Yakıştı mı şampiyon?

Sevinmeninde adabı vardır... Emreye laf söylediniz , Volkana laf söylediniz Mehmet Topuza laf söylediniz ? Bu hareket nedir ?

link

Kupayı almak için telefon ettiğiniz ve "Dindar nesil yetiştirmek istiyoruz..." diyen Sayın Recep Tayyıp Erdoğan görmüyor mu bunu ? Bu hareketin açıklaması nedir ? Bu hareketten sonra seyırcı çıldırdı amaç neydi ? Şimdi kimse kalkıp emreye mehmet topuza laf söylemesin... Kimin fikri neyse zikride o dur.. Burdan da anlıyoruz ki birileri "adam gibi" Şampiyon olamıyor... Evet her renkten arkadaslar biri kalkıp su harekete mantıklı bir açıklama yapsın... Soruyorum Besıktaslı Bursalı Trabzonlu Ve Galatasaraylı arkadaslara... Şampiyon tarafın kendini bilmez terbiyeden yoksun 2 oyuncusu donup taraftarınıza böyle yapsa tepkınız ne olurdu ?

Ve Şampiyon sanada soruyorum... Yakıştı mı ? Fatih Terim size böyle mi öğretti ?

Güncellemeler:
Yorum yapan arkadasların bazıları algılayamıyor. Şampiyon Galatasarayın şampiyonluguna lafım yok... Alkışlamasınıda bildik gördünüz.. Ama şu manzara ayıbında ayıbıydı.. Şampiyon olmussun edebinde adabınla sevin... Haksızmıyım?

0|0
11|31

En İyi Kız Görüşü

• terbıyelerı dahılınde yakısanları yapmıslar sorgulamadım hatta guldum.ınsanlar kendılerını bellı ederler ıste ne guzel gsde kendını bellı ettı ama bence bıgun o pozısyonda bı fenerlının onunde kalabılırler devır kötü kolla...

1|2
    3|6
    • :) sözlerimin bittiği yer:)

• fazla konuşmayın, arena'daki maçta mehmet topuz'unuzun Cristian'ın yaptıkları çokta farklı değil, geçmişte kaleci bozuntunuz volkan'ın yaptıklarını unutmuş değiliz, ya da selçuk'un yaptığı o el hareketlerini, o yüzden o hareketlerin hepsi müstahak size... terbiyedende bahsetmişsin sizin taraftarınızda çok terbiyeli maşallah polis arabası yakılıyor, benzinlik yakılıyor, polise saldırılıyor, emniyete devlete ana avrat küfür ediliyor. aynen devam edin, link

• işte sazan balıkları dıye buna derız.akıllılar fenerlı bıle degılım sadece objektıf bırıyım gerçi bızım bursalılara gay dıyorlardı dur dur hatta fenerlılerede dıyorlardıda bu kadar 'lağımcı' oldugunuzu bılmezdım

Erkekler Ne Diyor 31

• Sen gıdıp rakı takımın formasını besıktas trabzon gs farketmez götune sokarsan, Turkıyenın en ıyı teknık dırektorlerınden bırıne goyduk sevınıyoz dıye konusursan, devletın polısıne saldırırsan,zamanında goz gore gore hakemlerı tehtıt edersen, ve oyle yada boyle taraftaınla cırkeflık yaparsan kusura bakma kımseden saygı goremezsınız. Pekı edebınle takıl demıssın sızın futbolcunuz ne hakla fatıh terıme goyduk sevınıyoz deme curretını gosterdı. Hıcbır sey tek taraflı degıldı.Bakın arenada bızı 2-1 yendıgınız macta sahada olay cıkarmadı hıcbır taraftar kı ultraslan unı uyesı bırıyım.Her taraftar mactan 1 hafta onceden uyarıldı.Ya herseyı gectım adaptan bahsedıyosun pardon ama siz kımsınızde devletın POLISINE saldırıyosunuz arabaları parcalıyosunuz?Önce bunu bı acıklayın.EDEPTEN BAHSETMEDEN ONCE KENDI TARAFTARININ YAPTIKLARINA BAKACAK SONRA DONUP GALATARASARY TARAFTARINI SORGULAYACAKSIN...(İsteyen begenır bu yazıyı ısteyen begenmez.Bugun mac sonunda fenerlı futbolcuları alkıslamak gerektıgını dusunmustum cunku gercekten mucadele vermıslerdı.Ancak hala edebımıze laf edıldıgıne gore kım ne yaptıysa ıyı yapmıs dıyorum)

