Aslanlarım haketti ve aldı bundan sonra susmak mı düşer?

evett sonuç belliii şampiyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnn GALATASARAYYYYYYYYYYYYYYYYY bu işi bitirdik mi bitirdik artık herkes haddini bilir konuşmayla olmuyormuş demekki bu işler.

Güncellemeler:
sarıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

0|0
32|17

En İyi Kız Görüşü

• tüm galatasaraylı arkadaşları tebrik ederim hak ettiniz bu yıl iyi oynadınız

7|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 31

• Ali Sami Yenin zafer yolunda

Yüreğimdeki Metin Oktay ruhuyla

Durmayacağım söz veriyorum sana

Varlığım feda olsun arman uğruna

Sonuna kadar sadığım yeminime

Namusum, şerefim ve bu renkler üstüne

Adında gururun saklı, renklerinde cesaret

Sensiz olmaz Galatasaray

Her şey değişse de bir gün, karşılıksız sevdim

Kalbimin durduğu ana kadar

6|1
    0|0
  • ortalığı Yaktık , kavurduk !

HELAL OLSUN ASLANLARIMMMMMMM HELALLLLLLLLLL!

KÜREDİĞİMİZ ZAMAN BU ZAMAN !

EMEĞİYLE ALDI ASLANLARIMMMMM !

ADALET YERİNİ BULDUUUUUU

7|2
    2|3
  • tebrikler.

2|1
    1|0
  • taraftarda azıcık duzgun sevınse gene dışarda silahlı çoskuya başlandı yaralılar var gene 12 yaşında çocuklar bıçaklanıyor bu nasıl sevınçtır anlamadım...

2|2
    1|0
  • Kurban olduklarimmmmm en cok size yakisiyor bu gurur.

Bana kufreden bir fb li bicirik vardi.

Hadi simdi tekrar konusalim.

Tebrik ediyorum aslanlarimi <3

6|2
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak üslubunuzu kaba buldum... Dahası araba deviren, taş atan ve Fenerbahçeli olmayan bir grup kendini bilmezi de kınıyorum...

5|1
    3|0
    • Eksi veren de hiçbir şeyi hazmedemeyen biri herhalde... Sağduyuluyum çok mu ayıp?

• 3 gün sonra unutulacak bi sevinc ugruna 12 yasında bi melek öldü gitti :(

• Kalp krizi mi? Of çok fena...

• ŞAMMMPİYYOONNN GAALLLAATTAASAAARRAYYYYYY!YAKIŞIIRR! :D

6|1
    1|2
  • Kırmızıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

8|1
    0|0
  • Düzgün sevinmek düşer,kimseye bulaşmadan :) Maç 0-0 bitti sonuçta çıkartılan muhteşem bir oyun yok ortada

2|2
    0|0
  • KIRMIZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

!

5|2
    2|2
    • SARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

• HAHAHAHAHAHAH KADIKÖY ONLARIN MEZARI OLDU MEZARI !

KALDIRDIKKK YİNE GİTTİ KUPAYI KAÇIRDILAR EZİKLER !

• AYNEN ÖYLE :D

• Fenerbahceli bir taraftar olarak, tüm Galatasaraylı arkadasları tebrik ediyorum.

5|2
    0|0
  • En büyük kimmiş gösterdik gene.Şampiyon Galatasaray! :)

5|1
    1|2
  • GALATASARAAAAAYYYYY :D

hakeden şampiyoon :D iiştee buduuur ..

Ölümüne Galatasaray... :D

5|1
    2|2
  • Ömrümden ömür gitti ama degdi :D

3|2
    1|0
  • Yeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuu <3

3|2
    1|0
  • bi fenerbahceli olarak tebrik ediyorum galatasaraylıları

5|1
    0|0
    • Bu saygınlığından dolayı çok teşekkür ederiz, çok büyük bir hareketti. Biz galatasaraylılar olarak teşekkür ederiz..

• galatasaray dendiği zaman eksileyen fenerliler nerede neredeler hani :D gördük + yı kimin hak ettiğini :D şimdi gelir biz burdayız diye eksilerde hahah :D

5|1
    0|1
  • Fenerbahçe harika bir futbol sergilerken.. Galatasaray sadece kalesini korkumakla yetindi nasılsa berabere kalınca kendileri şampiyon olacaklar ya... Boş geçen bir maç çıkardı GS...

Fenerbahçem kalplerin şampiyonuuu :)))

1|3
    7|2
    • biz zamanın da cok ıı maclar cıkarıp yenıldık bır kerede sız tadın bu duyguyu diye yapılmıs bır taktıktır bu :D

• Bir de daha sonuç belli olmadan kutlamaya başlamışlar ya... Ya yazık bu Fenerlilere hep hevesleri kursaklarında kalıyor garibanlarımın yaa :))

6|0
    1|1
  • Tabii yaaa ne Olacaktı başkaa.. :D Bütün Fenerli arkadaslara iyi geceler diliyorum uyusunlar sampiyonluk kutlamalarına ryalarında devam ederleer.. :D

3|0
    0|1
  • kırmızııııııııııııııııııııııı <3

5|1
    0|0
  • sus.

1|3
    7|2
  • Abi ateş etmeyin teslim oluyorum :D

sokağı ayağa kaldırdılar .

0|2
    3|1
  • versinler nan artık kupamızı ! adamın asabını bozmasalar olmaz. saat olmuş 12 biz hala kupa beklioruz !

