Fenerbahçeli arkadaslar cevap verebilir mi ?

Fenerbahçeli arkadaslar cevap verebilir mi ?

Maçta bir haksızlık oldu mu sizce kupayı hakeden mi kazandı yoksa fener mi kazanmalydı ?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gs kupayı hakederek kazandı, Ben fenerbahçeliyim ve tebrik ediyorum galatasarylıları. Haksız olan şey bence GS a kupanın veriliş şekli ve bizim taraftarımızla polis arasında yaşananlardı.

Bazı taraftar arkadaslarda sanırım yaslarının genç oluşu ve sevinmeyi, üzülmeyi, takkdir etmeyi, takdir edilmeyi, saygı göstermeyi bilmedikleri ve çok cabuk gaza gelebilen oturmamış kişilikler olarak yetiştirildikleri için ağır hakaretli sevinme mesajları yada yorumları yapabiliyorlar, Neyse ki çokda kaale alınmıyorlar.

Ben tebrik ederim Galatasary ı, haketti, kupasını aldı.Federasyona yazıklar olsun o şekilde birr kupa verdiği ve kendi basına bir işin altından kalkamayıp başbakan a sıgındıkları için.

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• hak eden kazandı, fenerde hak etti ama 2.LİĞİ hak etti... sadece süper finaldeki 2 trabzon maçında iyi oynayarak koskoca şampiyonluk mu hak edilir ? şimdi normal sezona bakıyosun 20 hafta boyunca galatasaray bu ligde lider götürdü, fenerbahçeden çok daha iyi futbol oynayarak, normal sezonu en yakın rakibi fener'e 9 puan fark atmış, demişler ki bi tur daha dönüyoruz, 4 puanınızı siliyoruz, feneri galatasaraya 4 puan daha yaklaştırıyoruz. buna rağmen galatasaray gitti kendinden daha kaliteli kadrosu olan fenerden kendi saha ve 50.000 seyircisi önünde o kupayı aldı. aralarındaki maçlara bakalım bu sene gs-fb toplamda 4 maç yaptılar. 3'ünde galatasaray futbol olarak fenerbahçeyi sirkulase etmiştir. fb sadece son maçta gs'den daha iyi oynamıştır, 3>1'den olduğuna göre bu sezon kim daha hak etmiştir ?

0|0
    0|0
  • maçta Fenerbahçe daha iyiydi ama sezon genelinde Gs haketti ayrıca bu kadar mevzuyla uğraşan bir takımın şampiyonluğu buraya kadar kovalaması bile başarıdır takdir edilmeli saygı duyulmalıdır...

0|2
    0|0
  • beş para etmez bir fenerliyim. maçı da izlemedim. özeti de izlemedim :) bilmiyorum hak ettik mi.. ama genel olarak gs şampiyonluğu hak ediyordu.

0|3
    0|1
  • Trabzonsporluyum. Kupayı galatasaray anasının ak sütü gibi kazandı

0|3
    0|0
  • Bak galatasarayı tebrik ederim ama maç sonrası bize öyle bi davranıldı ki bunu sadece bi şerefsiz emniyet yapabilirdi.

0|1
    0|1
  • fenerbahçe bugune kadar neyi haketti? gerçi galatasarayında hakkı değildi o kupa

0|0
    1|0
  • Alkısla sampıyonu ;) çekememezlik etme :))) ŞAMPİYON GALATASARAY . . . BAS BAS BAGIRDIK BURDA SİZE VERMEYIN O KUPAYI DIYE AYIK OLUN :))))

0|2
    0|2
    • Ben galatasaraylıyım zaten çekememezlik ettiğim yok :)

• sana bişi demedim ki tahmın etmıstım oyle dusuncegını ;))) SEN ASLANSIN NİCKINDEN BELLI-

ŞAMPİYONLUK YARINLARDA KALDI GORDUN MU FENER NANANNANANANANANNA :=))))

• ilk yarıdaki golümüzü vermeyen hakeme ne demeli acaba

1|0
    0|1
  • maç bi tarafa maçtan sonra gereksız olaylar oldu olmamalıydı ...

0|2
    0|0
    • Eğer melo köpek hareketi yapıyor ebue de melonun arkasına gecıp malafatı dayıyosa o kadar seyırcının gozunun onunde dua etsınler de seyırcı ınıp hadım etmemıs ikisini ;)

• herkes hakettiğini aldı diye düşünüyorum gs zaten normal ligi şampiyon tamamladı. play off var o da kuşkusuz digitürkü zengin etti.. herkes play offtan önce nerdeyse şimdi de sıralaması aynı... o yüzden bi fenerli olarak gs yi kutluyorum..

0|0
    0|0
  • KIMSEYLE MUNAKASAYA GIRMIYORUZ CUNKU BIZ ŞAMPİYONUZ ŞAMPİYON GALATASARAY ;))))

0|2
    0|1
  • 0|0
    0|1
  • Sezon boyunca haksızlık yapıldı.. Sadece maçta değil..

0|1
    0|0
  • haksızlık oldu fener haketti mutlu musun?

0|0
    0|1
  • GALATASARAYLI olunmaz Doğulur...

Bİz şampiyon olduk ama Cüneyt bize çok haksızlık yaptı...

0|1
    0|0
  • oyuna göre fener almalıydı yani izleyenler bilir gs orada yenileceğini başınedena belli bilirken elinde beraberlik şansına sarıldı gs sahaya mac oynamak için çıkmadı açıkcası sadece 90 dk dişini sıkmak istedi boylede olunca ne taraftar nede tum oyuncular tadını alamadılar ıstenılen derby olmadı ama gonul ısterdıdıkı kırasıya mucadele olsaydı takımlar gucunu gosterseydı taraftar ıstedıgı maça doysaydı kupa onemlı degıldı hak eden almıs olurdu ama tatsız bır kupa verıldı sporla rakebetle alakası olamyan hemde

1|0
    0|1
  • 7 level olmusun ama adam olamamisin.

bir fb li olrak ne bizim takim oldugumuzu cozmeye calisiyorum zaten awk

0|0
    0|2
  • koptum valla :D futboldan anlamayan kız görünümüsün valla :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu maçta Fenerbahcemin daha iyi oynadığını düşünüyorum. Fenerbahceli olduğum için değil objektif bakıyorum. Gs geriye yaslandı Fenerbahce ölümüne saldırdı. Ayrıca semihin attığı gol fauldü arkadaşlar gol değildi, kaleci hakkını ihlal ediyor. Kurallar böyle.

0|2
    1|0
  • GS kazandı işte şike mike salla gitsin... O konuda FB daha mimli...

1|0
    1|0
  • Semihin golü goldü... ! Hiçbir sorun yok ! Maç katledildi..

1|2
    1|2
  • Galatasaray kupayı ikinci kez kazandı. nokta.

0|1
    0|1
  • oynamadan mac kazananlar varsa oynamadan kupa da alınır

0|0
    0|1
  • FB altın tepsiyle sundu GS ye şampiyonluğu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...