Galatasaray'ın Kadıköy'de kupa kaldıramamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

GALATASARYİN kadıköyde kupa kaldıramamasını nasıl yorumluyorsunuz bence bu büyük saygısızlık fenerbahçe yenilmiş olabilir ama bu kadarını yapması onu dahada küçültü dye düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• olanlar cidden kültürsüzlük. bir fenerbahçeli olarak bir şeyden alınmam ben. kaldırsın kutlasınlar. ne gerek vardı olanlara.

size de malzeme çıkmış ama inanın aynısını siz de yapardınız. son derece elit ve kültürlü mü sanıyorsunuz kendi taraftarlarınızı? bizde de öküzler var. sizde de var. bu böyle.

1|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• stadı karartan bızız dımı saolun catladınız staıdnın ısıklarını sondurdunuz yetmedı cımlerı suladınız bız naptık gerektı ve ıkı saat bekledık pıslıklerınızı temızlemenız ıcın hanı o kupa stadda verılıcektıı hee noldu bı yerınız mı acıdı da dusuncenız degıstı...ne dedıysek o damarınıza basınca gercek yuzunuz cıkıyor ortayaa hazmetme sorununuz var :))) basbakanı aradıysak bızım sucumuz yok burda tff baskanının sucu var ıse yaramaz adam baskan olursa oyle olur yandasınız tabı normal karsılamak lazım...polıse gelınce polıse koltuk atan kendı polısıne koltuk atan ınsan olmaz durup dururken polıs kımseye bıber gazı sıkmaz hazmetme sorununuz var gırdınız sahaya bız naptık cevabı sahada verdıkk CEVAP İSE ŞAMPİYON GALATASARAYIMIZ ;)) FANTEZİNİN BOYLESINE CAN KURBAN KADIKOY HATIRASI ;)))))

0|1
    1|0
  • öle yada böyle sonuçta çıkıp o stadda kupamzı alıp şovumuzu yaptık onlara buda yeter :))

1|0
    0|0
  • Kupa oyle yada boyle kaldırıldı:)

2|1
    1|1
  • kımseyle munakasaya gırmeme gerek yok gereken cevabı verdıkkk ŞAMPİYON GALATASAYYY :))))))

2|2
    2|0
  • Teröristleri dağda arayarak bazı zamanlarda boşa zaman harcamış oluyoruz. En büyükleri En büyük şehirlerin En büyük meydanlarında toplanıyorlar ve En büyük takımları adına insanların canına kastedip mallarına zarar veriyorlar. Dahası en büyük düşmanları namuslarını mallarını canlarını koruyan Polis. Bütün bunları unuttuğum bir gün kupayı alamamış olma konusu hakkındada belki bir cümle söylerim...

1|0
    1|1
  • Fenerbahçe kendi büyüklüğünü küçültmüş oldu sadece. Gerçi son bir yıldır küçüle küçüle cebe kadar sığar oldu

1|1
    1|0
  • ne kuculecekler ya zaten yerin dibindeler

2|1
    1|0
  • yakışmadı

2|1
    3|0
  • vercem feneve bi kupa ben :D:D

1|1
    1|0
  • haaa haaaa zorunuza mı gitti :D ?

1|1
    2|0
  • herkes elele kupayı fenerin kaldıracağına inanıp kenetlendiği için hiçkimse galatasarayın orda eze eze kupa alıp 50.000 fenerliyi çıldırtacağını düşünemedi..zaten elektriğe kadar her türlü engeli koymaya çalıştılar..ama aslanlar o sahaya galatasaray bayrağını sere sere kupayı kaldırdılar..ama bunu fenerliler kaldırabilirmi bilmem..

1|1
    2|0
  • fenerbahçe bu şekilde devam ederse futbol arenasından silinebilir

0|1
    0|0
  • hiç şaşırmadım fener taraftarının herzaman yaptığı şeyler...

kupayı nasıl aldığının bir önemi yok alamayanların yanında :)

0|0
    0|0
  • önceden anlasılmıs biseydi kim kazanırsa kupayı orda kaldıracaktı ve kaldırdık kupayı hayırlı uğurlu olsun GALATASARAY :)

1|1
    0|0
  • aslında empati kurunca normal bişey.Gs'nin sahasında fb şampiyon olsa gs taraftarları izin vercek mi yani kutlamalara? objektif bakalım. Bu arada iki takımı da tutmuyorum

1|1
    1|0
    • galatasarylıyım ve bu mac bizim stadda oynayıp fb kazansaydı yınede hakkıdır kupayı kaldrmak haksızmıyım? bencıl dusunmemek lazım arkadasım onemlı olan kazanamak ve hak etmek ..kazandık ama hakkımızı hakkımız gbi alamadıkk!

• ben zaten haksızsınız demiyorum,tebrik ediyorum helal olsun ama engel oldu fbli taraftarlar.Kaldıramadılar kendi sahasında ezeli rakibin kupayı kaldırmalarını.Aynı şekilde gs taraftarı da kaldıramazdı izin vermezdi yani.Yine de dediğin gibi orda kaldırılmalıydı kupa

• sımdı EN KARANLIK KUPANIZI ALDINIZ hadı mutlu olun ezık cınconlular sızı :)

1|0
    1|3
    • dünya gündemi sizi konuşuyor rezilliğinizi ezik fenevliler=)

biz alnımızın akıyla kupayı aldık en azından sizin gibi şike de yapmadık yediremeyip orayı bırayı da dağıtmadık hiö bi zaman ezikler=) biz şampiyon olunca kendi araçları ile kaçtı ezik futbolcularınız hahaha==)))))))))

• gerizeklılar bide çıkış tüneline koltuk atıyrlar ezik insnlr ..:)) bunlarn alayı kuş beyinli...

• o karanlık dediğin kupada size fazlasıyla Monte oldu, sen hiç kafanı yorma... :)))

• soyunma odasında gızlı gızlı kaldırmıslar ya:)

1|0
    0|0
  • malesef öyle

0|0
    0|0
  • Öyla ya da böyle kaldırdık. Kamera ışıkları eşliğinde romantik dakikalar

1|0
    1|0
  • fenerin çirkefliğini bir kez daha gördük o oldu...

2|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerbahçe yenilmiş ?

Asıl kuculen kupayı alamayıp RTE yi arayıp karanlık bır ortamda kameramanların ısıkları arasında alan Galatasaray olmustur... Zaten kadıkoyde şampiyonlugunu ılan etmıssın yuru git taraftarına koş... Ama yokk ! Yıllardır yasadıkları ezikliklerini sonlandırmak istediler ama daha da rezil oldular.. Tüm dünya konusacak... Türkiye Süper Liginini Şampiyonu kupasını karanlık bir statda aldı. Phaha ))

Yinede kutluyorum.

1|3
    2|8
    • her seferinde üstüne vazife değil karışma diyorum ama dilinin kemiği hiç yok.

sen fenerbahçe taraftarına yakışan şekilde davranmıyorsun.çocuktan betersin

galatasaray bizim takımdan daha iyiydi hazmedemeyecek bir durum yok.senin kışkırtmaların yüzünden sitede yeni fener düşmanlığı türedi.

• dünki olaylardan sonra şu türkiye'de sizden daha fazla rezil olan var mı acaba ?

• üstüne vazife olmayan seylere yorum yapmazsan sevınırım

• evet zoruna mı gitti kızım bide sana kupa mı kaldıracaktk, :D

0|0
    1|0
  • tabiki kaldırcak ya olaya bak :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ben de seni düşünüyorum. Egolarını tatmin etmek istediler.

1|1
    1|1
Yükleniyor...