Galatarasay şampiyon oldu.! Görüşleriniz neler?

Maçı nefessiz izledim. Son dakikalarda sinir tavan yaptı. Galatasaraylıyım, şampiyonlukla gurur duydum. Peki, bu izlediğimiz şampiyonluk maçına yakışır bir maç mıydı ?

Güncellemeler:
hemcinslerim ne kadar basit bakıyorsunuz; şampiyonuz sonuçta. ben sadece geminin gelip gelmediğine değil nasıl geldiğine de bakıyorum. yahu 1 tane gol atmadan şampiyon olduk. sahada kedi köpek gibi birbirlerine saldırdılar. allah'a emanet topa vuruyorlar. bu şampiyonluk maçı, sıradan bir maç gibi değil daha sert, daha keskin, daha hırslı, daha baskın oynanmalıydı.

evet hakettik. haketmediğimizi düşünenler puan farkını bi düşünsünler. hakettiğimizin resmidir.
bir galatasaraylı olarak objektif bakmaya çalışıyorum. çünkü sezon boyunca hakettik artık sezarın hakkını sezara teslim edebiliriz. maçta bir gerçek var ki benim gözümde ve dikkatli izleyenler katılacaklardır diye umuyorum; dia oyundan çıkmasa fb 1 gol atardı. dia nın öfkesi bir anlık tersliği bize hakettiğimizi alma şansı verdi

0|0
39|46

En İyi Erkek Görüşü

• Sesim kısıldı sesim, hakeden kazandı!

Fener yine kendine yakışan tüm rezillikleri yaptı!

5|3
    3|4
    • her iki tarafta gergindi fener konusunda haklısın

• öylelerine benimde lafım yok ama aynı şeyi sizde yapıyosunuz fenerbahçe avrupada hangi maça çıkarsa çıksın galatasaraylılar beşiktaşlılar bitane fenerbahçeyi destekleyen yok

• Mesajında da zaten belirtmişsin neden bizi kimse desteklemiyor diyerek...

Fenerbahçe taraftarı antipatik, insanlarda bir nefret uyandırıyorsunuz. Avrupa'da olsa desteklerim tabi ama başka bir takım olsa daha yürekten desteklerim şahsen...

Erkekler Ne Diyor 45

• fenerbahçe şampiyon olsamasında kim olursa olsun :D

6|4
    2|1
  • Ne fenerliyim ne cimbomlu ama görüntüleri hepimiz izledik adamlar kendi sahalarını resmen yıktılar.. Hani futbol kardeşlikti? hani yensede yenilsede gönlünüz ondaydı? Ne oldu fenerli arkadaşlar? 12 yaşında bir çocuk bıçaklanarak öldürüldü. kendi sahanızı yerle bir ettiniz içiniz soğumuştur umarım..

2|1
    0|0
  • Daha da penaltı mı çekişelim beyler! :D ŞAMPİYON GALATASARAY! Dağılın...

6|5
    3|3
  • performanslar kötüydü, hakeden şampiyon oldu tebrikler glaatasaray

6|2
    3|1
    • ortada bir performans yoktu. bende koyu bir taraftarım ama şok oldum izlerken. allah'a emanetti her iki tarafta

• hadi olan olmuş tebrikler gs.

• G A L A T A S A R A Y ! ! !

6|2
    3|2
  • ?1- Rakibini bastırmak için s.. s.. alınan şampiyonluk için Şike Şike diye bağıran

2- Buna rağmen 34 maçın sonunda 9 puan önde kapatırken son anda kadrosu dağıtılmış buna rağmen 2. olan takımla son maça bırakan ve maçtan önce başkanı "Biz bu planın bi figüranıyız" diyen takım şampiyon oluyorsa, ben o takımı tebrik ederim. Soysuzluğundan...

Bu arada bi söyleme göre Aykut Kocaman şu demeci vermiş. "Şimdi biz şampiyon olsak, şike derler; Yenilsek Saracoğlu adeti bozulur. berabere kalalım da bari sevinsinler.":D

FENERBAHÇEMİ GÖNÜLDEN KUTLUYORUM...

