Anneler gününde tüm annelerin gününü kutlar mıyız, hep birlikte?

tüm annelerin gününü kutlarmıyız,onların her zaman mutlu olması,erkeklerin ve çocukların elindedir,annelerimize güzel dileklerde bulunalım hep birlikte

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle beni dünyaya getiren bizi büyütmek uğruna o güzell saçlarına aklar düşennnn bizi büyütürken çektiği sıkıntıların yüzünde verdiği derin izleri her gördüğümde beni yaralayan annemmm ne olur sen hiç yaşlanma hep bizimle kal ben seni çokk seviyorummmmmmm Allahım korusun seni birtanem annem.. Ve ks üyesi olan tüm arkadaşlarımın annelerinin gününü en içten dileklerimle kutluyorum

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• tüm annelern ve anne adaylarının anneler gününü kutluyorum.dünyamızın renkleri iyi ki varsınız :))))))

0|1
    0|0
  • bütün annelerin anneler günü kutlu olsunn =)

0|1
    0|0
  • Tüm annelerin, anne adaylarının anneler gününü kutlarım :)

1|2
    0|0
  • Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun. Büyüklerimin ellerin, küçüklerimin gözlerinden öperim. :)))

1|1
    0|0
  • Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun... Onlar iyi ki varlar..

Öncelikle bugün statta gözleri biber gazından yanan, nefesleri kesinlen, yanlarındaki çocuklarını korumaya çalışan ANNELERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim. Bütün Annelerimizin ''ANNELER GÜNÜ'' kutlu olsun.

0|1
    0|0
  • Uzaktayım annemden ama mutlaka arıyacam bir gün değil tüm günler onların olsa hakları ödenmez her annenin anneler gün ükutlu olsun

0|1
    0|0
  • Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.Anaların ayağının altı cennettir diyerek hala kadına şiddet uygulayanlarıda burdan kınıyalım!...

0|0
    0|0
Yükleniyor...