Galatasaraya hazırlık maçları için Avrupa devleri telif yağdırıyor ne düşünüyorsunuz?

almanyadan ingiltere ve ispanyadan bir çok ünlü takım hazırlık maçı için galatasaraya başvuru yapmış

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Almanyada falan hazırlık kampına gittiğimizde amatör takımlarla maç yaptığımızda böyle seviniyorlar, aynı sizin gibi.

0|3
    0|0
  • söz konusu Galatasaray ise gerisi teferruattır renktaş tabi ki bize teklif yapacaklar başka takım yok ki süper lig de

1|1
    0|2
  • stad zemin hava sartları maliyet bunlar göz onune alınarak hazırlık macı teklifleri yapılır...abartmayın su durumu hazırlık tekliflerinden bile pay cıkarmayın..normal birşey bu abartılıcak bir yanı yok

0|3
    0|0
    • feneri beşiktaşı neden çağırmıyorlar

• reddediyorlardırda ondan avrupada yoklar galatarasay malum taklalar ata ata gruptan cıktıgı için karsılarına geldiklerinde atmosferi tanıma amaclı oyun durumunu tanıma amaclı teklif yapıyorlardır..

• 8-10 tane gol atıp dalga gecmek ıcındır bdhshhsjs :)

0|4
    0|3
  • Messi'ye fenerbahçe'yi nasıl buluyorsunuz diye sormuşlar Messi de Galatasaray'da mı oynuyor demiş :)

1|1
    0|1
  • Normal bir durum GS Türkiyenin dünyaya açılan kapısı konumunda ;)

0|1
    0|0
    • arda ilk çıktı zamanlar tanınmıyordu gsde oynandı zamanlar ikisini sormuşlardı tuncayı tanıyorum demişti o yüzden arkadaşın dedi sallama yani tabiki arda şu an daha çok tanınıyor orası ayrı :)

• çatladım kıskançlıktan orta yerimden

0|2
    0|0
  • yalan beya reklam için gs basın bölümünün medyaya verdiği sallamasyon şeyler bunlar :)

0|3
    0|1
    • sallamasyon değil bekle izle ve gör emirates capa da fenerle beşiktaş katılmıştı zaten

• o size göre bize göre sizin eziklik duygularınızdan doğan egoistliğiniz

• yaw he he egoist olan kim herkes görüyo burada :) tamam tamam herşey sizsiniz he aferin, siz neymişsiniz öyle ya valla kasıp kavuruyonuz heryeri he :)

• bir arkadaş messiye fenerbahçe yi sormuşlar demiş durun ben cevap verim ona messiye ardayı sordular messi tanımadı messiye tuncayı sormuşlar messi ise manchester united a 3 gol atan fenerbahçe nin oyuncusu değilmi demiş cevabına gelince hazırlık maçları için başvuru yapmaları normal galatasaray hazırlık maçlarını çhelsea ve arsenal gibi real madrid gibi takımlarla yapsınki kendini güçlendirsin oyuncular tecrübe edinsin.

0|1
    0|2
    • Arda Tuncayın tvden bile göremeyeceği kupayı alacak yakında :D

• bir adama feneri sormuşlar ismi lazım değil GS demi oynuyo demiş 1453 :)))

• aykutantalya alıcakmı alamıcakmı orası ayrı ben ardayla tuncayı kıyaslamıyorum iyi bak cevaba arda gs de oynadı zamanlar tanınmıyordu senin cevapta sallama yani. :)

• banada büyükler teklif edıyor , değerlendırecegım dsad

0|1
    0|1
  • duymadım ama şunu biliyorum a.madridle hazırlık maçı yapılacak ağustosta izmirde, maçtaki gelirler somaya gönderilecek

0|1
    0|0
  • Babaları Bursasporrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|2
    0|1
  • Bence abartılacak bir yanı yook. Sanki her sene yapmıyormuydu? Galatasaraylı olarak söylüyoruum bunu.

0|0
    0|2
  • Fark atabilecekleri tek takım olduğu içindir :))

0|1
    0|0
  • Sonuç olarak şampiyon FENERBAHÇEM ^^

0|2
    0|4
    • Her sene şampiyonlar ligine git gruptan çık ama hiç şampiyon olama deseler kabul ederim

• Doğrudur. Galatasarayın şampiyonlar liginde yakaladığı başarıya bakarsak normal bir durum.

0|1
    0|0
  • drogba, sneijder, eboue mancini gibi isimler var 2 senedir bazı takımların gidemediği, gidemeyeceği şampiyonlar liginde de ismimizi duyuruyoruz normal bence. süper lig şampiyonu olup rakibine kağıtlarla falan saçma göndermeler yapan bir takım değiliz sonuçta.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• galatasaray bu. türkiyedir galatasaray. yapar o maçları.hakıkıyla da alır o maçları. ayrıca bir arkadaşa sesleniyorum o yüzden mi ardayla messi forma değiştirdiler. o yüzden mi emre belezoğlu çoğu zaman ilk 11de başlayamadı maçlara. o yüzden mi gönderdiniz tuncayınızı. bak dünya çapında tanınıyomuş futbolcunuz yazık etmişssiniz.

0|1
    0|2
  • Hangi gazete yazmış altı ustu hazırlık maçı bunun nesine seviniyorsun kümeye düşen kayseri bile avrupanın iyi takımlarıyla hazırlık maçı yapmıştı

0|2
    0|2
  • Canim takimim <3 hersey bir tarafa gurur duyuyorum herseyiyle şikesiz tertemiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...