3|2
    4|6
    • kimse gariban falan olmuyo ağzınızı toplayın FENERBAHÇEYE laf yok sizin garibanlığınızı avrupada görcez reziller

• siz avrupaya gelmiyor musunuz?

• fenerkliyim ama tebrik ederim yinede.

4|3
    0|1
    • şu fenerli arkadaşlardan tebrik gelince eksileyen deyyusu bi bulsam ben paralayacam. kardeşim ne biçim futboldan anlamak bu be ... eyvallah kardeşim + benden

• ya zaten şampiyonluk gs ındı playof saçmalık oldu ; fb olsa bıle haksızlık olurdu ama maç biraz gerginde geçse gs şampiyon oldu gs lı arkadasları tebrik ediyorum ...

5|1
    3|1
    • evet playof tadını kaçırdı bu işin

• haklısın ilk ve son senesiydi öyle duydum pek takip edemedim gerçi gelişmeleri

• kalkabılır seneye olmayabılır kesın bılmıyorum bende ama o ynde bı söylentı var

• hak eden kazandı, fenerde hak etti ama 2.LİĞİ hak etti... sadece süper finaldeki 2 trabzon maçında iyi oynayarak koskoca şampiyonluk mu hak edilir ? şimdi normal sezona bakıyosun 20 hafta boyunca galatasaray bu ligde lider götürdü, fenerbahçeden çok daha iyi futbol oynayarak, normal sezonu en yakın rakibi fener'e 9 puan fark atmış, demişler ki bi tur daha dönüyoruz, 4 puanınızı siliyoruz, feneri galatasaraya 4 puan daha yaklaştırıyoruz. buna rağmen galatasaray gitti kendinden daha kaliteli kadrosu olan fenerden kendi saha ve 50.000 seyircisi önünde o kupayı aldı. aralarındaki maçlara bakalım bu sene gs-fb toplamda 4 maç yaptılar. 3'ünde galatasaray futbol olarak fenerbahçeyi sirkulase etmiştir. fb sadece son maçta gs'den daha iyi oynamıştır, 3>1'dir yani Gs'dir.

0|0
    0|0
  • eve yeni geldim kutlamalar falan herşey süperdi halen meşale kokusu üzeirmde o derece bugün günlerden GALATASARAY :))))

1|0
    1|0
  • gurur mu duydun hadi yaa ! eboue'yle mi gurur duydun melo'yla mı gurur duydun yoksa o gereksiz kalecinizle mi gurur duydun ? top oynamadınız be..volkanın formasının rengini taş patlasın 5 defa gördünüz..yaptığınız foullerde cabası..hakkınız değildi..! hiç tebrik falan da etmeyi niyetim yok..!gereksiz takımsınız bu TÜRKİYE'ye..

4|2
    6|5
    • kupa kadikoyde kalkicak :)

• tabi savunamayınca küfüre başvuruyor uğraşmayın seviyesizlerle!

• bana bakın çapulcular kendinizi kandırmayın bi de diyolar ki maçı nerenle seyrediyosun neremle seyrettiğimi gösteririrm isteyene reel hayatta ! burda boş boşuna gevezelik etmeyin lan ! karşımda olsanız konuştuklarınızın 4 te birini konuşamazdınız..o güvendiğiniz dağların dibine gömerim lan sizi ! sanal ortamda karşıdakini tanımadan atar yapmıcaksın..! adamı kaybederler haberiniz olmazz ! ee nede olsa kuyruk acınız yok boş beyinler !

• Sonuna kadar GALATASARAY'lıyım.Floryadaydım şuan trttürk canlı yayınlıyor , erken dönmek zorunda kaldım eve ama baya bir kutlama yaptık ve dahada devam ediyor...

