Bu fenerbahçenin hali ne olacak ?

Bu kaçıncı kez son maçta kaybetmektir. Bir beşiktaşlı olarak çok üzülüyorum. Biz en azından umutlanmıyoruz. Tekrar tekrar söylüyorum iyi ki fenerbahçeli değilim. Ne olacak bu fenerbahçenin hali ?

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• bi daha bu kadar uzun bi lig istemiyoruz

herkes gerildi

paranın peşinde herkes

metin ali feyyazlı dönemleri özlüyorum ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• nolcağını bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • ne fener ne cimbom beni beşiktaşın hali ilgilendiriyor asıl ne olacak bu beşiktaşın halii.

1|0
    0|0
    • Biz en azından umutlanmıyoruz boşversene. Her maç kafayı yediriyolar ama bu acı evlat acısı gibi daha fena

• portekizlilerden bi kurtulsak gerisi kolay

• olay portekizlilerde değil olay ruhsuzlarda.

• Aciyooooooo aciyooooo aciyoooo

HER YOLU DENEDİ FENER ACİSİ DİNMİYOO.

1|2
    0|0
  • :))))))))) Evet yani bir gs li olarak bu duruma bende uzuluyorum:P Encok 2. olan takim oldular ya:))

0|0
    0|0
  • ben de beşiktaşlymmm:D fenern halnn nolcaı hakknda hc 1 fkrm yook..

0|0
    0|0
  • Bende Beşiktaşlı Olaraktan Çok Üzüldüm Halciklerine.. Allahtan Gs Kardeş takım :) Azizzz başını vuruyordur duvarlara artıkın.. Bakın şikesiz nasılda oynanıyormuş maç :d

0|0
    1|0
    • kardeş mardeş hikaye gerçek beşiktaşlının kardeşi yoktur bırakın bu işleri.

• En büyük GALATASARAY <33333

0|1
    0|0
    • :D şampiyonuz birs35çim, şike ve şaibeye kapılmadan alnımızın akıyla tertemiz futbolumuzla, kadiköy de almak nasipmiş şampiyonluk kupasını, alalım bari kupayı :D

• yaaaaaa off ya cok üzüldüm :((

0|0
    0|0
  • bilmiyorum:(

0|0
    0|0
  • nerden bilek ama ...

0|0
    0|0
  • ne olur fos

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• allah var galatasaray haketti.son maç futbol oynanmasa da avantajlarını korudular.

fenerli olmadığın çok açık belli..yoksa elin galibiyetine kendine pay biçmezsin.

fatmagülden beter oldunuz son senelerde.

şimdi beşiktaşa ezik deyince köpürüyorsunuz..beşiktaş taraftarı senin kafanda değil.çünkü ailemden biliyorum bjk taraftarı asildir.

el zikiyle gerdeğe girdiğiniz kaçıncı sezon.

fener kaldığı yerden devam eder.kupayı alması teselli olur.sizde gs şampiyonluğu ile avunun

bi de kupayı da alamaz ise çifte teselli olur.

2|1
    1|1
    • Dostum benim yorumlarıma dikkat edersen öncekilere ben hep tarafsız konuşurum yine de tarafsız konuşuyorum hiç umrumda değil kimin şampiyon olduğu. Benim için galatasarayda aynı b*k fenerbahçe de. Boş konuşuyorsun. Zerre kadar sempati duymuyorum hiç bir takıma mal mal yorum yapıyorsun.

• çirkin üslubunu sürdürüyorsun.hiç sağa sola saldırmadım..soru sahibi sensin..başlığında da neyi amaç ettiğini görebiliyorum..üzüleceksen kendi takımın adına üzülmelisin.Bunları yazıyorum çünkü samimi olduğuna inanmıyorum.provake amacın olmasa sıcağı sıcağına alaycı bir üslup ile sorulmazdı bu soru.en azından erdemli davranabildiğini görmek beni mutlu etti.

• Tanısan böyle demezdin eminim ki neyse fazla uzatmaya da gerek yok

• feneri tutacağıma aklımdan bi sayı tutarım

2|0
    0|2
  • ben bile acımaya başladım bu takıma :D

0|0
    0|0
  • Hacııı Beşiktaşlı adama yakışmadı ama bu.Hem Gs normal sezonda şampiyondu zaten ilahi adalet varmış demek ki.

0|0
    0|0
  • fener gönlümüzün şampiyonu.bu sezen en çok ağlayan takım olduğu için gs hak etti şampiyonluğu

0|0
    0|0
  • vahvahvah :)) ŞAMPİYON GALATASARAY <3<3<3

0|0
    0|0
  • acı var mı efendım :))) ŞAMPİYON GALATASARAY <3<3<3<3

0|0
    0|0
  • bu fenerbahçe kupayıda kaybederse ki sen ozaman izle makarayı ;)

0|0
    1|1
Yükleniyor...