Body sporuna başlıycam birkaç sorum var ilgilenir misiniz?

Şimdi abiler ben 2 aydir bir salona gidiyordum salonda çoğu Alet var ama hoca ilgisiz aylik 40 tl hoca bir var bir yok yani Bide bizim orda bir kuruluşun genclik merkezi var abiler bu salonun hocasi beden ögretmeni aynı zamanda 10 senedir vg yapiyor bide sağlîk dersi hocasi adam konuda cok bilgili babaminda cok yakin arkadasi Ve hicbirşekildede para istemiyo benden bu salonda alet olarak biraz kisitli yani şylr diyim göğüs press koşu bandi bisiklet dumbellar göğüs sıkiştırma aleti sirt çaliştigimiz alet falan var yanilmiyosam.bir tek bacak aletleri yokmuş gdip grmedim hoca protein tozlarinin içeriklerini varincaya kadar cok bilgili byle bir salonda ilgili bir hoca varken gelişebilirmiyim 19 yaşindayim cok saglam bir vücut istemiyorum fit olayim kol gogus omuz kaslari saglam olsun karin sıkı olsjn yeter

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Niye sadece abiler :D Tabi neden olmasin vucudunu gelistirmen icin sadece aletlere ihtiyacin yok hoca sana gelistirmek istedigin bolgelere ozel antremanlar gostersin protin tozuda kullaniyorsan (gunde 2 defa) 3-6 haftaya kadar duzenli antremanlarla sonuc almaya baslarsin. Basarilar...

0|1
    0|0
    • 3-6 haftamı? :))) kasta diyorki hemen gelişeyim...yanlış yöndermi yapmayın, özellikle protein tozu konusundaa

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• İşi bilen adamın yanına git yardımcı olur sana

0|1
    0|0
  • Merhaba
    12-13 yıldır bu camianın içindeyim ve mesleğim özel vücut geliştirme / fitness antrenörlüğü. Şunu söyleyeyim:
    Hiç süphesiz burada önemli olan """hocadır""" İyi bir hoca, sadece halterle bile istediğin sonuca ulaşmanı sağlar. Gerisi detay

0|0
    0|0
    • Hoca çok iyi abi protein tozu aldirmisti eski hocam bunu rastgele alinmamasi gerektigini öncr karacigrr bobrek iç organlarin testlerinin yapilmasi gerektigini syledi

• hocaya gerek yok..araştır iş bilene sor...hoca neymiş...protein tozu sana yaramaz...bacaksız salonda çalışma, bacak olmadan vücut gelişmez!!!

0|0
    0|0
    • Ben bilmedigim bir seyi soylemem, denedim tecrubelerime dayanarak konusuyorum. Uzun zamandir fitness yapiorum ve dedigimin gayet arkasindayim. Farkindaysaniz 3-6 hafta icerisinde mukemmel gelismis kaslara sahip olursun demedim sonuc almaya baslarsin dedim.

• ben köyde eşşek sürüyorum...bende 10 yıldır body yapıyorum..

• Bu işe başlayacaksan zaten hoca olmadan kolay kolay geliştiremezsin. En alt kademeden başlarsın zaten aletlerin çoğu da varmış onlar sana yeter de artar

0|1
    0|0
Yükleniyor...