3|10
    4|4
    • Bana baksana sen... stattamıydın konusuyosun.. Polis kim he ? Kontrolsuz guc kullandı bize maçtan önce... Sıramızı beklerken biber gazı sıktı.. Sen kımsın bıze bıber gazı sıkıyosun ? Çok konusma bırsey yasamadan. Devlet mi ? Sen taraftarı maçtan önce biber gazıyla yere ser sonra kendıne saygı bekle he ? O taraftar polise bu yuzden saldırdı.. Hiçbirsey yokken biz mars söylerken kendı stadımızın önunde cevresınde neden coplandık bıber gazıyla zehırlendık. Yaşa da sonra konus ;)

• Arkadaşım sen neyden bahsediyosun? sen ordamıydın ? sen neyi biliyosun ki ? tvden açmışsın kesit kesit görmüşsün olayları gelmişsin buraya felsefe yapıyosun. artistlik yapacağınıza biraz mantıklı konuşun mantıklı. herkes 2 cümleyi bi araya getirir. ama boş konuşunca yazdıklarınında hiç bi anlamı olmaz. biz adabınca marşlar söylerken biber gazı yedik. gittik maçı izledik staddan çıktığımız anda bişy dahi yapmadan gaz bombası yedk. sokağa girdik biber gazı yedik.sen hala neyin hesabını yapıyosun?

• helal yazına mahoni06... + 1 değil +1000* !

• Haksızsın tabii ki, çünkü değinmeden atladığın bi husus var o da şu: Melo'nun yaptığının aynısını Mehmet Topuz Arena'daki Galatasaray-fenerbahçe maç sonunda Melo'yu taklit ederken yapmıştı, Cristian'da ona yiyecek verir gibi yapıyordu, anlayacağın beşiktaşlı olduğunu söyleyip fenerbahçede forma giyebilen Mehmet Topuz gibi ligin en karakterli topçusu (!) Emre B. gibi Türkiye futbol tarihinin en ahlaklı (!) futbolcusu, Volkan Demirel gibi hazım yoksunu, tahrik unsuru bi adama, veya Caner gibi taraftarı kışkırtan, Baroni gibi ağlama taklidi yapan, selçuk şahin gibi elinde 6 işareti yapıp sinir fışkırtan, Semih Şentürk gibi ortam geren bi tiyatrocuya yani bu adamlara Melo ve Eboue'nin yaptığı hareketler ''Müstehaktır.'' eee ne demiş atalarımız eden bulur, bütün bunları tasvip ediyor musun ? dersen etmiyorum ama komple tasvip etmiyorum. yani hem sizinkini hem bizimkini...

2|3
    1|0
  • daha bugün gs taraftarı fenerbahçe formalı 12 yaşında küçük çocuğu bıçaklamış bu kadar olmaz.bu kadar olmaz derken gs'lileri eleştirmek için söylemiyorum.böyle bir insanlık olmaz artık kendimize gelelim bu zihniyetin de içine tüküreyim.ana bacı küfür ediliyor ulan sizin analarınızın bacılarınızın namusu için bu millet omuz omuza savaştı şehit oldu o zaman fb gs mi vardı.yarın ölüp gittiğinizde fb gs'den mi hesaba çekileceksiniz.ha fb gs muhabbetinden adam hatta çocuk bıçaklamanızdan hatta kalp kırmanızdan çekilirsiniz o ayrı.bu yazdıklarım bir taraftar grubuna değil bütün millete yöneliktir.

