Soma'ya Destek İçin Herkesi Beşiktaş - Gençlerbirliği Maçına Bekliyoruz?

Ben herkesi cumartesi günü oynanacak ve gelirleri Soma'da ebediyete uğurladığımız ihtiyacı olan madenci kardeşlerimizin ailelerine bağışlanacak olan Beşiktaş - Gençlerbirliği maçına davet ediyorum. Galatasaray'ın cezalı olması, Fenerbahçe'nin de deplasmanda oynayacak olmasından dolayı takım ayırt etmeden herkesin Olimpiyat stadına gelip birlik beraberlik örneği göstermesini rica ediyorum. Herkes siyah giyinecek ve gollere sevinilmeyecektir. Asıl amaç elimizden geldiğince Soma'daki kardeşlerimizin bu şekilde yanında olabilmektir.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• hentbol takımı final maçlarına siyah forma ile çıkacak.
    gençlerbirliği maçında basın bile maça para ödeyip girecek, tüm para soma'ya gönderilecek.
    gün itibariyle tüm kulüp servis şöförleri siyah giyinmiş durumda.
    imkanı oldukça da daha bir sürü yardım yapacaktır.Beşiktaş her daim halkın, işçinin arkasındadır, arkasında da olacaktır.

1|1
    0|0
    • Hırvat teknik adam Soma'da yaşanan faciayla ilgili olarak, "Benim babam da bir işçiydi. Sanıyorum pek çoğunuzun babası da, sizi beden gücüyle çalıştırarak büyüttü. Orada çocuklarına gelecek sunmak isteyen insanlar, sizin bir yılda aldığınız parayı belki de hayatları boyu kazanamayacakları bir para için öldüler. Bunları unutmayın ve ona göre yaşayın" ifadelerini kullandı.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben gidemicem ama oraya birilerini gönderirim.

Kutlarım Beşiktaşı.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende gidiyorum Fenerbahçe formamla biletleri aldı arkadaşlar

0|1
    0|0
  • BJK yaptı mı yapar... ;) Helal olsun..

0|1
    0|0
  • Maça gidemeyecek olanlar sadece bilet de alabilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...