Beşitaşlıyım ama konvoya katıldım ..

beşiktaslıyım aama sıkıntıdan köknvoya katıldım geselilerle yanlış mı yaptım acaba diye düşünüyorum sizce ?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Neden yalnış yapasın.Bizim konvoyda beşiktaslıda vardı trabzonspor luda vardı.Ama emin ol kardeşim , kadıköydeki fener taraftarları tam anlamıyla terör yandaşı gibi.Böyle giderse terör yandaşlarının %40 ı fenerli olduğu anlaşılacak.

Şimdi çıkıpta fener taraftarlarını savunmayın , gözünüzle neler yaptıklarını görseydiniz belki fenerli olduğunuzdan utanırdınız.Polislere ateş açmak, yaralamak,polis araçlarını ters çevirmek,emniyet amirine bıçak çekmek vs vs .Yoldan geçen gs li kadınlara tacizde bulunmak.

İki elleri var bir alkışı zor gören bir taraftardan hiçbirşey beklemem..

Not:İnsanlık çizgisini aşmayan fener taraftarlrına sözüm yoktur.

1|1
    0|0
    • +1 trabzonlu olark kutluyorum gs yi...fenerliler terör estirdiklerini kabul etmiyorlar hala polis neden biber gazı sıkmış bundalar yazık polis insan evladı değilmi görevini yapıyor..edebinle çık git

• Aynen , polis biber gazı felan sıkmasa taraftarlar daha çok azıtacak.Benzin istasyonunun orda ateş yakıyorlar bu nasıl bir insanlıktır ? bunlar insan katili hiçkimseyi düşünme diye birşey yok.Polis hiçbirşey yapmadan beklese taraftar ortalığı allak bullak eder.Sonra polis birşey yapmadı derler.Bu ülke böyle maalesef :(

Kızlar Ne Diyor 11

• bugün buralarda konvoy varken beşiktaşlı forma giymiş bir baba, yanında yine beşiktaş forması olan 5 yaşlarındaki kızı ile birlikte konvoyu elleri patlarcasına alkışlayıp ıslık çalıyorlardı. bence çok hoş bir tabloydu :) seviyorum beşiktaşı :)

0|1
    0|0
    • yanı besıktaslılık bır fark bır ayrıcalıktır bız bu hareketlerımızden dolayı dunyanın en ıyı taraftarıyız zaten :)

• futbol bi spor düşmanlığa gerek yok bende beşiktaşlıyım ama gs lileri tebrik etmeyide bilirim onlarla kutlamayıda bilirim ayrıca fb de gayet iyi mücadele etti onlarında tebriği hakettiklerini düşünüyorum

ben bu kadar kibar diilimdir çok kibar konuştum o yüzden kendimide tebrik ediyorum :D:D

0|1
    0|0
  • hayatında yaptığın en doğru şey budurr belkidee iyi yaptınn :)

0|0
    0|0
    • sen var ya cansın :)) tabiki de azimle oldu canım azize ile olmaz bizde kupa almak anladın sen onu ;)

• yok o kadarda deıl canıım ama ıyı oldu eglendım :)

• Yok bee.kardeş takıma destek oluyosun işte ne yanlışı.fb ye takılsan hadi nessee dıcem ama gs ıyıdır ıyıı .D

1|1
    0|0
  • gese :D okunduğu gibi yazmışsın ilginç :D

her neyse iyi yapmışsın ya boşver bi değişiklik olmuştur sanada

0|0
    0|0
  • çok büyük yanlış yapmışsın bir kartaliçe olarak seni kınıyorum ve takımımızın sen gibilere yani döneklere ihtiyacdı yok hadi sen şimdi git geseli ol . biz beşiktaşta kutlamalara dahi izin vermezken sen konvoya katılıyorsun iyiymiş adamlıgında bu kadar yani

0|0
    0|1
    • 1 dönek sensin 2 sen benım adamlığımı dercelendırck ınsn degılsın 3 şimdi*gt

• ya bı bırak ya derdın ne senın kızım allahına kadar besıktaslıyım var mı bı dcgn ?

• gördük hııı

• Kardes takimiz biz... Bjk sampiyon olsa icim yanmaz hos karsilayabilirim ama fener olsaydi nefretim tavan yapardi

0|1
    1|0
  • İyi yapmışın iyi.

