Anneler gününü unutmadınız değil mi ?

Arkadaşlar şu sıralar mağlum gündem çok yoğun özellikler ülkemiz şu anda futbola yatkın bir gündem içerisinde ki birçok erkek bu yüzden yarınki anneler gününü unutmuş bulunmakta ne yazıkki ama ben asla yine her yıl olduğu gibi bu yılda ihmal etmedim ve 60 tl lik bir hediye aldım kısacası ben işimi hallettim peki sizler ne yaptınız, anneniz için ne aldınız ve anneler günü için anlamlı şiir varsa verirmisiniz ?

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• anam yok öldü.

0|0
    0|0
  • tabiki unutmadım annem benim herşeyimm şehit annelerinin anneler günüde kutlansın unutulmasın istiyorum

0|0
    0|0
  • anneler gununun benım ıcın hıcbı degerı yok kucukken annem attı gıttı benı annem yok benım sılmısım defterden.babannemnı unutmadım.altın bılezık aldım ona ne yapsam hakkını odeyemem.yarın yalnız kalmak ıstıyorum.herkesı kıskanıyorum.annesı olan herkesı ben annemın elını opmedım oturup sohpet etmedım.attı gıttı o benı su an 24 yadındayım hala eksıklık cekıyorum.allah kımseyı boyle yapmasın zor.ama nenem benı bakıp buyuttugu ıcın annem o benım herseyım o.

0|0
    1|0
  • anneler çok önemli tabii ama biz böyle günleri kutlamıyoruz sadece bir gün hatırlanmamalı bence . sadece para kazanmak için uydurulmuş şeyler . sevgililer günü anneler günü babalar günü vb.vb.v b.

0|0
    0|0
  • Hallettim ben onu çoktan:))

0|0
    0|0
  • umrumda değil özel günler.herkesin kutladıgı bir günün ne özelliği varsa.hepsi ticari amaçla şişiriliyor zaten.

0|0
    0|0
  • hayır bende annemin yeri çok farklı annemle babam ben çok küçükken ayrıldıkları için annem benim için çok önemli nasıl unutabilirim anneciğimi..

0|0
    0|0
  • Anneler gununden bir gun sonra oglumla annemin yanind oalcagiz. 1 yildir gorusmedik bence en guzel hediye bu.

0|0
    0|0
  • Hediye falan almadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...