Erkek arkadaşınız anneler gününüzü kutlasa ne hissedersiniz?

Bu kadar romantik bir erkek arkadaşınız oldumu bilmiyorum ama böyle bir şeyle karşılaşırsanız ne hissedersiniz ?

0|0
3812

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kutlarım.. eğer bir erkek kız arkadaşının anneler gününü kutluyorsa, ileride doğacak çocuklarının annesi olmasını istiyor demektir.

10|2
    0|0
    • Sonunda güzel bir cevap geldi . teşekürler :)

• benimkini kutlayan yok demekki çocuklarının annesi evinin kadını olarak gören yok kader kısmet :)

• Güzel bir cevap! Ayrica mutlu olurdum çünkü gerçekten deger verip sevdigini gösterir..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 38

• Gecen sene kutlamıstı, geleceğin annesi demişti. Cok hosuma gitmisti, sevdiğinizden böyle bir şey duymak bence her kız için güzel birseydir. Hoslanmam diyen insanların sevdikleri bence daha böyle birşey demediklerinden nasıl bir duygu olduğunu bilmiyorlar. Ayrıca bu gün de kutlar benim sevgilim eminim.

5|1
    0|1
  • benimle ciddi düşündüğünü düşünürüm ve mutlu olurum

0|1
    0|0
  • dün gece kutlandı bile=)) zaten bayanlarla ilgili tüm özel günlerimi kutlar yani benim sevdiceğim fazlasıyla romantik ve ince düşünceli olduğu için hep çok mutluyum kendisiyle=))

0|1
    0|0
  • bugün annelerin günü

8 martta kutla sevgilini

ben anne değilken benim anneler günümün kutlanması hoş değil. anne olanların günü olsun bırakalım da. romantiklik ayağına artislik yapılması bana itici geliyor :S

1|1
    0|0
  • Hoş bir jest olurdu.Gözümdeki değeri artardı.

2|1
    1|1
  • annelık farklı bırseydır derler bunu anlamadan anneler gununu sevglının kutlaması romantıklık degıl saçmalık bence maksat goz boyamak olsa gerek

4|1
    1|1
    • katılıyorum

• size ne yapılsa yaranulmaz zaten

• neden farklı bır sey dusunmuyorsunuz işinıze gelmeyınce yaranılmazdıyorsnuz bızde ozamn sızın babalar gununde babalar gununuzu kutlayalam oldu mu:D

• çok mutlu olurum :)

0|1
    0|0
  • Doğmamış çocuklarımızın annesi olarak görmeesi beni dünyanın en mutlu kızı yapar. :)

0|1
    0|0
  • Benn çok mutlu olurdummm sonuçta deger verdginii ve bu ilişkide ciddi düşündgnü anlardmm

0|1
    0|0
  • yüzüm güler

1|0
    0|0
  • komik gelirdi :D dünya kadınlar günü olsa neyse

2|0
    0|0
  • Çocuğu olmayan birisinin anneler gününü kutlamak bence hakarettir.

1|0
    0|0
  • Anneler günümü mü? Bunun için anne olmam gerekir.

2|1
    0|0
  • Yok artık ya... Kendimi baskı altında hissederim ben. 5 yıl okulum var. Yani en az 5 yılım var anne olmaya. O sorumluluğu kaldırabilecek biri gibi görmüyorum kendimi henüz. Ne gerek var böyle aksiyonlara?

1|0
    0|0
    • benim kız arkadaşımda hamileliği normal karşılıyordu. tepkisiz kalıyordu. şaşırtıyordu ve içime kurt düşürüyordu. yani geleceğini nasıl bu kadar önemseyeemeceğini düşünemiyordum. allah'dan öyle değilmiş. şimdi mutluyuz, baba olacağım sanırım :$

• yok "o an" için böyle düşünmüştüm. mutlu oldum, sonra mutsuz oldum. karmaşık yani

• sevgilimle benim ilişkim lakayit bir ilişki olamaz heralde.

• Kutlanmıştım geçmiş zaman... Belki yine olur bir kutlayan...

0|0
    0|0
  • şöyle bir cümle kurabilir her kadın özeldir her anne özeldir her bayan da birer anne adayıdır bu sebepten kutlarsa hoşuma gider

1|0
    0|0
  • bende onun anneler gününü kutlardım romantiklik değil densizlik bana göre

3|0
    1|1
  • Benim için böyle günlerin bir önemi olmadığı için önemsemem.

0|1
    1|0
  • hoşuma giderdi tabiki

0|0
    0|0
  • gidip bi 10 sene sonra gelmesini söylerim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18

Erkekler Ne Diyor 11

• daha önceki erkek arkadaşının hiç ilgi göstermediğini söyleyen sevgilimle tam 1.5 sene çıktım. ona yaranmak için değil, tamamen içimden geldiği için her buluşmamızda gül alırdım ona. sevgililer gününde hediyeler anneler gününü kutlardım. kızımız olsun senin gibi derdim. bütün bunların sonunda mükafat olarak bi gün beni aldattığını öğrendim. ayrıldım. biraz daha zaman geçti bu defada daha başka biriyle evlendiğini öğrendim. bundan önce ve sonrada ilişkilerim oldu ama kadınların bi ilişkiden ne istediklerini anlıyamıyorum hala...

0|1
    0|0
  • Anneyse kutlarım, anne değilse ne işim olur, onlar benim babalar günümü kutluyormu? kutlamasınlar zaten, valla o çocuğun benimle alakası yok.

1|0
    2|0
  • Romantiklik mi bu, en normal ve gayet olması gereken birşey. Tabiki sevdigim insanin anneler gününü kutlarım.ve kutladım.Muhtemelen çiçeği de öğlen saatlerine kadar varmış olur. Onun annesi iyi ki varmış ki, benim sevdiğim insanı dogurmuş ve boylesine harika bir kişi yapmış ve ben de oylesine şanslıymışım ki, onunla karsılasmışım, birbirimizi bulmuşuz.

0|0
    1|0
  • Güzel bir jest. Bütün bayan arkadaşlarımın kini kutluyorum ben mesela.

1|0
    2|0
  • bir kadınla bir ilişkiye başlıyorsam zaten ciddi mantığı ile başlarım. Ciddi olup olmadığımı bu tarz salakca şeylerle anlamaya çalışmasına gerek yok.

0|0
    2|0
  • hediyem nerde der..

0|0
    0|0
  • malın önde gideni

0|0
    0|0
  • kim böyle bir şeye cürret edebilirse tebrik edilir bence :D

0|0
    1|0
  • yıllar önce yaptığımda çok kızmıştı.

0|0
    2|0
  • Tohumu attıysam kutlarım o anlamaz tabi:)

0|0
    0|0
  • Ben ilerleyen saatlerde arayacağım ve direkt annesini isteyeceğim bizzat kendim kutlayacağım annesinin anneler gününü. :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...