Fenerbahçe taraftarlarının polisi maç öncesi taşlaması ve maç bitiminde polise saldırması terör değil mi ?

fener taraftarlarının polisi maç öncesi taşlaması ve maç bitiminde polise saldırması terör değil mi ? üstelik bu ilkte değil her fırsatta polise saldıran bir taraftar..

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman yaptıkları şey, herhangi bir duruşma öncesi ve sonrası taraftarlarla ilgili çıkan haberleri seyrediyoruz.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• fenerliler kendilerini savunuyor. davalarında haklılar mı bilemem, ama haklı bile olsalar, kışkırtılmış bile olsalar, bütün bunları yapmaya, polis arabası yakmaya, benzinlik yakmaya emniyete ana avrat küfretmeye hakları yok, bunlar kabul edilebilir şeyler değil. link

1|0
    0|0
  • Sen orda bire bir ne yaşandı olaylar nasıl gelişti biliyomusun? O yüzden hemen kayıtsız yargılama derim ;) bişey bildiğiniz yok gelip atıp tutuyosunuz yok terörmüş yok bilmem neymiş. Orda insan ölüyo insan 50 bin kişinin üstüne biber gazı sıkılıyo. Onlar napıcaktı sana? Ayy polis abicim sık sık helal olsun mu dicekti?

2|0
    1|1
    • saldırma polısın üstüne yeme biber gazını ohh valla polise elıne ne alıyosa fırlatıcak polıs bısey yapmıcak zaten polıse daha fazla haklar verseler bak o zman böle azıtabılıyolar mı...nasıl böyle bakabılıyorsunuz hayret ya maç öncesıde taşlıyolardı polısı hala savunabılıyorsunuz

• Bunlar olaylara dev ekranda bakıyolar heralde. İşte gelde bunlara bunu anlat.

• utanmasanız polis yaptı olayları diceksiniz paşa paşa evine giden taraftardıy fenerlıler...bırakın bu ayakları devrılen ıkı polıs otosu sadece işin görünen kısmı sen yedığın bıber gazından ay vay ederken polis orda sabahtan beri eşkıya tiplerle uğraşıyo öldüresiye polise saldırıyolar onun kı can değil dimi

• Kesinlikle terör, ben de FB taraftarıyım ama boyle olayları kınıyorum, cezaları neyse çekmeliler, bunların yaptıgının taraftarlıgı geçtim insanlıkla alakası yok. Tebrikler GS

1|0
    0|0
  • O zaman polislerin öğretmenleri dövmeside terör.. eylemcileri coplaması felanda.. bunlarda suç o zaman buna kım bakıcak ?

1|0
    1|0
    • durduk yere kimse coplanmaz habercıler ıkı üç kişiyi yerde gösterıyor sizde inanıyorsunuz polis dövdü dıye..

• sende 2-3 tane polsii yerde gördün diye inanma hemen saldırdı diye :)

• kör gözlerını acta iyi izle yazık size vatan hainleri

• sorsan en medeni taraftar fenerbahçenindir

1|0
    0|0
  • Fener taraftarı şöyledir böyledir demesek daha iyi kanımca Galatasarayda da böyle taraftarlar yokmu taşkınlık çıkaran yani.Yapmayın,sanki GS taraftarı sütten çıkmış ak kaşık...Yapılan taşkınlıklalıkları bütün Fenerbahçe taraftarlarına mâl etmeyelim

1|1
    1|0
  • provokatör katre yine sahnelerde..

3|1
    1|0
  • Medya derdi kanlı mı bitecek kansız mı bitecek manşeti atarsa olacağı bu...

Fener bu ne yapsa yeridir.

0|0
    0|0
  • evet terörden farkı yok kım yaparsa yapsın ...

1|0
    0|0
  • zamanında eşşek adam olur fener adam olmaz diye gazeteler boşuna manşet vermediler , aynı fener işte

1|0
    0|0
  • cop manyağı yapacan bunları

1|0
    1|0
  • taşkınlık yapan taraftar hiç bir kulüple bağdaştırılamaz. Taşkınlık yapnalar cezalarını çekmeldir.

0|0
    0|0
  • golümüzü vermeyen cüneyt çakıra ne demeli,

0|0
    0|0
    • Gol falan değildi, kaleciye yapılan müdahaleden dolayı top çizgiyi geçti.

• eet terör gitt durdur sanaaaaaaaaa

0|0
    1|0
    • durduran bulunur merak etme bu vatan eşkıyalara kalmadı

• bunu anlayabılmen için insan olabilmen lazım o vasıf sende yok...sana giren cıkan çok olmuş belli polisten yarası olan belli oluyor

• İmamın ordusundaki abla bu tanıyom ben bunu :D

• Olay fenerde olsa gs yada başka bir takımda olsa hayvanlık başka birşey değil.Ben fb liyim ama yenmeyide yenilmeyide gururlu ve adam gibi yapmalıyız bence şokunu çıkarmadan :DD

0|0
    0|0
  • terörle ne alakası var.sen de burda şu anda insanları kışkırtıyorsun senin yaptığın da terörlük.

