem diyodum unuttum :D

Erkekler Ne Diyor 8

• bu ney lan oldu olucak baska yerlerinizde koyun töbe töbe...az biraz yemek ye vitamin al aylardır aç kalmıs gibi duruyon...vucudunu koymandaki amacı anlayamaıdm zaten kendin ayna bakınca iyi olmadıgını goremıyormusun bunu paylaşmanın ne anlamı var -_-

0|0
    0|0
  • Kızlar erkek cinsinden iğrenecek ne yaptın sen?

0|0
    0|1
  • Bu moda oldu herhal gece 3den sonra bole sorular normal tabi

0|0
    0|0
  • Şimdi bu mu başladı moda olarak? :)

0|0
    0|0
    • Başlasın pampa nolcak sanki ya :D

• hacı kızlara artislik yapcam diye kas yapmasaydın iyiydi :)

0|0
    0|0
  • Iyide knka kusura bakma ama yavru orangutan gibi killi yoksa iyi

0|0
    0|0
    • olum aşırı kıl yok bir göbek kısmında var orayıda bayadır kesecem kesecem diyodum unuttum :D

• Kescem pampa Raat ol :)

• Bunun sonu iyi biyere gitmiyo mayk sana kolay gelsin :)

• Vitaminsiz..

0|2
    0|1
  • hacı benden gördün özentilik yapma

0|0
    0|1
    • senin vucudunun neyine özeniyim koca memeli mustafa

• Pampa açlıktan değil la spor yapıyok biliyon mu :D zayıf olduğumu ben kabül ediyorum kilo alamıyorum spor da yapınca orası biraz baklava çizğilerini aldı ki senın gibi dümdüz + koca nine memeli değil :*

• hacı yazın görecez bakalım :D

Yükleniyor...