Radyo programı yapsanız nasıl sunardınız?

Rdayo programınızın diğerlerinden farkını ortaya cıkaracak fikirleriniz var mı?

Ben olsam şunu yaparım dediniz şeyler var mı?

Güncellemeler:
bay j

geveze

zeki kayahan çoşkun

hava tahmin rekortmeni gökan abur

erkan yavaş

vb...

gibi işinde radyoculardandın işlerini lütfen aşağılamıyalım her meslek kutsaldır

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• prokram yapmazdim ne oldugunu bilmedigim biseyi yapmam ;) ama program diyorsan hemen hemen hepsi ayni radyo zaten gorsel degilki hep bos bos konusup sarki yayinliyorlar hatta geveze adinda bir programci bile var o derce yani

0|0
    0|0
    • gevezeyi ben bayılırım harika prokram sunar mesela bay j de aynı zeki kayahan çoşkun da şüperdir ben sana hiç katıl mıyrum insanların yolda giderken yemek yaparken dişardayken tek iletişim aracı radio

• gurbet kuşu yorumuna sağlık

• tsk ege 25 :)

Erkekler Ne Diyor 4

• gökan abur kim ya bizim havayı koklayan adamımız var :D

0|0
    0|0
  • Damar programı sunmak isterdim..Hem içer hem programı yapardım..

0|0
    0|0
  • her gün kafayı çeker öyle yapardım ayık kafayla çekilmem ben :)

0|0
    0|0
  • Baygın ve cool sesle klasik şarkılar markılar çalardım. biraz da kitap gibi konuşurdum. ^^gecenin gizli kullanıcısı^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eski zamanların 101.1 Kent Fm'dekli yayınıyla KK noktayı koymuştur bence :)

1|0
    0|0
  • tahmin ve fikir üzerine eğlenceli sohbet ler küçük yarışmalar olan bir program olurdu

0|0
    0|0
  • sunduğum şey düşündürücü olmalı ki dinleyiciler bana odaklansın bir fikir atarım ordaya ama cevabı olmaz cevabı dinleyici verir.. yani her insana hitap eden ve onu etkileyen sorular .. örneğin 'niçin korkarız, korku nedir,' gibi gelen cevaplar yeni sorularındoğurur .. toplumsal sorunları konusurduk .. daha cok çevreye duyarlı , toplumsal cinsiyete acık , engellilerin engellerinin kalktığı bir radyo programı yani insanların farkındalıklarını artırırdım ..

0|0
    0|0
  • oldukca amator bir sekilde yaptım zaten. İlk saatte ciddi bir konu ele alır ikinci saatte ise eglenceli bir konu secerdim. Muhabbeti aksatmayacak sekilde guzel sarkılar calardım. Artık yapmıyorum ne yazık ki :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...