1|1
    0|0
  • Hayır aslaaaaaaaaa :)))

0|0
    0|0
  • fenerbhçeliyim ama konvoya katılmadım:(

0|0
    0|0
  • yanlış yaptın bence beşiktaşlının beşiktaşlıdan başka dostu olduğunu düşünmüyorum

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 11

• katıl tabii TERTEMİZ ŞAMPİYONLUK ;) ŞAMPİYONLUK GALATASARAYY :)))

1|1
    0|0
  • bjk nasıl kardeş kulüp oldu gs ile çok uzak da değil yakın geçmiş nasıl unutuldu gs tarafından bjknin çalınan 2 şampiyonluğu ve bjknin şerefli ikincilik söylemni çıkardığı yazık...

0|0
    0|0
  • Olmamış yakışmamış fenerbahçe neyse galatarasayda o bizim için yanlış yapmışsın

0|1
    0|0
    • la ne olck adamlar kupa kazanmış eglenyolar bıze bıse dedıklerı yok hatta karde takım bıle dıolar onlar bıze gttım eglendım onlarla beraber

• Yahu yanlışmı yaptım diye sormuşsun bende görüşümü söyledim yoksa beni ne ilgilendirir ne yaptığın herkes kendinden sorumlu değilmi

• yok şımdı anladım yanlış yapmamışı ıyı oldu :)

• Saygılı taraftar senin gibi olur. Keşke hepimiz o konvoyda olsak. rakiplerimizin mutluluklarına ortak olsak onlarda bizimkilere.

0|0
    0|0
  • eziklerle takılmaktan iyidir :D

1|0
    0|0
  • keşkem barboros meydanına gitseydin.4.lüğü kutluyor renkdaşlar.#BesiktastaSampiyonluguSadeceBesiktasKutlar ;)

1|0
    0|0
    • dayı iskenderundayım napım nasıl gıdım kı keske olabılsem orda..

• pardon nerde olduğunu bilmeden söyledim :) neyse sağlık olsun

• Bir galatasaraylı olarak beşiktaşı çok seviyorum.Konvoydan azönce rahatszlığımdan dolayı erken geldim.Konvoyumuzda bir grup beşiktaşlıda vardı beraber kutluyorduk.Fenerbahçe de terör yandaşı gibi pisliklerine devam ediyorlar.Sonra fenerliyiz diyip feneri küçük düşürüyorlar.İşte bu spor

• iyi yapmışsın. kalabalıklar içinde yanlız olmaktan iyidir.

0|0
    0|0
  • Kendine bjk taraftarıyım deme. Zerre o kanı taşımıyorsun.

Gs liler burda seni sevgilerle karşılayabilir ama bjk liler seni çoktan gs li olarak görmeye başladı.

0|0
    1|0
  • iyi yapmışsın arkadaş...fener hariç bütün konvoylara katıl..Bursa kupayı alınca bende tatangalarla kutlamaya gdcm ;)

0|0
    0|0
  • beşiktaşlılar kendı mekanından gs konvoyu gecırmedıler sen konvaya katılmıssın yakıstıramadım

0|0
    0|0
    • ne oldu kı yanı sımdı mkatıldık konvoya kıyamet mı koptu besıktasta vaz mı gectıkvalla katıldım ıyıde oldu gıbı aslında eglendım yanı

• e fıkrınızı alak dedık sen dırek holıganlık yaptın sımdı gecrmedıler fılan. bızım mekanımız nerekı bız gecırmedık geselılerı

• yaptıgın ısın fıkrını aldın degısen ney ?

Maksat XPER kasmak olsun dıme neyse bb

• bir beşiktaşliya yakışdıramadim :(

0|0
    0|0
    • sen kendıne yakısanı yap kardes gıt sov hepsıne tas fılan at ne bılım yap bıseler

• kardeşim kazanan takımı tebrik etmek ayri sen onunu şampiyonluk kutlamalarina katilman ayri bişey yani o yüzden diyorum ben sana beşiktaşli olabilirisn ona bişey demiyorum yaptigin hareket yanliş demek istiyorum benim açimdan ister kutlarsin ister kutlamazsin onu beni ilgilendirmez ne lakasi var neden kovayim yani arkadaşim benim yanimda eyleniyor ama öyle bir plan yapişik demekki eyleniyoruz denk gelmiş ama sen hususi kutlamalara katildim diyosun ben onu anlamiş degil im.

• dayı benıde arkadas davet ettı katıldım yanı cocugu kıramadım o yuzden ben sana ole sordum senınde dedıgın gıbı eeglenmek var ortada bu yanı olay..

Yükleniyor...