Kapat

Halkın takımı BEŞİKTAŞ haftasonu G.birligi macının tum gelirini Soma ya gonderiyor ne dusunuyosunuz?

Eskisehir cezasını kaldırmak için basvurdu tff ye basvuruda bulundu ki bilet gelirini Somaya gondersin tupcu kabul etmedi ( neden yok tupcu cunku ) FB yardım kampanyası baslattı GS yine cezalı ama kombinelerin iptal edilip herkezin bilet alıp bu gelirin Soma ya gonderilmesini istiyecek ( tupcu bunuda kabul etmez )

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Az sonra başlar konuşmaya bazları: "Futbolu da insanların acısına alet ettiniz." diye.

Beşiktaş ile her zaman gurur duyuyorum.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• nerde ne olmus ben anlamadım

0|0
    0|1
  • Tüm takımların yönetimleri aynı şeyi yapmalı. Beşiktaş taraftarını tebrik ediyorum. Yüreğimizin acısının biraz dinmesi için sokaklara dökülmek yerine haydi Atatürk Olimpiyat Stadyumuna.

0|1
    0|0
  • helal olsun.

0|0
    0|0
  • Çok güzel düşünmüşler Allah razı olsun

0|0
    0|0
  • Kutlarim takimimi.
    Yine örnek bir hareket.

0|0
    0|0
  • Tüpçünün göçük altında kalması lazım bi'süre, hatta sonsuza dek.

0|0
    0|1
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir kez daha gurur duydum Beşiktaşli olmaktan.Mac günü herkes siyah giyecek gerekirse yüzünü boyayacak http://i.hizliresim.com/QXpmVr.jpg

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak tüm takımlarımızı tebrik ederim hepsi duyarlı davrandı. Özellikle Beşiktaş bu konuda öncülük etti. Sağolsunlar.

0|0
    0|0
  • tüpçü dediğin adam adaletli olduğu için eskişehirsporun teklifini kabul etmemiş. eskişehirspor yönetimi madem bu kadar duyarlı yapacağı yardımı yine yapsın. cezadan kurtulmak için somayı kullanmasın.

0|0
    0|1
  • Bir Gs'li olarak
    tebrik ediyorum

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ım böyle bir düşündüyse bize saygı duymak düşer. Hafta sonu işçilerimiz için Olimpiyat stadındayız!

0|0
    0|0
  • tüpçü kabul etmez bunu dediğin gibi

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak fenerbahçeyide beşiktaşımızıda tebrik ederim olması gereken budur helal olsun sizin gibi türk futboluna

0|0
    0|0
  • Beşiktaş takimi ayricaliktir baksanaa helal sanaa karakartal takim dediğin böyle olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...