Canın sağolsun Fenerbahçem

Bu yaziyi cok yazmak istedim ama 2 sorum hakki bittigi icin bu hesabimdan girdim :Mac bitti ve Galatasaray sampiyon oldu Fenerli oldugum halde buna saygi duyuyorum Cunku Fener hic bir ise yaramadi Kupa sizin hakkinizdi Bu arada Bu kadroyu hazirlayan Aykut Kocamanin butun fenerliler ... Burayi siz doldurun saygilar:))

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• sezon başından beri bu kadar baskıya dez avantaja rağmen şampıyonlugu son maça kkadar getirip kaçıran fenerbahçeyı yürekten tebrik ederim. belkı hoca maça alex semıhle başlası durum çok farklı olabılırdı fenerbahçe taraftarıda büyüklüğünü gösterdi maçta hiçbir kötü durum olay olmadı galatasary şampıyon oldu taşkınlık çıkmadı fenerbahçe büyüklüğünü gösterdi diyebiliriz.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ikinci yarı biz oynadık.Güzeldi ikinci yarı. gs inine cekildi öyle kaldı.

Ama dakika 7 gol semih nasıl sayılmaz bu ? dianın kırmızı kartı hatta faulu nedir ya?

Y yıllardır kadıköyde bizi yenemeyen buna sevinen cincon

Sacma sapan düdüklerle macı rezil eden hakem ve dunyada Beraberlige sevinen tek takım cincon. yıllardır sönük sampiyonluk yasayan yine cincon.

1|0
    0|1
    • Yavrum benım beeeeeee :)

• Ben fenerin hakettigine inanıyorum. sense kendi takımının. bunu büyütmeye gerek yok. boş konuştugum da yok.herkes kendi takımını savunur. bizi takdir etmen gerekirken kalkmış boş konuşmaktan bahsediyorusn. biz 3 temmuzdan beri ne hallerdeyiz sense nelerden bahsediyorsun. sizin futbolun neresi güzel sen söyle bana ya? ben begenmiyorum begenen de pek yok.korka korka oynadınız kadıköyde bu kadar mı korkak bir takımsınız? söylesene?

Atagınız bile yok ya. Hazmetmek degil siz hazmedemiyorsunuz.

• biz korkak değiliz yalnızca sizden daha akıllıydık ve beraberliğe oynadık, istediğimizi aldık. tamam uzatmayalımda, beğenen kim yok ? araştırdın mı ? ispatın, elinde istatistiğin var mı? nerden biliyosun içi boş tespit yapıyosun ? belki fb'lilerden başka çoğu kişi beğeniyor, belki fb'lilerin bile bazıları beğeniyor. ben kendi yazımda feneri takdir etmiyorum diye bi şey dedim mi ? aksine bu sezon başarılıdır, şu an ki kadrosu bile gs'den daha kaliteli hatta. bak ben bunları söyleyebiliyorum.

• bu kadroyla feneri ayakta alkışlıyorum

3|2
    1|2
  • fenerbahçemin,bütün futbolcuların,yönetimin,

büyüğüyle ,küçüğüyle bütün taraftarın canı sağolsun

3|2
    1|0
  • canın sağolsun fenerbahçem sen alkışı sonuna kadar hakediyorsun...

3|2
    1|1
  • iki takımda top oynamadı

0|0
    0|0
  • Hakeden kazandı. Şampiyon GALATASARAY !

0|1
    0|2
  • tüh bunlardan dolayı kupayı alamadınız haketmıstınız ama dımı :))) ıkı kelımecik .. . . ŞAMPİYON GALATASARAY . . . .<3<3<3

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen Fenerli misin ? gerçekten... Fenerbahçe gayet iyi bir futbol sergiledi, çok iyi oynadılar... Galatasaraysa nasılsa beraberlik yetiyo diyo resmen kalelerinden ayruılmadılar. Takımımı yürekten tebrik ediyorum ve maç ısınma hareketleriyle bitirip şampiyon olan cinconu tebrik ediyorum. :))

3|1
    2|1
    • çokk doğru =)

• evet onuda maalesef sözde şike ile gölgelediler şampiyonluğu elimizden aldılar :(( Ama fenebahçe bütün olumsuz baskılara rağmen harika iş çıkardı bence :)) Cincona armağanımız olsun o kupa biz şampiyon olsaydık Play Offu bahane ederlerdi FB haksız yere şampiyon oldu derlerdi.. Şimdi şampiyon oldular hala ötüyolar

• Aynen sikedede birseyi ispat edemedilerya ona yanarim

• Sadece yenincemi sevecektik yani. Böyle günlerde daha bi Fenerbahceliyim hep :) Her ne olursa olsun her türlü durumda dahi takımımla taraftarlarımızla oyuncularımızla gurur duyuyorum.

İyi ki varız-ki futbolun tadını cıkarabiliyorsunuz sunu kabul edin Fenerbahce herzaman cok iyi bir rakip olmustur.

Macın galibi ve ezeli rakibimiz :) Galatasaray camiasını ve taraftarlarını kutlamaktanda zerre gocunmam..Her iki takımada tebrikler.

1|3
    1|0
  • Gectiğimiz yıl Şampiyon olduk... Kalktılar Şike dediler.. En kaliteli futbolcularımız gitti Başkanımız içeri alındı yıl boyunca bizi yerden yere vurmaya çalıstılar... Ama sonuc aynı sanırım 12 yıl oldu Kadıkoyde yıne bızı yenemediler :) Biz ne yaptık ? En zor gunde bile takımımızın yanında olduk ölümüne destekledık inandık ! 9 puan farkla ligi 2. bitiren Fenerbahçem 5 puanlık farkı eritti rakibini kendi sahasında yendı 6 maçlık periyotta 1 yenılgı ve 1 beraberlık aldı.. Bizler desteğimizin karsılıgını fazlasıyla aldık bu takım bu halde onca baskıyla eksık kadroyla bugune kadar gelip final oynasıysa şayet ben hepsinin ellerinden öperim.. Asla üzülmedim çünkü Fenerbahçem gönlümün şampiyonudur. Lig şampiyonu Galatasarayıda kutluyorum...

Dünde bugunde yarında iyi günde kötü günde en zor günde bile FENERBAHÇE !

0|0
    0|3
  • herşeye rağmen sevviyoruz seni kanaryam =)

0|2
    1|0
  • Yensende yenilsende Taraftarin her zaman yaninda Sanli Kanaryam! Biz seni her turlu sevdik!

0|0
    0|0
  • fener şike fener

0|0
    0|0
  • canı mı sağolsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...