2|0
    0|1
    • Aynen ya bu ne! Kupa hakkımız bizim oynatıyorlar ordan oraya! GS <33

• dayyip el atmış beyb. birs35 ajanstan aldım haberi :D

• o "kedi" kadıköyü fena ezdi geçti mutluyum ya :)

2|1
    0|0
  • ahh olecem sımdı :)

0|1
    4|2
  • ne yaptılarda ki hakettiler?

0|1
    4|3
  • wuhuuuuu ♥ maç başlamadan önce fenerliler atıp tutuyodu şimdi nolduuu :D

3|0
    3|3
  • cok haksiz bir oyundu! Gsli oyuncular hep kendini yagmur gibi yere attilar!

2|3
    8|1
  • biberi de böyle oyarlar oyarlar

fenere de böyle koyarlar koyarlar:D hahaha

2|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 17

• kırmızııııııııııııııııııııııııııııııııııııı... hak eden kazandı. sadece süper finaldeki 2 trabzon maçında iyi oynayarak koskoca şampiyonluk mu hak edilir ? şimdi normal sezona bakıyosun 20 hafta boyunca galatasaray bu ligde lider götürdü, fenerbahçeden çok daha iyi futbol oynayarak, normal sezonu en yakın rakibi fener'e 9 puan fark atmış, demişler ki bi tur daha dönüyoruz, 4 puanınızı siliyoruz, feneri galatasaraya 4 puan daha yaklaştırıyoruz. buna rağmen galatasaray gitti kendinden daha kaliteli kadrosu olan fenerden kendi saha ve 50.000 seyircisi önünde o kupayı aldı. neden çünkü Allah'ın adaleti var ve şaşmadı. aralarındaki maçlara bakalım bu sene gs-fb toplamda 4 maç yaptılar. 3'ünde galatasaray futbol olarak fenerbahçeyi sirkulase etmiştir. fb sadece son maçta gs'den daha iyi oynamıştır, 3>1'dir.

0|0
    0|0
  • Herkes demek yanlış olmuş sanırım, neyse ben FB li olarak tebrik ederim Galatasaray lıları. Başarılarınızın devamını dilerim. FB Taraftarımızın polise tutumunu ve o tür şiddet olaylarının içinde yer alanları da kınıyorum, cezaları neyse çeksinler. Taraftarlık o değildir, yanlış yaptı bizimkiler.

2|0
    0|0
    • taraf tutmadan haklının yanında olmak çok güzel bir şey asıl ben seni tebrik ederim.

• teşekkürler, doğru olan, olması gereken bu diye düşünüyorum

• bu fenerin hali neolcak, avrupadanda kovdular, acıların takımı FENERBAHÇE :D

1|1
    0|0
  • galatasarı tebrik ediyorum.fenerbahçeli karedşlerimi de kutluyorum.zor başlayan bir sezonu bo noktaya taşımak kolay olmadı elbette.türkiyenin iki başarılı ve kaliteli kulübüne her sonucu kabullenmek düşer.biz de 4.olduk.allah bereket versin.

0|0
    0|0
  • Bir BJK'li olarak bu kupayı hak etmiştir GALATASARAY ! birde aykut kocaman kocaman hata yapmıştır

3|1
    0|0
  • Konuşmakla olmuyormuş ? Kendi evinizde elinize verdik hala kadiköyde yenemediniz. 0.5 puan farkla şampiyon oldunuz,o kadar oyuncu sattık,morallerimiz sene başında 0 landı. Başkanı hapiste olan takım karşısında 0.5 puan farkla şampiyon oldunuz. Şimdi çeneni kapa,git sevin ve haddini bil !

0|0
    3|0
  • hep bız mı iyi oynayıp üzülen olcaz işte size 10 yıllık yenememenın karsılıgı :D :D kendı stadınızı boyle yaktırırız ıste :D

1|0
    1|0
  • tebrikler galatasaray

0|0
    0|0
  • futbol camiası milyarlarca para kazansın diye siz alkış tutuyorsunuz.. bu fanatiklerin çoğunda kuş kadar beyin yok.. Allah akıl fikir versin..

1|0
    2|0
  • Susması gerekenler kendısını bılıyor sen kutla :D şampiyon galatasarayımız ;)

2|0
    0|0
  • Fenerbahçe kazansaydı diyeceklerdi ki hakketmediler,küme düşmeleri falan gerekiyordu vs vs vs...Bir kurtulamadı millet şu ikilemden bir takım da şampiyonluğu haketse dişimi kıracağım...Şampiyonluk gitti gider önümüzdeki sene artık...

0|0
    1|0
  • Neye sevindiniz bu kadar ? 12 yaşındaki çocuğun bıçaklanarak öldürülmesine mi ?Yoksa polis arabalarının yakılmasına mı ?

0|0
    1|0
  • iki kere şampiyon GALATASARAY !

2|0
    0|0
  • Şimdi bunlar galatasaray şampiyon mu oldu sanıyorlar ?

0|0
    1|0
  • tbr

0|0
    0|0
  • dua edın sız cuneyt cakıra o dıa nın en son sarısına adamı cıldırtttı yoksa gor bak ne oluyordu...cok kılım sızeeee gs lıler genede tebrıkler ama

0|0
    4|2
  • ali samiyende daha yeni geçirdik kocanızını unuttunuz hemen

0|0
    2|0
Yükleniyor...