2|2
    0|2
  • Herkes gs yi fb yi futbolcuların yaptığını konuşuyor bu tip eylemler yıllardır oluyor olacaktırda.lakin fb taraftarıyla polisin karşı karşıya gelmesine değinen yok iki tarafı karşı karşıya getiren kim sanki bana dışarıdan bir el girdi gibi geliyor 2 yıl öncede aynı olaylar oldu polisle taraftarın bu denli çatıştığı vaki değildir ama 2 yıl önce ve bugün olanlar nedir.pkk yandaşları ve polisin çatışmasından farkı yok acaba benzer olaylarmı yoksa taraftarın içine girmiş pkk yandaşlarımı

2|0
    1|0
  • fener bunu bile bile kabullendi..federasyon dahil herkes o kupayı oraya fenerbahçe iiçin getirdi..galatasarayın şampiyon olacağını hiç düşünmediler..ve sonuçç ortada..rezillikler dizboyu..feenerbahçe taraftarı bir kez daha çirkefliğini gösterdi..polis arabalarından tutun yoldaki benzinliği yakacak kadar kudurdular..kim suçlu_? arenada 55000 kişiyi provake eden kangal mehmet mi,yoksa dünyaca ünlü karaktersiz emremi,ya da 2 kere şampiyon olan galatasaray mı_?keşke herkes galatasaray taraftarı gibi olabilse..

2|3
    1|3
    • Hangi sehırde yasıyosun ? Polise beterı layık beteri Bu ulkenın polisi polis değil.. Defalarca maç öncesi stada girmeden biber gazlarıyla bize saldırdılar nefes alamadık nefes. Polisi bize karsı kım kıskırtıyo blmıyorum ama kıcı kırık 2 polisi savunma bana... Bu hareketın hiçbir savunulcak yanı yok kardesım bana masal anlatma..

• sizlerde futbolu katletmek zihniyeti olduğu sürece millette szle dalga geçmeye dewam eder önce kendinize bakıcaksnz !

2|2
    2|1
    • Ya arkadaşım bi git ya!

• :D sadece fenerbahcemi yapiyor bu olaylar butun sampiyonluk maclarinda olan seyler Gs hicmi yapmadi hicmi yakmadilar koltuklari firlatmadilar yeme beni ya

• :)) kusura bakma ama szn gibi her sezon şampiyonluğu son maçta vermedğmz için bize bunlardn uzak malesef :))

• link

bu gay diyenlere :D, olayın aslı şu... melo köpek ,işiyor, eboue de geliyor, evladım komşunun bahçesine işenmez diye uyarıyor. ÇOK AYIP MELO:::KINADIM

1|3
    3|1
    • bunlar gerçek gay soran :D

• sdaaaaaaaıojdIOJSKjl video beni kendimden geçirdi :D

• ne diyebiliriz başka:D hala kadıköyde bi halt yapamıyosunuz deriz. keşke her maçınız bizimle olsa ozaman görürdünüz biyerlerde şampiyonlugu falan :D

• Mehmeh topuza küpe olsun aklını başına alsın biz dedik melo cevabını verir altn da kalmaz dıye bunu atesleyen mehmet topuz...hesabını o versin - ŞAMPİYON GALATASARAY ;)

1|6
    3|1
  • nicikini @futbol_prensesi olarak değiştirsene sen... Kendi sahanızı parçaladınız, O değilde Fenerbahçe bir cunhuriyetse, ve Aslan kral tacını bu cumhuriyetin kalesinde takıyorsa, o zamn tek sonuç ASLAN ALEMİN KRALI- demokrasi nerede :D

1|4
    1|3
    • Galatasaray gay diyorum inanmıyorlar işte kanıtı..

• Hotdog hala işin esprisinde siz bu arkadaşa ne dersen diyin ondan ciddilik bekleyemezsiniz. Hala da gelmişler aynı şarkıyı söyleyip duruyolar. Yok melo işiyomuş da ebou de geliyomuş bilmem ne. Hadi şampiyon olmuşsun alkışladık tm dedik ama senin zaten lakabı pitbull olan köpeğin taraftarı kışkırtırsa onlardan da size karşı saygı bekleyemezsiniz.

• aynısını arena da siz yaptınız o zaman nerdeydin kahtalı mıçı

• Kuyruk acısı budur işte.Yada çekememezlilik. Bu takımdan sezon başı 6 as futfolcusu gitmiş, Başkanları yok, herhafta yeni bir söylem olmuş, bu rağmen buraya kadar cesurca gelinmiş olmasını kimse görmüyor.Bir tane cimbomlu çıkıpta bunu söyleyemedi.Galatasarayın yaptığı eziklikten başka birşey değildir.

1|3
    0|2
  • 3|0
    1|0
    • ama olmaz yahu onlar haklıdır. kadıköyüde galatasaraylılar dağıttı zaten canım

• Takım tutmuyorum ama bu hareketle hakettiler onu..

