Kapat

Fenerbahçe taraftarının yaptıkları ne kadar doğru?

Geçen hafta Trabzonspor taraftarının yaptıklarını eleştiren fenerbahçeliler, bügün sizin takımınızın taraftarınının yaptıkları ne kadar doğru?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• aa onlar temizdir hakszlık ediysnz onlar ne küfür ederler nede stad yakarlar...;)).

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• link

bugün kanal d haberde fb başkan vekilinin sinirle yaptığı saygısız konuşmayı izleyince taraftarını bir kez daha anladım. nihat kim ki GS klüp başkanına 'cevabını dinlemiyorum' diyerek rest çekebiliyor.

0|1
    0|0
  • doğru değil.

0|0
    0|0
  • öncelıkle takım tutmuyorum fb taraftarı polise saldırdıysa gs taraftarı aşağı mı kalıyor sanki eline sılahı almış seviniyor sevinirkende korku saçıyor eleştırdıgınız fbden farkınız mı kalıyor sanki...

0|0
    0|0
    • seviniyoruz diye saldırcaklar mı ben de bunu anlamıyorum... nedir yanı nası bı mantık bu senınkı ya. onlar da asagı kalmıyolar o zaman bunlar da kalmasın e o zaman sunlar da kalmasın.

• yazdıklarımı tekrar oku

• galatasaray taraftarının da sizden farkınız yok, istanbul takımı değilmi hepsi aynı

• aa öyle deme ağlarlar şimdi

0|0
    0|0
  • Rezillik valla. Bir benzin istasyonunu ateşe vermişler. Bir patlasa binlerce masum insan ölebilir. Dengesizler.

0|1
    0|1
  • aynen öyle arkadaşım trabzon taraftarına demedıklerı kalmamıştı oysa orda yapılan adaletsızlıgın çığlığı vardı ve asla polise saldırma olmadı şimdi nerde o arkadaşlar medeniyetten bahsediyolardı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• doğru değil..ama yanlış yapıyorsun..kötü örnekleri sadece tek bir taraftar topluluğu üzerine yıkmaya çalıştığın için yanlış yapıyorsun..bu ülkede hepimiz aynı bokuz.kimse birbirinden farklı değil..fb nin şampiyon gittiği ali samiyenin göl olduğu maçı unutmuş olamazsın..örnekler çoğaltılır.

Ben gs taraftarı olsam şampiyonluğa sevinirdim.hala fener taraftarına laf çarpma amacı güdüyor olmazdım.farklı bir takım taraftarıysan da fenerlilerin hayal kırıklığı yaşadığı bir günde yarayı deşeler gibi provake etmek insani bir davranış değil.

0|1
    1|0
  • Amerika'ya gönderme yaptılar. yaptıkları ilerde yapacaklarının göstergesi oldu .

0|0
    0|0
  • doğru bir hareket değil ama şöyle bişey var galatasaray kaybetse gs taraftarıda aynı şeyi yapacak etrafa saldıracak her zaman böyle olur ve aynı şeyi bir FB li soracaktı ne yapıyor bunlar diye.

0|0
    0|0
    • aynısını gs taratarının yapacağındanda eminim ama benim sorum o değil, geçen hafta trabzonspor taraftarına o kadar laf söylemelerine anlam veremiyorum

• Hiç şaşırmadım ben yaa cıdden ! ŞAMPİYON GALATASARAYIM KUTLAYALIM gerisi hikaye ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...