Bu acı gerçeği yaşadınız mı?

Aşk; topuklarından etine kadar işlemiş bir nasırdır, ya canın acıya acıya adım atacaksın, yada canını acıta acıta sokup atacaksın. Her iki yolda da tek bir gerçek olacak;

CANIN ÇOK AMA ÇOK ACIYACAK! (MEVLANA)

Mevlana diyor diye değil bunu yaşadığım için bu söze inanıyorum diyenler?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• ewt inanyrm (AŞK) acıya şikayetsz katlanmktr ya canın ne kdr yansada herşeye rağmen gerçekten seviyorsan sevdiğinin uğruna canın pahasına bile mücadele edeceksn yada pes edp herşeyi bütn yaşanmşlğı geçmşi bi anda silp atp kendi yolunu çizeceksn ama hçbşyi unutamayp ömr boyu sevdğinin acısıyla aşk acısıyla yanp kavrulacaksn yani her ikisindede ateşlerde yanacaksn canın çok ama çok acıyacak bi kere değil bin kere öleceksn..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aynen yaşadım ve halen yaşıyorum.bitmek bilmeyen bi acı bu gerçekten şimdi düşünüyorum da öncekiler bi hiçmiş.ben ki gurur bekçisi köpekler gibi sürünüyorum peşinde,bu kadar kısa sürede o kadar alışmış ve sevmişimki tüm gece boyunca hıçkıra hıçkıra ağlıyorum onu çok çok sevmişim ve herangi bi sebebi de yok sadece seviyorum :'(

1|1
    0|0
  • bende böyle bir durum yok aşığım mutluyuz =)

0|0
    0|0
  • canım acıya acıya adım attım.sonra canım yana yana söküp attım.

yasadım bunu evet.

0|1
    0|0
  • yo ınanmıyorum ben hakettıgım mutlulugu buldum sozlendım.allah kımseye ask acısı cektırmesın.

0|1
    0|0
  • hiç aşık olmadım olamıyorum da nasıl bir şey olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...