• Erman Toroğlu yorumladı bu fotoyu... Benim ülkemde bu iki adamın yeri yok dedi.. Adam resmen bunu dedi ya.. Bu adamlar ülkemden gitmeli dedi.. Orda bayanlar var çocuklar var dedi.. Bu iki adam benim ülkemde hemen defolmalı dedi.. Haklı adam. Ha siz Mehmet Topuz'un yaptığı hareketi eleştiriyorsunuz tabikide o da yanlıştı. Fakat Mehmet Topuz'Un yaptığı devede kulak kalır.

1|0
    0|1
    • Aynen öyle... Fena halde ayıpladı... Ama adam olmayan anlamaz arkadasım ;)

• Afedersin arkadaşımda bu gsliler edebiyle bile sevinmiyorlar... Ulan aha şuraya yazıyorum Fenerbahçe bir dahaki şampiyonluğunda ortalığı yıkmazsam veya Türkiye Kupası'nı Allah'ın izni ile Çarşamba günü alırsak o zamanda ortalığı yıkmazsam bana Fenerbahçeli demesinler...

• :))) muhattap dahı olma onların muhaattap mercii rte :) Bakalım bırdaha kı secımde 1 tane fenerlı oy verecek mi :D

• onları insan saymican arkadaşım, insanlıktan ne ar ne edep nede ahlak almış kişiler değil, yazık anne babalarına böyle yetiştiklerini gördükçe üzülüyolardır, salla gitsin zavallıdan başka bişi değiller.

2|2
    0|0
  • bu konuda asıl yerli bir futbolcu geliyor ki; engin baytar... yetenekli olmasına rağmen önceki takımlarından hep davranışları yüzünden gönderilmiştir bugün açıkça el olan pozisyonda omuz diye iddia etmesiyle gene kendine milleti güldürdü

1|0
    0|1
  • Galatasaray taraftarlarının ali samiyende stad içerisinde polislere pet şişe koltuk yağdırdıkları stad içerisinde gs lılara gaz bombasıyla müdahale edildiği dönemleri biliriz. Maç öncesi adam bıçaklayacaksın mecidiyeköy ün göbeğinde yere sereceksin.. Kalabalığız biz buralarda ayağına çirkefliğe yatacaksın.. Sonra galatasaray memleketin centilmenidir yaşasın polis ayakları yapacaksın... Geçeceksiniz o işleri geçecek..

2|1
    0|4
  • herşey mehmet topuzun arenada yaptığı buna benzer bir hareketle başladı sen yaparsan pitbull da gelir senin bahçene işer.

0|3
    0|1
  • stadı yaktınız,polis arabalarını devirridinz.68 metrobüs,137 durağı yaktınız 3 gsli 1 fb taraftar öldü bu size yakıştı mı

1|2
    1|0
  • Sonuna kadar haklısın. Birde zorlarına gidip aptal cevaplar yazmışlar..

1|2
    2|2
    • link

melo gay ama bunlar kapatılan devlet tiyatrosu oyuncuları değil mi?

• Aile babası adamsa eğer orada bir ton aile ve kucuk cocuklar vardı böyle terbıyesızce bir hareketi onca ınsanın önunde yapmazdı...

• ne hissettiğimizi anlayın işte mehmet topuzun benzer bir hareketinde ne olduğunu, bu hareket bir misillemedir evet yanlıştır ama birilerine cevaptır sadece.

1|2
    0|1
    • böyle cevap verılmez.

• peki herkes birbirini dürtsün aşikare tahrik edilsinn birileri ortaya cıkan sonuctan sorumlu tek bir taraf secılsın.

• tek bir taraf tek bir kişi değildir sorumlu ama tutup da o kadar büyük olayların çıkmasını şu harakete bağlamak da bana çok mantıklı gelmiyor.

• Hay sizin dindar neslinize 1, futbolunuza 2...

3|1
    0|0
  • Devrilmiş polis araçlarının resimlerine baktınızmı yoksa ordamıydınız ?mehmet topuz yaptımı ayıp değildi sanırsam sizce

1|0
    0|0
  • sizin yaptığınız çirkeflik ne ? şike, sert oynama adamakıllı oynadınız ilk defa ondada böyle olur işte

1|0
    0|0
  • hakedene kaycaksın ;)

1|1
    1|0
  • Taraftar o tepkiyi vermekte sonuna kadar haklı, bende ordaydım bende o anı yaşadım bir şey diyemiyorum yazık.

