bu ardayı sevmeyen bir benmi varım? bizdeykende sevmezdim.nasıl itici nasıl sahte nasıl ukala görünüyo.?

yakından tanımam ama tamamen gördüğüm kadarıyla öyle.futbolculuğunuda pek sevmem.nezaman ne yapcağı belli değil.engüvendiğin zamanlarda sahada yok.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Totoşun teki. Isınamadım gitti.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendini bişey sanıyor sevmem.

0|2
    0|0
  • Tek kelimeyle itici...

0|2
    0|0
  • sen çok mu sevilen birisin ardaya öyle diyonda sen çok mu çekicisin

0|0
    0|2
    • ama güzel kardeşim konuya başka bir boyut getiriyosn:)) şimdi benle onu kıyaslamak bikere komik.

• gayet saygılı ve ahlaklı bir futbolcu. kendisini severim.

0|0
    0|1
    • aynı kişi mi:)) arda:)) biraz detay verirmisin.senin perspektifinden bakmaya çalışıcam

• Arda Turandan bahsını ediyorum...

• tamam detay ver...genel yorumlar senden yana olsa kendimi sorgulardımda şu an bir farklı yorum seninki.oyüzden detay istedim

Erkekler Ne Diyor 7

• Oldum olası sevemedim..

0|2
    0|0
  • Bende sevmıorum kanks sırf arda yuzunden atletıco madrıdın sampıyon olmasını ıstemıyorum ne lıgde ne sampıonlar lıgınde :)

0|1
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak ben seviyorum iyi çocuk

0|1
    0|0
  • Bence gayet iyi birisi. Röportajlarını izlerken yaptığı espriler güldürücü olabiliyor :) Ayrıca sahada da çok iyi bir oyuncu.

0|0
    0|1
    • hangi esprisine güldün? sahada iyi oyuncu ama güvendiğin zaman batırıyo.neyapacağı belli değil yani

• bide rijkaard vardı.deplasmanda feneri yencez diyodum.oyuncular daha sahaya çıkarken bu arda kavga çıkardı.o maçta berbat oynadı.

• Dünyanın en iyi oyuncusu Ronaldo 'nun da kötü oynadığı maçlar var.

• ben severim ardayı.sevmeyenlerede saygı duyarım.herkes sevmek zorunda dilya

0|0
    0|0
  • Yakından görmüştüm istanbuldaa önceden bence iyi birine benziyooorr.

0|0
    0|0
  • sevmek zorunda değilsin ama saygı duymak zorundasın ülkemizi yurt dışında temsil ediyo.

0|0
    0|1
Yükleniyor...