HOOOOOP GALATASARAYYYYYYY :D

0|1
    1|0
  • Tebrikler Galatasaray

Tebrikler Galatasaraylı Arkadaşlarım...

Not; Bu tebrik insan olan galatasaraylılar içindir

kaç günden beri fener ve taraftarına ağza alınmıyacak küfürler eden

ar edep hayya almamış görmemiş insanlar için değildir

insanlık şampiyonluk insana arını edebini şerefini kaybettirmemeli...!

1|1
    0|1
  • CİMBOM GALATASARAY GALATASARAY ŞAMPİYON !

4|3
    3|2
  • galatasaray ı tebrik ederim ama güzel bir maç değildi golsüz oldu daha soluk kesici bir maç beklerdim.

2|1
    0|1
  • şamiyon olduk bitti..

5|3
    3|0
  • Bu stresli maçta her iki taraftan da güzel futbol beklenemezdi zaten. Çünkü futbolun değil skorun önem kazandığı bir maçtı. Biz akıllıca oynayıp istediğimizi aldık.

1|0
    0|0
  • tebrikler fenerbahçeye ama hakeden bizdik.

1|1
    0|0
  • cinconlu ks yönetimi Fenerbahçe şampiyon olduğunda günün sorusu yapacak mıydı cidden merak ettim. Aslında merkata etmiyorum. Kesin yapmayacaktı.

2|3
    3|3
  • demedim mi demedik mi biz o kupayı orada alacagız o stadı o adamlara yaktıracagız dıye ne kadar komık duruma düştüler dimi bu sene sampıyonlugu hakeden tek takım vardır o da ŞAMPİYONDUR GALATASARAYDIR LAMI CİMİ YOK ;))) HAYIRLI OLSUN CAMİAMIZAA birilerine de KAPAK olsun .. .. .

0|1
    0|0
    • lütfen stadın yakılması güzel bir olaymış, çıkan olaylar çok iç açıcıymış gibi yorumlamayınız.

• bız ıyı taraftarız bız ıyıyız ıyı agırlarız alkıslarız dıyorlardı lafm onlara stadın yakılmasını desteklemıyorum ama gercek yuzlerı ortaya cıktı onu anlatıyorumm yanlıs anlaıselamasın . . .

• Beşiktaşlı olarak tebrik ediyorum

1|0
    0|0
  • Bence hayır. Galatasaray korkak oynadı .

4|2
    5|3
  • evet sonuna kadar hak ettiğimizi düşünüyorum şampiyonluk ve lig bir süreçtir. Her maçta iyi oynamayabiliriz ama genel olarak çok iyi oynadık. Ha kötü oynadınız hak etmediniz diyen arkadaşlara bir çift sözüm var. Sizi arenada, ve daha önceki maçlarda ezmemize rağmen birinde berabere kaldık birinde kaybettik o zaman siz değil miydiniz bize önemli olan kazanmak ne konuşuyorsunuz diyen. E şimdi biz söylüyoruz aynısını, önemli olan istediğimizi almaktı ve aldık bu kadar.

0|0
    0|0
  • fenerin kupası :))))))))) link

0|2
    1|0
  • galatasaraylı değilim ama fenerbahçe kupayı almadığı için en az onlar kadar sevindim

1|2
    1|0
  • hakeden kazandı fakatr sonrasında çıkan olyalara bakarmısınız

0|0
    0|0
    • olaylar hiç tastiklenecek türden değil. polis arabalarının yakılması, asparagas haber yayılması, güvenlik güçlerinin zor durumda bırakılması asla futbolun şanına yakışmazdı ve o taraftar olduğunu iddia edenler nasıl bir canavar olduklarını sergilediler.

• ülke futbolunu maalesef hep birlikte bu hale getirdiler.

• Kupa demirörene girsin ulan en buyuk cimbommmmmmm

1|2
    0|0
  • Maçtan önce atıp tutanları bu soruya bekleriz :)

0|0
    0|0
  • Şampiyonluğunuzu değil beraberliğinizi kutlarım. Hak ettiğiniz bi şampiyonluk değildi.

