Sizce bizim sorunumuz ne ?

Sevgilimle çıkalı nerdeyse 1 sene olacak ama onunla bir türlü bir konu üzerinde anlaşamıyoruz. Sınavlarımız yüzünden sms yapmamaya karar verdik ve günde birbirimizi iki defa arıyoruz.

Fakat bu son haftalarda ben aramadıkça beni aramamaya başladı. Bunu ona sorduğumda çok abartıyo oluyorum bu durumu. Beni araması gerektiğini, zaten 24 saat içerisinde 15 dk bile konuşmadığımızı vurgulayarak onunla her defasında aynı kavgayı yapıyorum ve kendimi zorla arattırıyorum. Sizce bizim sorunumuz ne?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sınavlar bittikten sonra da aynısını yapıyorsanız sizin ilişki yolcu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sensizliğe alıştı..

1|0
    0|0
    • Katılıyorum.. Sürekli aramakta bir alışkanlık sonucudur.

• sınavlarımız var diyorsun... e arar zatn seni emin olur... sadece sıkışıktır... moralleri bozuktur sana patlamak istemiyordur...

0|0
    0|0
    • sneye üniversiteye girecek , daha çalışmaya başlamadı bile , çalışşa tamam dicem ama sabahtn aksam akdr evde ya film izliyo ya da arkadaslarıyla takılıyo , ben bunu anlayamıyorum , ders calısmadığı zamnlrda neden aramıyor ?

• hmmm o zaman senden bıkmıştır diyebilirim...

• Cok cok mesgul olmadignda da aramiyorsa artik takmiyordur bosuna aratma kendini

0|0
    0|0
  • İlişki soğumuş.

... Kırıcı olmadan karşılık lı yüzyüze konuşup buna bir nokta koymalısınız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sanırım mesafe alışkanlık yapmış onda geçer mi dersin emin değilim

0|0
    0|0
  • Bence bir süre onu arama... zaten aramani hak etmiyor :-)

Seven insan bu kadar umursamaz olmazdi sanirim senden sogumus olabilir.

0|0
    0|0
    • onu çok sevmem mi benden soğuttu sence ?

• Arama onu... yoksa dahada batarsin onun gözünde...seninde bir gururun var unutma!

Eger oda seni aramazsa bil ki seni sevmiyor...o zaman onu zaten hic bir sey geri getiremezdi ister aramis ol yada olma...

Erkek arkadasinin yasi kac? Eger oda senin gibi cok gencse sorun olabilir..cünkü öylelerin atesi genelde tez söner...baska arayislar baska hevesler pesinde kosmak isterler. Biz kizlar tabiki daha duygusaliz...cabuk kiriliriz...ama yapilacak bir sey yok... sen sadece bekle ve sakin arama..

• çok haklısın tamam aramıcam , tesekkr ederm . 17 yasnda

Yükleniyor...