Galatasaray şampiyonluğu haketti mi?

ne düşünüyorsunuz 9 puan farka başladık ve hakettik ne düşünüyorsunuz galatasarayın şampiyonluğuyla ilgili .. herkez feneri favori görüyordu çünkü

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• ne olcak bu fenerin hali, bir fenerbahçeli olarak utanıyorum

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Allahın adaleti var şimdi yani şampiyonluk zaten hakkımızdı. Play-off'lar sadece işi uzattı. Sonuçta hakettiğimiz şampiyonluğa parayla pulla değil yürekle uzandık.

2|1
    1|0
    • sizin paranız da yok mübarek veresiniz:D:D batak takımlar:D

• Borç verin biraz bize. :P

Sizin paralı başkan bizde olacaktı Şampiyonlar Ligi'nde final oynardık. Sadece yürekle bilekle elden gelen bu. :)

• paramız yok ama buna rağmen şampiyonuz ne acı demi:D

• 2 takımda top oynamamış, maç çok sıkıcıydı

1|0
    0|0
  • galatasaryın hakkıydı şampiyonluk aksi olupta fener olsaydı yazık olurdu. galatasaray sonuna kadar hakketmiştir tebrikler cimbom

0|1
    0|0
  • iki kere şampiyon GALATASARAY !

2|1
    1|0
  • taraflı tarafsız kim sorarsanız sorun ceabını alırsınız ve hakeden kazandıda.

1|1
    0|0
  • bence haketti

1|1
    0|0
  • video koyacaktım da xper yetmiyormuş. sorana kapak olurdu...

1|0
    0|0
  • 11 kisiyle defans yapmaya cikmis͵ betaberlik icin oynayan takimi tebrik edemem ben.matematiksell olarak sampiyondurlar. ama benim gozumde korkaklar.

0|0
    0|1
    • Kardeş git yat uyu sen. ;)

• cannabis. aferin fenerlisin belli oldu! bu sezon yapılan maçların brinde Galatasaray'ı tebrik ettin mi?

Ya da kendi takımına korkak dedin mi. Hiç sanmam. Sana göre GALATASARAY'ın bütün kupaları tesadüf!

• hiç 9 puanlık farktan bahsedeniniz yok, normal sezonu lider bitirenden bahsedeniniz yok, gs-fb aranızdaki 4 maçtan 3 'ünü galatasarayın feneri mahvederek oynadığını, hak ettiğini söyleyeniniz yok, sezon genelinde ligi 20 hafta lider götürüp, galatasarayın fenerbahçeden çok daha iyi futbol oynadığını söyleyeniniz yok. sen fenerbahçeli değil anti galatasaraylısın, başkada sözüm yok.

• haketti veya haketmedı sonuca bakmak lazım

0|0
    0|0
  • ne sandın hakettım dıyenlere bakma sen HAKEDEN TEKTİ O DA GALATASARAYIM ŞAMPİYON ;)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sonuna kadar haketti bnce gururluyuzz GS<3

1|1
    0|0
  • Herkes feneri favori görmüyordu herkes Galatasarayın kadiköy'de Fener'i yenemeyeceğini düşünüyordu 12 senedir yenemediği için o yüzden Fenerbahçeli arkadaslar yine aynısının olacagını düşündü ama olmadııı (: ve evet GALATASARAY ŞAMPİYONluğu en basından beri hakediyordu hakettiğimizide aldık Hemde Kadiköy'deee yalnız fenerbahçeliler ayıp etmiş misafir evdeyken onlar stadı terketmiş oysa daha kupa kaldrıp sampiiyonlugu kutlayacaktık :)

0|1
    0|0
  • tebrik ederiz :D

0|1
    0|0
  • İyi oynayan takım bizdik. Ölümüne saldırdık, rakibimiz sadece defans yaptı. Ama bazen işte olmayınca olmuyor. Galatasarayı ve taraftarını tebrik ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...