1|1
    0|3
    • iç 9 puanlık farktan bahsedeniniz yok, normal sezonu lider bitirenden bahsedeniniz yok, gs-fb aranızdaki 4 maçtan 3 'ünü galatasarayın feneri mahvederek oynadığını, hak ettiğini söyleyeniniz yok, sezon genelinde ligi 20 hafta lider götürüp, galatasarayın fenerbahçeden çok daha iyi futbol oynadığını söyleyeniniz yok. sen gerçekleri bile göremeyen bir fenerbahçeli'den çok bir anti galatasaraylısın. şimdi soruyorum bütün bunlar karşısında biz hak etmediğimize göre hak eden siz miydiniz ?

• yoooo sadece devamlı bazı yerlerde hak etmediniz denmesi bütün bunların görmezden gelinmesi bayağı kanıma dokunuyor, ondan konuşuyorum... yoksa kişisel filan değil, neyse ben sadece karşı fikrimi söyledim seninde fikrin bu, yapacak başka bi şey yok zaten...

• şampiyonluğu sonuna kadar hakettik bunu tartışamazsın. benim yakındığım nokta çok farklı lütfen soruyo doğru analiz edip algılayalım, demem o ki şampiyonluk maçına yaraşır futbol oynanmadı

• Neye sevindiniz bu kadar ? 12 yaşındaki çocuğun bıçaklanarak öldürülmesine mi ?Yoksa polis arabalarının yakılmasına mı ?

0|0
    0|1
    • bi şey diyemiyorum artık futbolun en iğrenç yanı bu oynadığımıza oynayacağımıza pişman ediyorlar

• Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 39

• Fenerbahçeliyiz ama tebrik ederiz tabii

4|3
    0|1
  • bir trabzonsporlu olarak fenerbahçenin o kupayı almadığına çok sevindim .. yürekten kutluyorum galatasarayı kupayı biz almışız gibi sevindim

3|1
    0|0
  • Hiç kimse Galatasaray haketmedi diyemez. derse futboldan bi bok anlamıyordur bu Galatasarayın hakkıydı ve hakkımızı aldık.

2|2
    0|0
  • işte Kükrediğimiz zaman bu zaman !

ezikleri göreyim nerdesiniz !

8|5
    5|2
  • BAHANE BULUYOLAR HALA ULAN NE BEŞİKTAŞ NE FENER NE DE TRABZON BU SENE SENSİN ŞAMPİYON GALATSARAYIM BEEEEEEEEEEE

4|2
    2|0
  • Heyecandan kalbim duracaktii:D:D sesim kisildi.1llerimde yaralar olusru amaaa GALATASARAYIMA CANIM FEDA

4|3
    1|2
  • Şampiyonluk maçı gibi heyecanlı değildi... Fenerbahçe harika bir futbol sergilerken Galatasaray nasıl olsa beraberlik yetiyor diye neredeyse gol yememek için kalesinden ayrılmadı (hiç çekişmeli değildi) 90 dakika bitti sadece 2 puan farkla GS şampiyon oldu... Nasıl oldu bitti anlamadık.. :)))

2|0
    1|0
  • açıkca soylemem gerekirse mac bastan sona rezaletti. düşmeyen kart almayan kalmadı igrenc heyecansızdı. sankı kmsenin oynayası yoktu ewet xor is biliyorum herkezin stresi üstünde ama koyu galatasaraylı olarak takımımka gurur duyuyorum cunkku BİZZZ ŞAMPIYONUZZZ..:)) YAŞASIN! (elmander sen bzizim herseyimizsin) :(

1|1
    0|0
    • Kesinlikle haklısın kart almayan oyuncu kalamdı iki takımda birer futbolcu kaybetti.Ve doğru söylemek gerekirse fenerbahçe daha baskındı ama sonuçta biz kazandık.