0|1
    0|2
  • Dünkü olaydan sonra futbol yasaklanmalı diyorum.

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım. Hoş olmayan görüntüler.

1|0
    0|1
  • ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına :))

0|0
    0|0
  • karbonat hazimsizliga iyi gelir, oneririm

0|0
    0|0
  • Bir şey sorucam bu haraket dünkü derbidemi yapıldı

0|0
    0|0
  • şampiyonluk çok yakıştı çok

2|2
    0|1
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 10

• çokda güzell yakıştıı az bile yaptıı =)))

2|1
    1|1
  • Ben burda bişi göremedim. Eboue'nin sırt kısmı tam o pozisyonda değil. Geçelim Uğurcum.

2|2
    1|1
  • Hemde Çooookk yakışır bizee :) !

2|1
    1|0
  • hakedilmiş bir galibiyet var gerisi teferruat bence

1|1
    1|1
  • Melo simdi burda sivas kangal kopegimi?Mehmet topuza yapiyor bu hareketi ama hareket opna girmis bence Bu hareket gercekten kangallara buyuk terbiyesizlik olmus melo kopek yerine konulacak adam bile degil saygilar;)

1|0
    1|2
  • so gay

1|2
    1|4
  • bu nasıl sevinme :D

0|0
    1|3
  • Bu derbileri her zaman sevmişimdir. İnsanların seviyesini ortaya çıkarıyor.

2|1
    0|1
  • Aman gündemi değiştirmek tek çabanız sanki taraftarınız sütten çıkmış ak kaşık hazmetmeme sizde o kadar çok ki başbakana bile dokundurmussunuz napalım siz hazmedemıyorsunuz çimi ıslatmıssınız ısıgı kapatmıssınız sıze yakısanı yapmıssınız...ayrıca basbakanı aramak turk futbolunun geldıgı noktayı kımlerın nasıl yonettıgını gosterıyor ayrıca basbakanın dını nesıl yetıstırmek ıstıorum sozuyle nasıl bagdastırdın komıksınız ve komıksın.ınsan cıldırır da bu kadar gundemı degıstırmez daldan dala atlamaz cok ıddıalıydınız noldu son maca kaldı artık bız fenerı sampıyon bılıyoruz artık dedınız noldu kadıkoy canavarlıgınız vardı ama bız naptık size bır acı daha yaşattık kadıkoy fantezisi yasattık size stanızı yaktırdık bagdat caddesınde arabaları yaktırdık bak nasıl hazmedemıyorsunuz gordun mu sen sımdı yok benım taraftarım masum yok benım taraftarm soyle fılan demeyin bize. sizin taraftarınızı biz cok ıyı bılıyoruz bıze okutma sen bunu.polise bile laf eder oldunuz acizsiniz. melonun hareketine hıc laf soyleme hakkın yok emre ve mehmet topuz gıbı adamlar sizde varya oturup agla sen gelıp burda sampıyona yakısdı mı deme sızın boyle yapıcagınız bellıydı hazmetme sorunu buyuk sizde hemde cok buyuk fazla guldurmeyın bizi masum ayakları yapmayın sizin nasıl bır taraftarınızın oldugunu gormek ıcın cok gerıye gıtmemek lazım bız gordugumuze bıldıgımıze ınanırız fener gozluguyla bakan fanatizmler ne dese desin siz aşırı duygusal davranmaya devam edin cımbızlı bahaneler uydurmaya da ama cok cok cok acizsiniz ;)))) şampiyon galatasaray şimdi oturun ağlayın çifte kupa değil tek kupa alamayacaksınzı bu sene ;))) şikeciler...

2|2
    1|1
  • azz bilee yapmışşşş oooohhh çok güzell yapmışşş diyecek laf bulamadınızz şimdi de sevinç hareketlerine mi takılıyorsunuzzz sizene istediği gibi sevinirler onu da size mi sorucaklar sevinirken şöyle mi yapalım böyle miii :))))) nere saldırcaklarını şaşırdı bu fenevlerr ayıp ya huu :)))))

2|1
    1|1
Yükleniyor...