En güzel anneler günü mesajı hangisidir?

en güzel anneler günü mesajı alabilirmiyim lütfen.. cok yakın bi arkadasıma mesaj olarak atıcamm anneler gününü kutluycam..

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aşık olduğum ilk kadın benden çok büyük yaştaydı. Üstelik evli iki çocuğu vardı ve bunlardan biri bendim, iyiki varsın canım anneciğim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Beni konuşmadığım halde anlayan,Sustuklarımı bilen benim derdime benden çok üzülen,sevincime benden çok sevinen,Sırdaşım dert ortağım,en çok küsüp en çok barıştığım, bazen nefret edip bazen nefret ettiğim için kendimden nefret ettiğim arkadaşlar arasında sizin anneniz böyle mi ? diye kıskandırdığım herşeyim.Kaybetmekten korktuğum ama utancımdan haykıramadığım herşeyim.Seni çok seviyorum anne."Bunu kendi anneme söyleme cesaretini bulamıyorum.

0|0
    0|0
  • Öğretmenim,

Canım benim!

Seni ben pek

Çok severim.

Sen bir ana,

Sen bir baba,

Her şey oldun

Artık bana

Gözüm sende,

Gönlüm sende.

Okut, eğit

Beni sen de

Okut, öğret

Ve nihayet

Yurda yarar

Bir insan et!

0|0
    1|2
    • Senin annen yok mu ?

• sanırım aklı öğretmenlernden birinde kalms.. anneler gününe güzel sözler isterken.terbiyeszlk ancak bu kadar yapılır..

• cok degerli olmayan beyin ozurlu karissslerimm. oncelikle eksileyen ve manto kafali insanalara burdan for ing: fick tyu deyyirem. gerisi bos haydi muck

• seni seviyorum..

ancak sevgiliye diyecek değiliz yaa..

0|0
    0|0
  • Bu sorudan 10 soru önce ki sorudan alabilirsin

0|0
    0|0
  • 1 an olsun beni aklından çıkarmayan, 2 gözünü üzerimden ayırmayan, 3 gün ayrı kalamayan, 4 bir yanımı sevgiyle saran, 5 dakikada bir arayan

6' nı üstüne getirdiğim her şeyi toparlayan, ... 7' mi,yemedi mi diye düşünen, 8' de sıcacık sofrada bekleyen,

9 ay karnında taşıyan, 10 parmağında 10 marifet olan, 11'de telaşlanıp aramaya başlayan, 12'de evde olmazsam uyuyamayan , .annem benim seni çok seviyorum

0|0
    0|0
  • annelerimiz bizim hayatımızdaki her şeyimizde emeği olan kişi bizim varlığımızın sebebi onların kıymetini bilmeliyiz tüm annelerin anneler gününü canı gönülden kutlarım..

0|0
    0|0
  • Sen tek aşkımsın. Sana bir ömür köle olsam o kutsal annelik hakkını ödeyemem. Seni çok seviyorum, anneler günün kutlu olsun annecimmm

0|0
    0|0
  • gözümün gördüğü gönlümün sevdiği en özel insan, iyiki varsın iyiki annemsin...

0|0
    0|0
  • hani o doğurduğun çocuk varya o olmasa sen bugün bir hiçtin(:

1|0
    0|0
  • şampiyonluk kutlamaları anneler gününüz kutlu olsun

0|0
    0|0
  • youtube.com/watch?v=CBpsVpO-Edc

sevıyem yetmıyor; ww ler senden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yokluğunun tazeliğinde dökemediğim yasları,yıllar sonra 'anne!' diye ellerin yerine bir avuc toprağa sarılınca bıraktım gözlerimden

büyüyüp canım yanınca,herkesten cok annesiz kalınca ağladım

hayatımı tanımaya calısan insanların bilincsizce sorduğu sorular yaralayınca,kücük kız cocuklarını görünce ağladım cok..

keske yanımda olsaydın bile diyemeyince anladım,ruhuna biraz nefesimin huzuur değsin bugece ve yarın her nekadar hep 'neden doğurdun beni' diye söylensemde kendi kendime;

senin gibi bir kadının kızı olmak tek büyük gururum belki de..

bu da görürsen sana gitsin,seni seviyorum,sevgiyle..

0|0
    0|0
  • analar gününüz kutlu oolsun..

0|0
    0|0
  • Beni affet, seni seviyorum :(

0|0
    0|0
  • Beni büyütüp bu yasa getiren, her derdimde yanimda olan, hastalandigimda yanimdan ayrilmayan, beni karsiliksiz seven tek varligim.. Hakkin hiçbir zaman ödenemez canim annem iyiki varsin!

0|0
    0|0
  • evlat kokusu cennet kokusudur sen bu kokuyu tadan bır meleksın anneler günü kutlu olsun

0|0
    0|0
  • anne beni dogurdugun için tesekkür ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...