0|0
    0|0
    • neden trabzon taraftarı ile ilgili atıp tutarken herkes kışkırtma olmuyomuydu...ben kimseye gidin milleti asık kesin polisi taşlatın demiyorum..

• bak sen kaba öylemi terör budur işte arkadaşım benzin istasyonuna polisi sıkıstır elıne aldığını polıse at

• Terör denilince yalnızca aklınıza gelen gelmesin. Bu da terör, futbol terörü...

• Hiç şaşırmadan desem sana ! boşver ŞAMPİYON GALATASARAYIMIZ ;)))

0|1
    1|0
  • Burda fanatiklik yapmayalım Ben BJK'liyim kim olursa olsun olay çıkardı bel ki daha fazla

0|0
    1|0
  • Yok canım savaş suçu bunlar... Biraz mantıklı cümleler kurun ya

1|0
    0|1
    • polisi taşlamak senin için bu kadar basit olablir bizim için değil bu terördür

• Saha da cinayet olsun türk futbolu bidaha kendine gelemesin mi istiosunuz... Hekesin yarası var fenerden farkındayım ama bu kadar da olmaz...

• kızıltoprakta araba yaktılar taraftarınız, kendi stadınızı parçaladınız

• Bir kanunla bu olayların da üzeri kapanır

0|0
    1|0
  • Maç kaç kaç bitti ? kim aldı ?

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• ne bu şiiddet ne bu celal neden bunu sadece fenerbahceye mal ediyosunuz, her takım taraftarı yapıyor bunları, yaptıklarını onaylamıyorum ama bu kadarda fenere yüklenmeyelim.

0|1
    1|0
    • fener taraftarından başka polisi taşlayan taraftar görmedik bazı arkadaşlar trabzon taraftarından bahsederken terörden bahsedıyordu oysa trabzon taraftarı asla polisi taşlamaz saldırmaz...

• vandallar işte bu kadar haysiyetsizler !

kendi sahalarinin koltuklarini kirdilar sahanin ortasina attilar , kalkmişlar bir de bana saygi öğretmeye çalişiyor bu ortodox takiminin taraftarlari...

zamaninda başkanlari fenerbahçe cumhuriyeti vardir , 3 takimdan başka anadolu tkaimlari alt kategoride mücadele etmeliler! diyen bir başkana sahip olan bu takimdan böyle davranişlari beklemek normaldir...

ve şimdi ezme sirasi bizim ! ezikler diyorum yine de ezikler diyorum biz bu ezme olaylarini sizden öğrendik fenevliler !

2|1
    1|1
  • Adam olamamıslaar

1|0
    0|0
  • Yuh yuh yuh ! Hem şampiyon olan takımı alkışlayan hem de kendi takımını alkışlayan taraftarın sonu, biber gazı! Fenerbahçe taraftarına yapılanların 10'da 1'i PKK'ya yapılmış Olsaydı bu ülkede terör diye Birsey kalmazdı. Bunun tek sorumlusu polislerdi.Fenerbahçe ile Galatsaray arasında hiçbir sorun olmadı. Olayları başlatan acemi polisler oldu. Buda yetmezmiş gibi resmen cinayete teşebbüs ettiler. Biber gazı ile tüm tribünler gözleri acılı şekilde göremeden, nefes alamadan canının derdine düştü. Arada istisna taraftarlar vardı tabi öyle kişiler her takımda var ! ama geneli böyleydi.

Dışarı çıkıyorsun biber gazı, statta biber gaz, eve gitmek istiyorsun biber gazı!

0|0
    0|0
    • bırakın bu ayakları cınayet öylemı yazık sızın ınsanlığınıza o polıslerınkı can degılde ordakı ınsan vasfında olmayan eskıyalarınmı can..polıse öldüresıye saldır ondan sonra bıber gazı yemıs..keske baska seylerde yapabılse polıs..yenıldysen adam gıbı cık gt bu vatanın polısı ordakı o capulcu fenerlıden cok daha kıymetlı

• Degil cunku bu her sampiyonluk macinda olan birsey bir bizmi yapioruzz? yani terorsde her taraftar yapiyor

0|0
    1|0
    • polise saldırıyorlar olan olmuş maç bitmiş çok kudurdularsa kendı kendılerını yaksınlar orda masum insanların ne suçu var..

• Tüm taraftarlar ara sıra bu tarz çılgınlıklar yapar.

1|1
    2|0
    • neden trabzon taraftarı yapınca millet demediğini bırakmadı üstelik en azından onlar adaletsızlık ıcın yaptılar ve taş atmadılar...

• futbolda terör

0|0
    0|0
  • futbol holiganiz mi

0|0
    0|0
  • Ben en çok da buna kızıyorum böyle günlerde. Sen benim devletimin polisini ne hakla yaralarsın be ahmak. Bugun kaç bin polis fazla mesai yaptı yada hastane görevlileri.

Yani bu bir sapıklık resmen. FUTBOL SAPIKLIĞI. Bu devletin her çalışanı bizlere lazım.

1|1
    0|0
    • çok haklısın zaten fazla mesai yapıyorlar sabahtan beri ordalar birde böyle çirkeflikle uğraş

Yükleniyor...