Bir erkek sevgilisinin tuttuğu takıma neden karışır?

Nedense erkeklerin çoğu sevgililerinin tuttuğu takıma karışıp kendi tuttukları takımı tutmalarını istiyor.

Neden bunu istiyorsunuz? Elinize geçen ne? Sevgiliniz hiç sevmediğiniz takımı tutmaya devam ederse bu sizi rahatsız eder mi? Bu yüzden hiç bir ilişkiyi bitirmeyi düşündünüz mü peki? (Belki fanatikler vardır xD ) ...

Peki kızlara sorum: Sevdiğiniz erkek için takımınızı değiştirir miydiniz? Neden?

Son olarak: Hangi takımı tutuyorsunuz? Peki sevgiliniz hangi takımı tutuyor?

Güncellemeler:
Soruma dikkat edin lütfen...neden sevgilinizinde sizinle ayni takimi tutmasini istiyorsunuz?
Hangi takimi tutuyorsunuz? Ne zamandir? Ve neden? Genelde babalar hangi takimi tutuyorlarsa erkek cocuklarida o takimi tutar...sizde de öylemi? :-) Biliyorum cok soru soruyorum...ama merak ettim...

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Futbolla ilgim yok, formula bir takımına da laf edecek yoktur.

bence bunlar erkeklerin, kadının kendisi olmasına engel olması, ona saygı göstermemesi kaynaklı. Sonuçta fanatik de olsan kimsenin takımına karışma hakkın yok. Gider izlersin takımını ve başkası seni bağlamaz. Erkekler her konuda kadınları kontrol etmeye çalışıyor! kimse benim için takım tutmasın, kimse kimse için takım tutmasın. Herkesin tuttuğu takım kendine. Hem bizim evde gördüğüm kadarıla rakip takımlar tutulunca arada bir rekabet ortamı oluyor, abartılmazsa güzel ama abartılırsa ilişkiyi bitirir. Gereksiz hevesler peşinden koşmamak gerek.

0|0
    0|0
    • bizimki fanatik fenerli, fenerli olmazsanız ekmek yedirmem derdi. Eskiden evde fenerliydim, ama futbolla ilgim bile yoktu. Şimdi hiçbirine sempati duymuyorum, yavaş yedirmesin o ekmeği. Annem de ona inat galatasaraylıdır. Debilerde annemin tv olan odaya girmesi yasaktır, uğursuzlukmuş diyor babam.. deli fanatik ya, allah akıl versin.

Erkekler Ne Diyor 10

• Tatsızlık çıkmasın diye muhtlemen :)

Hiç böyle bir davranışım olmadı. Ama evlenmeden önce X takımı tutup, koca zoruyla takım değiştirip o takımın formasını giyip takım tutar rolü yapan kadın acayip antipatik geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım, kız arkadaşımın hangi takımı tuttuğu beni ilgilendirmez, ama sık sık maçlara gittiğim için onunlada aynı takımı tutup takımımızı beraber desteklemek hoş olurdu :) Hep sinema, tiyatro olmaz yani.

0|0
    0|0
  • Erkekler sanırım kızlardan takımını değiştirmesini isteyerek sevgi kontrolü yapma amacı güdüyorlar ve değiştirildiğini gördüğünde ise gerçekten sevildiğini düşünüyorlar. Fakat başka bir yönden bakarsak derbi maçların oldugu vakitler beraber macı izlemek karşılıklı atışmalar kızdırmalar da oldukça hoş ve sevimli olur diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Vallahi ben karışırım. Sonunda da GALATASARAYLI yaparım. Bu zamana kadar da başarısız olduğum da hiç olmadı. Fanatiklikse evet en son derecesine kadar fanatiğim. Elimde değil yapamıyorum hayat endeksim olmuş artık. Galatasaray'ı her şeyden çok seviyorum. Ölümsüz aşk benimki.

0|0
    0|0
  • bunu isteyen bir erkek malın önde gidenidir. tekrar sölüyorum malın önde gidenidir. ne güzel işte farklı takım olsun arada laf çarpmalar v.s eğlencelik olacak. buna izin veren kız da malın önde gidenidir.

0|0
    0|0
  • çünkü onun üzülmesini istemez..Fb :D

0|0
    0|0
  • sevgilimin farklı takım tutmasını isterdim yani ilişkiye renk gelirdi hiç değilse. :D

Fenerbahçe***

0|0
    0|0
  • EVEEETT. Bizde kimse başka takımı tutmaz, tutamaz. Sülalenin alayı Galatasaraylı. Yiğenlerimi de yetiştiriyorum şimdiden ee zaman gelecek biz emekli olucaz tribünlerden yerimizi onlara bıkarıcaz. :))

0|0
    0|0
    • Profiline baktim...evet bencede Galatasaray senin herseyin...bir erkek tuttugu takimi sevdigi kadar karisini sevseydi dünya cok daha güzel olurdu belki :-D

• zaten tuttuğum takım kadar sevdiğim biri olursa onunla evlenirim; ama bu zamana kadar olmadığı için evlenmeme de gerek yok :))

• Konuşacak bir ortak nokta olsun diye,Aynı takımı onada sevdirmeye çalışır.

... Yada tam tersi,Futbol bilgisini kızın üzerinde baskı olarak kullanır.

0|0
    0|0
  • valla futbolla araları çok iyi olmadığı için onlar gönüllü olarak geçmişti :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yok herkes öyle değil

eski sevgilimin galatasaray bayrağıyla kafama vurduğunu hatırlıyorum (sert değil tabi espri olarak) neymiş takım tutmuyorum diye ama onun dışında hiç bir manyak yapmadı böyle bir şey lafı bile geçmedi

0|0
    0|0
  • Vallaha ben öyle galata fener besiktas gibi takimlari tutmuyorum..

Soran olunca TÜRKIYE´yi tutuyorum diyorum :))

(Sevgilim Galatasarayli)

0|0
    0|0
  • :))) aslen fenerliyim ama sevgilim galatasaraylı illa gs olcakmışım niye onun dediği olcakmışşş .bide fanatik benim sevgilim maçlara gider formasını alır beni düşünmez :)) uyuz oluyolarlar itici geliyo başka bi takım o yüzden kendi takımları olcak :) ben farklı düşünüyorum yalnız onun istediği onun dediği oluyo bu da bana ters .

0|0
    0|0
  • Bir kişi bir kişidir mantığında oluyorlar genelde :) oy meselesi gibi

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşım sporcu olduğu için öyle takım tutmuyor maç geceleri diye birşey yok bu açıdan rahatım :) ben beşiktaşlıyım :))

0|0
    0|0
  • değiştirmem tabikide ne saçma seyler bunlar yani bu konunun ciftler arasında tartışılması bile çocukça

0|0
    0|0
  • ikimizde beşiktaşlıyız

bı sorunumuz yokk :))

0|0
    0|0
  • Elinden tutup takımının maçına götürmek için :)

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim takımımı hiçbir zaman değiştirmedim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...