Fenerbahçe taraftarına ne oluyor ?

Şike davasında her duruşma sonrasında İstanbul Adliyesinde polisle çatışma var , Galatasaray maçı sonrası stat dışı savaş alanına döndü , polis araçları yakıldı . Sebep ne olursa devletin polisi ile çatışma halindeler bence Fenerbahçe taraftarları maalesef bazı çevrelerce kullanılıyor ve polise karşı kışkırtılıyor ve maalesef taraftar bunun farkında değil. Ben polis ile çatışanların taraftar değil terör örgütünün leşlerinin olduğunu ,giydikleri Fenerbahçe forması veya ürünü ile bunu da çok güzel kamufle ettilerini düşünüyorum sizin bu konuda ki görüşleriniz nelerdir.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Daha önce şampiyonluğu Bursaya kaptırdıkları(EVET önce kutladılar ama) zamanda saha dışında olaylar ayyuka çıkmıştı, her duruşma öncesi ve sonrası aynı terane ve dün maç sonu olaylar... Demek ki standartları bu. E başkanı hapite olan takımın taraftardan ne bekliyorsun, göz göre göre futbol hariç her kulvarda dolap çevirmelerine rağmen OLMADI MI OLMUYOR, anlamıyorlar.

0|1
    1|1
    • + 1 :))) ya damarına basınca gercek yuzlerı ortaya cıkıyor ;) Allah hıcbır takıma son mac facıaları yasatmasın hemde kendı sahasında ;)

Erkekler Ne Diyor 14

• işte bakın, dünyanın en medeni, en iyi kalpli taraftarları, hepsi birer melek, her biri cennete girmeyi hak eden güzide insanlar, polis arabası, benzinlik yakıyorlar, polisle çatışıyorlar, koskoca emniyete ana avrat küfür ediyorlar, başbakanı dahi karşılarına alıyorlar, link şaka bi yana dün bütün bunları yapanların gerçek fenerbahçeli olduğuna inanmak istemiyorum. ama bütün bu olayların sorumlularından biride bu playoff sistemini şapkadan çıkartan aydınlar federasyonu ve Digitürk'tür.

0|0
    0|0
  • Bii gs tarftarı olarak maç sonrası olaylarn fb tarftarlarnn çıkardğna innamyrm çünkü mç esnasında en ufak tepkileri olmadı maçı gayet düzgün bi şeklde izledler hepsne sonsuz teşekkürrler...:)

1|0
    0|0
    • Evet .. hatta maçtan sonra alkış oldu .. Daha sonrasını iyi izlemek gerek.. tahrikler olaylar olaylarr.. Biber gazları

• Pekı bunların neden oldugunu bılıyormusun ? Mac sonu 5 polısın 1 adamı dovmesı

dırek bıber gazı atması okadar cocuk bayan varken

bunların hepsı normal zaten dıme hep kendı yonunuzden dusunmeyın bu olaylar nıye olmus bı arastırın hersey dısardan gorundugu gıbı degıl

1|0
    0|1
    • Polis orada durup dururken adamı dövdü taraftarda kızdı polise saldırdı polis araçlarını yaktı :)

• Tamamen haklısın. Biraz objektif olun.

• herkez kafasına gore konusuyor ney kendıne yarıyorsa oyle konusuyor

• bunun tek bir açıklaması var o da çok açık: futbol otoretilerine baskı verip istediklerini baskı yoluyla yapabileceklerini düşünmek!

son zamanlarda şike olaylarında yaptıkları eylemlerin işe yaradığını düşünerek (federasyonun aldığı kararlar sonucunda haklı olarak) bu tür olaylar yaşattılar!

buna futbol terörü denir. hakkari de vanda görmeye alışkın olduğumuz görüntülerin kadıköyde daha şiddetli yaşanması beni çok düşündürdü!

0|0
    0|0
  • geçen hafta fenerlinin biri "en medeni taraftar bizim" demişti. şimdi nerelerde acaba?

0|2
    1|0
  • Katılıyorum. Bu benim de aklıma gelmişti. Terör örgütü sempatizanları polise saldırmak için Fenerin şampiyonluğu kaybetmesi olayını kullanmıştır muhtemelen.

