Bir Fenerbahçe taraftarının tebriğini kabul eder misiniz?

Sonunda lig bitti.Önce mesajımızla başlayalım:

Tebrikler Galatasaray.Play-off haksızlıkmış demek ki ve 6 puan önde bitirdiniz ligi zaten dünkü sorumda da dile getirmiştim bunu.Normal sezonun şampiyonu play-off'un da şampiyonu oldu alkışlıyorum iyi oynadınız sonuna kadar.

Şimdi gelelim gerçeklere.Aykut Kocaman bu akşam bir takımın onur mücadelesini yapmasına izin vermedi.Kadro seçimindeki yanlışlıklar,oyuna geç müdahele etmesi,Dia'nın sinirini sezememesi ve takımı motive edememiş olması.Aykut Kocaman dipteki bir takımı son maça kadar getirdi ama malesef bir Fatih Terim olmadığını kanıtladı.Kupa finaline kadar istifasını bekliyorum.

Staddaki atmosfer için tüm taraftarlarımıza teşekkür ederim.Sayın Sadri Şener bakın TT Arena'ya ve bakın Şükrü Saracoğlu'na.Medeniyet budur.

Sözün bittiği yerdeyiz.Basit holiganlar sorumdan uzak durun.Gizli yanaşma bile.Burası objektif bir zihnin yansımasıdır.Tebrikler tekrar ezeli rakip ebedi dost.

Güncellemeler:
9 puan pardon.Ayrıca istifa benim isteğim yönetimin değil.Sorma yakışır kibarlıkta olamayan şikayet edilecektir.

Ona bakarsanız şu Ks'de bu soruyu soracak kabiliyet ve cesaretteki tek Fenerbahçeliyim.Yorum sizin...
Eksici uğraşma insanlarla.

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• bende çok iyi bir fenerbahçe taraftarıyım.elbette galatasarayı tebrik edeceğiz.emeğe saygı duymak insani bir duygu.sevinecekler.hakarete varmadığı sürece takılacaklar.

Maçla ilgili yorumlarına gelince aykut kocamanı eksik görebilirsin.ancak şu mevcut şartlarda yanlış kadro sürdü,motive edemedi demek haksızlık olur.Aykut kocaman mı dedi dia ya kırmızı kart gör diye?hoş o kart olmasaydı da değişecek bir durum olduğunu sanmıyorum.fenerin bu sene ederi buydu.

Fatih terim takımına futbol adına zerre bir şey sergiletmedi..taraftara rakibe oynatma ve motivasyon konusunda usta bir isim olduğu için kazandı.

2|1
    0|0
    • Bizden çok atakları ve gol pozisyonları var.Karşı karşıya kaldılar birkaç kez.Bence Aykut kupayı çok düşünmüş.Böyle özel bir yılda tüm sakatları tabiri caizse ''ayakları kopana dek'' oynatmalıydı.Gökhan Gönül yedek,Alex 80'de giriyor.Semih saç baş yoldurdu.Ben daha iyi takım çıkarırdım emin ol bir Fm oyuncusu olarak.

• Semih konusunda haklılık payın var.Onun dışında alex ve gökhan oynayacak durumda olsaydılar eminim oynatırdı.Semihin kafası girseydi şimdi şampiyonluk kutlanıyor olabilirdi.bende aynı zamanda sıkı bir fm oyuncusuyum lakin maalesef fm deki gibi gitmiyor işler.

• Emin ol oynarlardı

Kızlar Ne Diyor 8

• Olacakk olacakk. Tebrik edebilene insan gibi davranmayı görecek güzel ülkem :)

Bu uzun serüven boyunca Fenerbahcemin rakibi olan ve dahi bu rekabet icerisinde yenen yahut yenilen her takımı ve taraftarını ayrı ayrı tebrik ediyorum.Sevgili Galatasaraylı arkadaslar haklı sevincinizin sebebi galibiyetinizden dolayı tebrikler.

Fair-play ruhunun ölmemesi ve gercek taraftarlıgın, karsılıklı nezaketten ve centilmenlikten gectiginin unutulmaması dileklerimle...

0|1
    0|0
  • her tebrigi kabul ediyoruz.Centilmenligin icin de ben de seni tebrik ediyorum:)

1|2
    2|0
  • Yeaaaaaaaahhhh yavrummm teşeküürlerrrrrr:D

Şampiyonuz, mutluyuz, gururluyuzzzzzz...Ama malesef kutlama için fazla dışarıda kalamadım çünkü bazı kişiler izin vermediler neyseeee lalalaaayy :D

1|1
    0|0
  • Fenerbahce <3

2|2
    0|1
  • Herkesin tebriğini kabul ediyoruz :) teşekkür ederiz centilmeniğin için :)

birazdan kupamızı kaldıracağızzz yeaah :D:D

0|1
    0|0
  • teşekkür ederim bebeğimmm :)) maçı izlemedim ne oldu ne bitti bilmiyorum ama umarım hakederek almışızdır :))

1|1
    1|1
  • ederim kardeş

0|0
    0|0
  • neden olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• TT Arena'da medeniyet var ama Şükrü Saraçoğlu'nda bu maçta medeniyet'in "M" sini göremedim ama neyse :)

0|1
    0|0
  • edilir tabi neden edilmesin. Taraftarın nezakteini gösterri tebrik.

1|1
    1|0
  • tabii ki kabul ederiz ne demek, dünkü fenerlilerin polise yani devlete karşı olan rezilliğini gördükten sonra... senin gibi centilmen fenerli bulmak artık kolay değil, keşke herkes senin gibi düşünse, bu arada aykut kocaman konusunda haklısın galiba çünkü kadronuz galatasaray kadrosundan hala daha kaliteli olmasına rağmen, iyi futbol oynatamadı bu sene çoğu maçta...

0|0
    0|0
  • 9 puan :) ama teşekkür ederim kendi adıma :)

1|1
    2|0
  • taktir ettim..

0|1
    0|0
  • yazıklar olsun bu fenere

0|1
    1|0
  • Adam bir şampiyon olamadı diye hemen istifasını bekliyorum diyorsunuz yaa.İşte sizin gibiler nedeniyle bizim ligimizden bir b*k olmaz bence.Adam bu maça kadar mis gibi oynattı da Aykuy Kocaman diye bağırdınız da bir maç kazanamadı diye mi laf yapıyorsunuz.Ayıp bence yaptığın.

Bu arada ben Beşiktaşlıyım.

1|1
    2|1
Yükleniyor...