Zıplamakta spor sayılıyor mu? Yani kilo verilir mi zıplayarak? Vücudu sıkılaştırabilir mi?

Zıplamakta spor sayılıyor mu? Yani kilo verilir mi zıplayarak? Vücudu sıkılaştırabilir mi?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• :) tabi ki hayır dans ederek bile kilo verebilirsin ama zıplayarak kilo vereceğini sanmıyorum ama spor yaparken zıplamak başka bir şey

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Merhaba
    Bir miktar kalori yakarsınız ve patlayıcı kuvvetiniz gelişir. Bunun dışında bir etkisi olacağını sanmıyorum. Eğer kalıcı ve sağlıklı kilo vermek istiyorsanız iyi tasarlanmış bir beslenme + antrenman kombinasyonuna ihtiyacınız var.

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

1|0
    0|0
  • İp atlayarak spor yapılıyorsa zıplamak niye olmasın

1|0
    0|0
  • nerede zıplıyon bacım?

1|0
    0|0
  • Bacak kaslarının çalıştırıyorsun. Vücuttaki en büyük kası. Sence spor sayılmaz mı? Bacak kasları metabolizmayı hızlandırıp en çok kalori yaktıran kastır. Kalori en çok ayak kaslarını çalıştırarak yakılır.

1|0
    0|0
  • 3 dakıka hafıf tempo kosu. 3 dakıka ıp atlama yap akan terlerı gor :D ıp atlamak guzel bısey faydası var yanı hıc bısey yapmamaktan ıyıdır =)

1|0
    0|0
  • nasıl zıplıyorsun mesela 2 ayanı kaldırarakmı nasıl desemki sen vücudunun sıkılaşmasını istiyorsun varsa imkanın fitness öneririm

1|0
    0|0
  • Nerede zıplıycağına bağlı :D

2|0
    0|0
  • Tövbe töbe hep aklıma başka birşey geliyo içim pis benim içimmmm

2|0
    0|0
  • yahu bu kızların hepsimi obez burada

2|0
    0|0
  • nefes alman bile kalori yaktırır. zıplamak da yaktırır ama ne kadar yakarsın onu bilmem

1|0
    0|0
  • İp atlamayı dene ;) Hem zıplarsın

1|0
    0|0
  • nerde zıpladıgına baglı

1|0
    0|0
  • zıplıyarak sadece boy uzatırsın snaırım

1|0
    0|0
  • verirsin tabi neden olmasın za :D

1|0
    0|0
  • İlk defa duydum bunu yerine yüz daha iyi :)

1|0
    0|0
  • malesef hayır :(

1|0
    0|0
  • sevgilinin kucağında zıplarsan çok kalori yakarsınız beraber :)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...