0|0
    0|0
  • dün şampuan oldular, ondandir. Masabaşı oynamalarına rağmen bir ipe balta olamamak insana koyar. Bir gsli taraftarın bıçaklama gibi bir vahşetini tüm galatasaraylilara "katil galatasaray" adı altında mal edeceklerine önce kendilerine bir isim yakıştirsinlar. Madem bir hayvan bıçakladi diye katil olduk, binlerce fenerli çatışma çıkardi ya sizde "teröristsiniz".

0|1
    1|0
  • millet olarak tuzaklara düşüyoruz

0|0
    0|1
  • dün akşam polislerimiz 45 bin teröristle mücadele etti

1|4
    3|1
  • üstümüze gelenin üstünden gecerizz bütün sene bize yapılanları görmezden gelip sadece polisee takılıosanız hiç konusmayalımmm adalett die yırtınıosunuz yaa

0|0
    1|0
  • taraftara bir şey olmuyor.fenerbahça taraftarının ve takımın üstüne neden bu kadar gidiliyor.

1|1
    0|1
  • sen gs lisin bu kadar belli etme kendini bari.

1|0
    0|0
  • Bize her sevdadan geriye kalan sadece GALATASARAY . . . ;)

0|0
    0|1
  • İşte dar kafalı insanlar; maç için kavga ediyorlar.Adamlar milyonlarca lirayı cebine atıyor.Bu insanlar ise aldıkları askeri maaşlarını alıp; sonra gidip Fenerbahçe ya da diğer takımlar için kullanıyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dün maçtaydım.. Saat 5.30-6 civarı sırada beklıyoruz ıceri girmek için.. Polis birdenbire biber gazı sıkmaya basladı. Neymıs marş söylüyor musuz ;) O an o ınsanların halını dusunen var mı ? Sonra ıcerı gırdık yine aynı sey ! 55 bin kısının ıcerısınde biber gazından kaçamadık bile.. Kör olsaydık ? O cop biyerimizi kırsaydı ? Biz maç bitiminde kendi takımımızla Şampiyon Galatasarayı alkışladık... Polis kışkırttı taraftarı ! Maç esnasında kimseye küfür edilmedi taskınlık cıkmadı sadece kendı takımımızı destekledık.. Ama polis ne yaptı ? Canımıza kast etti... Dikkat ettıysenız tepki sadece poliseydi... ;))

0|0
    0|0
    • Iyi güzel de orada zaten polis dışında tepki vereceğiniz sadece polis vardı :) Gs taraftarı yoktu futbolcular soyunma odasına nasıl gitti gördük , taraftar birbirine saldıracak değildi ya.

• Bunu sadece fenerbahçe taraftarı yapmıyor hepsi yapıyor. Ama fenerbahçe taraftarı çok yıpratıldı resmen dışlandık 1 senedir her türlü sözlü saldırıya ugradık ve dolduk polise karşı yapılanları kınıyorum ama onun dışında hangi taraftar olsa böyle kontrolsüz davranabilirdi.. Çünkü inandık şampiyonluğa

1|0
    0|1
  • Medya polis galatasaraylı olunca biber gazı işkence de yapılabiliyr fenerbahce taraftarına, az bile yapılan adam gibi müdahale etsinler onlarda. Taraftara iki saat biber gazı atmak da ne demek

0|0
    0|3
    • turkıyedır Galatasaray . . .Taraftarın vardır bir sucu bıber gazı sıkmıstır sız kupayı almayalım dıye ısıkları kapattınız hıc konusmayın bıle . . .damarınıza basıldıgımı gercek yuzunuz cıkıyor ortaya . . .ŞAMPİYON GALATASARAY ;)

• Allah senin gibi cahil insanlardan korusun.

• bu konunun cahillikle ilgisi oldugunu düşünmüyorum. İnsanları kışkırtarak bir çözüme ulaşamazlar, taraf tutarak konuşmuyorum her iki takım için de geçerli bu. bİr çocugun bıcaklanması da var tabi. Yaşananlra çok yakın bir arkadasım tanık oldu neyin nasıl yapıldıgını da iyi biliyorum. Konuşamayınca cahil diye kestirip atma :)

Yükleniyor...