Dövüş sırasında yapılması gerekenler?

Kendini savunmak için az çok biliyorum dövüşte nasıl dövüşeceğimi.Fakat rakibi tam olarak yenmek için püf noktalar vardır.Dövüşte neler yapılır, nelere dikkat edilir vb...Yorumlarınızı alıyım...

1|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• genelde kavgada fark ediyorum birbirlerinin elini tutuyorlar bu durumda kafa atacaksın
    bide kafalarını egiyorlar sürekli bacagınla surata vurdumu tamamdır

0|1
    0|0
    • Güzel yorum :) +1

• Doğru dedin kardeşim.Karşılık verince biraz çekinir artık.Çocuk benim yapımda biraz kaslı birşey.Biraz taktik biliyor gibi.Dövüş hareketleri yapıp duruyor.Yani dövüşünü sergiliyor.Öyle yapmayla iyi dövüşülür mü?

• zamanında bende yaşadım bende korkuyordum hala korkuyormuyum bilmiyorum ama yeri geldiginde korksamda dalarım sataşmıyorsa sana hiç bulaşma boşver manyagın teki bilege bakar bu işler artistlik yapıyor işte kavga biliyorum havalrı o çocuktan hiçbir halt olmaz

Kızlar Ne Diyor 2

• abim boksa gitmişti ona kaç defa kavga ederken gördüm iyide dövüşüyor dayak yediğini görmedim :D gördüklerimi söyleyim: karşıdaki yumtuk atarken eğiliyor karnının oralara vuruyordu boynunu kollarının arasına alıp vuruyordu vs vs :D:D

0|0
    0|0
  • eğitim gerekir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Rakibe gore değişir ben yakalsik 7yildir pasif ve aktif olarak dovus spirlariyla ugrasiyorum hersey karsindakine gore degisir teknik biliyorsa dovus suresinibuzatmali surekli bacaklarina vur kac yapmali mesela ama sokaktaki bir mal geldiyse gozunu kapattip allah diye daliyorsa kac bosa yumruj attin o an en savunmasiz anidir yapistir 1-2 tane gericekil bir daha ayni sekilde ama bunlari yapabilnek icin biraz gelismen gerek ama diyorsunki dovuscu olucam felsefe onemli ana yaptigin yorumda artist var demissin onun once kavgasini izlemelisin ama hersey sana bagli

0|0
    0|0
    • Çocuk benim yapımda.Hafif kaslı benle aynı kasta falan.Dövüş hareketleri yapıp duruyor sergiliyor yani.

• İlk kavgaya nasıl başlamalıyım.İlk dalarken :)

• Ayak pozisyonu ve guard ini ala sakin boksor gibi suratina yakin tutma eline vurur kendine vurursun sonra is te ilk yumruk tutarsa bilegin kuveetliyse 1-0 ondesin jacirdin savruldun adam sana vurdi 2-0 geridesin :P o yuzden ilk bekle yumruk attin kac bosa cikar savrulsun vur yumruk at alt govdeede tekme at ayni sirada sakin gozlerini kapama yerde dusmmemeye calis

• gırtlağına yumruk at tek vuruşta yere serersin adamı gücü önemli değil sadece bunu yap evlat

0|0
    0|1
  • ayağa dal direkt kaldır at yere ama genelde ayaga calışıp yere indirmeye bak

0|0
    0|0
  • çeneye saglam geçir gerisini otur izle

0|0
    0|0
  • Uğraşma. Karşına çıkacak adamların çoğu dövüş taktikleri bilmiyor, gözü kapalı yumruk atıyor.

0|1
    0|0
  • önce soğukkanlı ol mümkü olduğu kadar eklem yerlerine boğazına ve kulağına vur bölece hastanelik ederek dövüşü kazanırsın

0|0
    0|0
  • Malum yere bas tekmeyi dağ olsa yıkılır abicim takılma boyle şeylere

0|0
    0|1
  • parmak at ibeneye adını geye çıkart :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...