Sizce hayatında biri mi var?

amacım soru sormakta değil aslında.o kadar mutsuzum ki anlatamam.herkesin biten bir ilişki sonuçta boşver ne yaptığını diyeceğini de biliyorum.ama olmuyor işte.ayrılalı 15 gün oldu.ve o benden ayrıld.buna sebepte benim ona sölediğim keşke başkasıyla olsaydım hem karıyeri hem durumu daha iyiydi sözleri oldu.ben böyle bir insan değilim sadece inanın çok sinirlendirdiği için beni ağzımdan kaçtı.5 yılımı verdim asla ihanet etmedim aklımın ucundan bile geçirmedim.ayrılmakta haklı diye düşünebilirsiniz belki ama zaten son zamanlarda aramız iyi değildi bunu bahane etti inanın bana.ayrılırken birlikte olmak istemediğini söyledi.seviyormusun hala sorusuna ise cevap vermiyorum dedi.ayrılalı 15 gün oldu.15 gündür hiç konuşmuyoruz ve bugün görünür olan arkadaş listesini değiştirip görünmez yapmış.o kadar üzülüyorum ki bu kadar yıllık ilişkinin sonucu bu olmamalı en azından 15 günde birini bulmuş olmamalı die

Güncellemeler:
erkeklerden cevap bekliyorum en iyi siz anlarsınız çünkü

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında soru sormak değil sadece konusmak paylaşmak deşarj olmak için yazdın bunu demek istiyorsun sanırım ve haklısında insanın buna ihtiyacı oluyor bazen kalabalık şehirler içerisinde insan konuşacak birini bile bulamayabiliyor insan, şimdi haketmişsin demek bana düşmez sonucta aranızda yaşanılanların genelini bilen sensin demişsende vardır bir sebebi yalnız bu kadar zaman içerisinde seni aramamışsa senin onu araman yada yanına gitmenin bir faydası olmayacaktır o yüzden böyle şeyler düşünmeni tavsiye etmiyorum 15 günde değilde belki daha öncesinde bulmuş olabilir bulmamışta olabilir o belli olmaz ama bunları düşünmeninde sana bir faydası olmaz biraz sosyal hayatın içine girin arkadaşlarınızla zaman geçirin fazla yalnız kalmayın bir süre sonra kendiliğinden toparlanacaktır benliğiniz zaman bütün yaraları saran en iyi ilaçtır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Erkekler arasında bir söz vardır. "Erkek adam için aşk ta ayrılık acısı da 15 gün sürer." Başka biri yoktur ama senin söylediğini sindirememiş olabilir. sindirilecek gibi de değil aslında. eğer yıllarını ziyan etmek istemiyor ve yüreğinden gelen sese inanıyorsan gurur yapma ve git kapısına dayan. En azından öfkesi yatışmıştır. İki medeni insan gibi konuşur orta yolu ya da doğru olanı bulursunuz.

0|0
    0|0
  • belki olabilir de.

0|0
    0|0
  • feneri futbol federasyonu bile kurtaramadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• elbette kırıcı bir söz bende sevgilimle birisini karşılaştırmıştım çok sinir olmuştu tartışmıştık ama bu ayrılma nedeni olamaz. bu adam dediğin gibi bahane arıyormuş böyle bir bahaneyi önüne sunuca bitirmiş. bende değmez diyecem ama diyecek başka birşey var mı sence. bir bahane bulup ayrılmaya çabalayan adamın arkasından yas yaşaman değer mi?

0|0
    0|0
  • sinrle söylemş olablrsnz ama sevdiğinz insan bunu yanlş anlmş üzlmş kaldramamş olablr ve sze kızgn olduğu içn bu yüzden yapyrdr 5 yıl bi ilşknz olmş sonuçta az boz değil gerçekten seven bi insan 15 günde faln asla birini bulmaz eğer oda gerçekten sevyrsa szi bırakmz szn şuan yapmnz gerekn arayp konşmk istedğnzi söyleyp buluşp herşeyi anlatmnz o anlamda söylemediğinizi söyleyp özr dileyp onu çok sevdiğinizi söylemnz..

0|0
    0|0
    • yaptım.aslında ayrılalı 1 ay oldu.ben 15 gün sonra mesaj attım.sinirle söylediğimi söyledim.beni çok iyi tanıyor zaten bilir sinirle söylediğimi.herşey bahane o bu hayat istiyordu demekki ama benim canım çok acıyor

• belli etmiyorum zaten.o bende ekli değil ama çok samimi arkadaşı ekli.onunla hala konuşuyoruz arkadaşız sonuçta o yüzden silmekte istemiyorum..kendime kızıyorum canım acıdığı için.şu düşünce beni bitiriyor ya gerçekten aşık olursa birine?o kadar zor ki bu şehirde heryerde anımız var.

• ewt çok zor bi durum ne diyim allahım ayrmasn sevdiğinden inş anlar seni ve ilşknz yoluna grer bian önce..

• O söze çok kırılmış sanırım.Hayatında biri yoktur ama olması için ve seni unutmak için çabalıyordur.Unutamadığında geri döner.Sabırlı ol.

0|0
    0|0
  • senın yavas yavas burnun aşağı dogru düşüyo sorularını gördüğüm kadarıyla..

bıraz daha zaman geçsin hıc konusmayın o sana bı sekılde geri döner :)

sen sadece o eskı sorularındakı gıbı ilişkinde hala üstünlüğünü korumaya calısan insan olma burnun sürtsün bıraz senın buna ıhtıyacın varmıs :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...