• Ne güzel oynadık işte. Ne yorduk Ne yorulduk... SADECE ŞAMPİYON OLDUK ! :)))

3|2
    1|0
  • bi galatasaraylı olarak sunu solemeliyim begenmedim galatasarayın oynamasını cok agır oynadılar ama muslera ya helal olsun ona solicek soz bulamıyorum

1|1
    0|0
  • Şampiyon olmuş oldular görüşe ne hacet :))

0|0
    0|0
  • tebrikler o zaman=)

1|1
    1|1
  • Şampiyonluğu haketti ve olduu tebriklerr galatasarayımaaaa <3

0|1
    0|0
  • ben saygı duyarım.gönüllerdeki şampiyona sizide saygıya davet ediyorum.

0|1
    0|0
  • Hak etti aldı maçı şampiyon oldu bu kadar

4|3
    2|2
  • fazla soze gerek yok hersey ap ack ortada..Gs en buyuk as olumune olmumune cimbomluyuzzz!

1|0
    0|0
  • Bugün uçuşa falan gitmedim, özellikle izin aldım :D çok güzeldiiii, sesim kısık konuşamıyorum :D veeee her zaman olduğu gibi fenerliler yine hazmedemedi. Bu arada 12 yaşındaki çocuğun bıçaklanmasını söyleyip duruyolar, 1 aptalın biri bunu yaptı diye hepimiz mi yapmış oluyoruz, fenerliler çok mu masum? stadın halini gördünüz mü hiç?

0|0
    0|0
  • Sevinmeyi de üzülmeyi de bilmiyoruz her şeyi devasa derecede abartıyoruz daha ne diyeyim... Galatasaraylıyım ama sevmedim bu abartıyı...

1|0
    1|0
  • Şampiyon olduk ya,daha ötesi yok :)))

2|3
    0|0
  • çıldırın çıldırın CİMBOM için çıldırııın...¦!

3|2
    1|2
  • Hakeden Kazandı!Şunuda söylemeden geçemicem eğer biz yenilseydik bizim taraftarlarımız polise taş atmaz zarar vermezdi.

0|1
    0|0
  • Şampiyonuz daha ötesi yok.Zaten bizim hakkımızdı lalalalaayyyyyyyyyyyyy ooo CİMBOMBOMM<33

3|2
    1|0
  • Nefesim kesildi benim son dakikalarda

5|1
    3|1
  • play off larda ya da bu maçta üstünlük kurmamıs olabılırız. ama bu sezon bunlardan ıbaret değil...

biz tüm sezon alnımızın teriyle oynadık... şampiyon olduk ustune bı de play off oynadık...

18. şampiyonlugunu hak ederek aldı galatasarayım.. iki kere şampiyon olduk...

0|1
    0|0
    • bu sezon boyunca üstünlüğümüz elimizdeydi yanlış olmasın. bu maçta çekimserdik

• maçın tümünde çok baskın oynayan bir takım yoktu ancak fenerbahçe bir adım öndeydi. galatasaraylı oyuncular eğer gol atmayı düşünselerdi galip de gelebilirlerdi, ancak onlar ne yazık ki top çevirmeyi, yerlerde yuvarlanıp vakit geçirmeyi futbola tercih ettiler.

0|0
    0|0
  • ıkı takımında taraftarı degılım fakat kazanan galatasarayı tebrık edıyorum bence herkese düşende bu.şunu şunu yaptılar bunu bunu yaptılar su yuzden kazandık kaybettık olayları olmasın bence.kazandılar ve kupa onların.bukadar basıt

1|1
    0|0
  • şampiyon oldu gerisi önemli değil golü de seneye atar inşallah malum golcüsü sakatlandı çıkardılar diğerleride uzaya atıyorlar sağlık olsun johan elmandere geçmiş olsun seneye görüşürüz :)

1|1
    0|0
  • Evet.! Şampiyonuz! :)

2|2
    2|0
  • cok mutluyummmm beklenen olduuuuuuuuuuuu

2|1
    1|0
  • gs <3

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam