Şampiyonluk dediğiniz şey buysa eğer?

Şampiyonluk dediğiniz buysa eğer 12 yaşında ki bıçaklanan kardeşimiz olmuş... Bunun üzerine kutluyorum sizi Galatasaraylılar...

2 saat önce gönülden kutlarken şimdi bu haberle dünyamız başımıza yıkıldı... Önemli olan Saracoğlunda kupayı almak değil.. Sevinirken başkasını - başkalarının canını yakmak değildir...

Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz...?

Dipnot : Tebrikler Galatasaray...

Güncellemeler:
Kücük kardesımız ölmemiş... Fakat hangi sevinç bir insanın canının kastına değer ? Anneler gününden 1 gün önce hangi annenin gözyasına değer ?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten şerefsizlik. Suçumuz yokken gaz bombası yedik biber gazı yedik. Biz başka sokağa gittik onlar arkamızdan geldi suçu olan olmayan herkese biber gazı sıkıldı. Ee bırak da taraftar da senin arabanı yaksın. Sen zaten yaralı parmağı kopartıyosun onlar napıcaktı sana?

1|0
    0|0
    • Aynen gözlerim yandı ! gözlerimmmmmmmmmmmmmmmmm ! Maratondan izledim izlemez olaydım kahroldum gözlerimin acısından..

• ne anlar bunlar şampiyonluktan:D biz adam akıllı kutlarız bizde gelenek haline geldi görmemiş olunca insan böyle oluyor siz burda söylenenlere takılmayın ağzı olan konuşuyor

• :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Erkekler Ne Diyor 17

• 12 Yaşındaki çocuk metrobüste kendini bilmez kendini galatasaraylı sanan bir mendabur bıcakladı diye tüm galatasaraylılara suç atamazsın.

Tv lere bak , mynet ekolaya bakta fenerbahçen taraftarlarının yaptıklarına bak ! Terör yandaşı gibi polis araçlarını ters çevirmek ne demek ? polisere silah sıkmak taş atmak , yoldan geçenlere saldırmak bumudur sizin anlayışınız ? böyle yaparak kendinizi ancak küçük düşürüyorsunuz işte.

Not: Sen çoğul kullandığın için bende çoğul kullandım.Şimdi anlamışsındır çoğul kullanmanın ne kadar gereksiz olduğunu

2|2
    0|1
    • iyi oku. Kutladım ;) Eğlenmeyi bilmiyorsan eğlenmiceksin... Bizim kendimizi küçük düşürmeye ihtiyacımız yok buraya kadar geldıysek kupanın bizim için önemi yoktur... Tebrık ettik her turlu bızı tahrık edenler utansın ;)

• Arkadaşım sen ordan ne atıp tutuyosun ? Sen tvden o maçı izlerken biz stadda anı yaşadık. Ne olduğunu emin ol senden daha iyi biliyoruz ;) ağzı olan konuşuyo be abi..

• @dgngtkn : Bırak yaa laf mı anlatıcan.

• bunun fenerli yada galatasaraylı olmakla bir sebebi yok,magandalar,adiler,ezikliklerini 3-5 kişi toplanıp insanlara ve insanlıga zarar veren mahlukatlar bunlar,esas onları yakalayıp asmak lazım,insanlık suçudur bu,

2|0
    0|0
  • işi buraya kadar sürükleyip milleti bu kadar gerim gerim gerenler utansın şimdi mutlu huzurlu uyusunlar.

1|0
    0|0
  • dunyanın ilk üç muhtesem derbısınden biriymiş...

gs-fb maclarını dunyada bızım ulkeden baska yayınlayan bır tek ulke yok..azerbaycanda bıle yayınlanmıyor dusunun artık buyuk derbıyı.

12 yasında kucucuk cocugu katleden o zavallı gs li her kimse sevınebılır artık; aldınız kupayı

2|0
    1|1
  • eğer kendini bilmezin biri yüzünden tüm galatasaraylılar suçlanıyorsa, milyonlarca kişi, o zaman maç sonu olaylarda da, her ne olursa olsun, benzinliğin içinde polis arabası yakan bir takım holiganlar yüzünden de tüm fenerbahçelileri suçlayalım. Lütfen kişisel olaylar taraftar grubunun üstüne yıkmayalım.

1|0
    0|0
    • Şu var ! Kimse ali ahmet mehmet yaptı demıcek.. Gs taraftarı dicek diyor da... Ben Galatasaray ve tum taraftarı sucludur demiyorum.. Taraftar takımını kulubunu camiasını temsil eder.. Böyle de sevinç olmaz.. Senın kardesınde olabilirdi benımde... Herkes bu durumda aynı sekılde kızardı...

• ne demek gidemez? ne içtin birader sen bal gibide gider gittide. polisler öğretmenlere neler yaptılar? fb yi geç yaw öğretmenlere ? sen neyden behsediyon

• bence sen esas neyden bahsettiğini bilmiyorsun bir şeylerin oraya gidince olayların ilerleyen safhalarında ne olacağını tahmin bile edemiyorsun

• çok hak veriyorum gs yi tebrik ediyorum ama bu olmamalıydı diye düşünüyorum... ne olursa olsun bu olaya hak veremem.

2|0
    0|0
  • fenere teselli kupası :D link

3|2
    0|0
  • Yaşanan olay büyük bir talihsizlik tabi ama sopayı biraz da kendinize vurun. Ben de sizi kutluyorum fenerli bay ve bayanlar. link

Ve evet futbol dünyanın en ilkel sporu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Nedir bu aptal futbol aşkı anlamıyorum. Öldürün birbirinizi ne diyeyim.

1|2
    0|0
    • Maçtan önce polis biber gazıyla saldırdı... Savrulduk ! Bizi daha maç baslamadan tahrık ettiler.. Kupa bizim için önemli değil gereksiz olanı herkes görüyor.

• Şiddeti önce polis uyguladı biz daha maça girmeden eğleniyoruz diye biber gazı ve coplarla saldırdı. Ben yasadım ve biliyorum o yuzden hııcc tartısmaya girmiyorum...

• hocam beyinler boş. ne yaparsın.

• onu bize sormucaksn onu rant için ülkeyi iç savaş futbol terörü yaratan hain lig tv ye sorucksn bu ligi uzatmasalardı hiç kimsnn burnu bile kanamadn bitickti ..

0|0
    0|0
  • Yıllar once bizim mühendis Oktayımızıda öldürdü bu mahalle serserileri.

1|0
    0|0
  • Türkiye'deki boş insan sayısını yine bu durumla güncellemiş olduk.Maç sonrası olanları duyunca çok sinirlendim.İnsanlar yine birbirlerini ayırıyorlar bu durumda da.Yok galatasaraylılar şöyle yaptı fenerbahçeliler polise taş attı falan filan...Olayı memleket meselesi haline getiren ahmakların hepsine aşırı derecede sinir doluyum.Ulan memlekete füze kalkanı üssü kuruyorlar, pkklılar davul zurnayla Türkiye'ye geliyor, mecliste saçma sapan insanlar bizi yönetmeye çalışıyor, bir sürü şehit veriyoruz hiçbiri için bu kadar tepki gösterilmiyor.Bu düşüncede olan herkesi ... beyninizi de ...

0|0
    0|0
  • okadar tezgahtan sonra cincon şampiyon olmasa şaşırırdım zatn.

1|1
    2|1
  • tamam peki bende uygun bulmuyorum bunu yapan şeresizin önde gidenidir ama ya sizin yaptıklarınız siz pkk mısınız da polis arabalarını deviriyosunuzu ? yani açık ca siz KİMSİNİZ ?

0|0
    0|0
    • O polis maçtan önce ben stada girmek için sıramda beklerken benı copluyosa bana biber gazı sıkıyosa bende soruyorum... ONLAR KİM ?

• Devlet ? ;))) Valla bende memur kızıyım ;)) O yuzden bu devletın memuru vs vs ınanmam Sen durduk yere ınsanların canını yakıyosan hamıle kadının oldugu yere bile biber gazı sıkıyosan memur değilsin arkadasım...

• çok komiksin :)) oldu o zaman hiç bişey yapmasınlar herkez birbirini bıçaklasın dimi ne güzel ya polis arabaları felan yakalsın devlete bak :)

• bu haber facebookta çalkalanan bi yalan, o çocuk ölmedi... ayrıca bıçaklayanda galatasaraylı değil. nasılsa nefret ettiğiniz takım olduğu için, insanlara bok atmak ne kadarda kolay, mübah, fenerliliğinizi her cümlede her durumda göstermenize gerek yok, yeter artık çok sıktınız yani... önce haberi iyi araştırın, ondan sonra böyle şeyler yazın. link link

0|0
    0|0
    • sen bıçaklarken ordamıydın da bukadar emin konuşuyon? gsyın bıçakladığına dair haberlerde var şimdi gel,ip bana o yapmadı bu yapmadı deme yapmadıkları şey değil

• İşte her zamanki şampiyonluğu kaybetmeyi yediremeyip bahaneler aramaya çalışan bi fenerli daha. o kadar çok düşkünsen bunlara senin benim paralarımla vergilerimle alınan tüyü bitmemiş yetimin hakkı olan polis araçlarını siz niye bu hale getirdiniz sen cevap ver sokağın hali perişan seyanizde!

kalkmış burda yediremediğiniz için şampiyon olduğumuzu bahaneler arıyosunuz!

adam gibi takım olsanız maçtan sonra kaçmaz beklerdiniz!

geç bu ayakları!

tek gerçek GALATASARAY şampiyon...

1|1
    0|0
    • Senın vergınle benım paramla alınan polis araçlarının ıcınde ki polisler de bana maç öncesi içeri giriş sıramı beklerken cop vuramaaz biber gazı sıkamaz.. Şampiyonlugunuza lafımız yok aynı seyleri söylemenize hiç gerek yok.

• Kendini mecbur hissettin cevabını verdin.. Bende sana diyorum ki ben tebrik ettim zaten hala ustelemenın bır anlamı yok. Şampiyonlugunuza dikkat et kimse gölge düşürmüyor. Herkes herseyı gördü;)

• teşekkür ederim arkadaşım sıkıntı yok ;)

• bıçak olayı yalan bilip bilmeden sallama

0|0
    0|0
  • bunlardan adam olmaz kolpa takım kolpa takım gucunuz 12 yasında cocuga yetıo ıstanbul kartalda 200 gs lının arasında 20 fblı 4-5 gslının kafayı yardık acık soylemek gerekırse nıye bıze bısey yapamadılarda 12 yasındakı cocugu vurdular

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Adam akıllı kutlama yapmasını öğrenemedik gitti zaten.Hele İzmirde Karşıyakalılar öyle bir mallaştılarki.Sevinipte dışarda iki nara atamadık.Şampiyonluğumuzu kursağımızda bıraktılar.Neymiş burda İstanbul takımının adı geçemezmiş, saçmalığa bak sen.Yaptıklarından dolayı tıpış, tıpış eve geri dönmek zorunda kaldık.Her takımın taraftarında var böyleler, allah akıl fikir versin bir an önce.

1|0
    1|0
    • Hangi takımın taraftarı olursa olsun.. Eğlenmeyi bilmiyorsan çıkmıcaksın dısarı abicim!

• 0|0
    1|0
  • Böyle olayların olmasını kimse istemez ama her maçta olan olaylar bunlar. Sürekli olduğu içinde ne maça ne sonrasında ki sevinçlere yansıtılmadan başarı kutlanıyor.

0|0
    0|0
  • Sağlık durumu iyi çocuğun ölmemiş..

1|0
    1|1
  • İyide Galatasaray takımı vazifesini yaptı sonuç olarak kazandı. Saldıran kişiler yüz karası ise bu takımımızın suçu veya tüm Galatasaraylıların suçu değil orada saldıran kişiliksizlerde... :/

1|1
    0|0
    • Ben birsey demıyorum ki Galatasaraya... Taraftara lafım

• haklısın ya :( bu beni rahatsız ediyor ama :) İnsanlıktan nasibini almamışlar yüzünden bizde bu yargılanmalardan nasipleniyoruz neyse İnşallah sağlığına çabuk kavuşur miniğim :(

• fenevliler ne zamandan beri bu kadar duyarlı oldular? illa bir yerden laf sokucaklar ya şampiyonluğuma. Tek Gerçek Şampiyon Galatasaray

0|0
    2|2
  • Bunu yapan bi taraftar. Değer mi? asla . ama bunun olmasını kimse istemezdi. Allah'a şükür çocuk yaşıyor. Bir galatasaraylı olarak o taraftara çok kızdım ama bu şampiyonluk bize çok yakıştı sonuna kadar da hakkımızdı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...