Halkın takımı BEŞİKTAŞ haftasonu G.birligi macının tum gelirini Soma ya gonderiyor ne dusunuyosunuz?

Eskisehir cezasını kaldırmak için basvurdu tff ye basvuruda bulundu ki bilet gelirini Somaya gondersin tupcu kabul etmedi ( neden yok tupcu cunku ) FB yardım kampanyası baslattı GS yine cezalı ama kombinelerin iptal edilip herkezin bilet alıp bu gelirin Soma ya gonderilmesini istiyecek ( tupcu bunuda kabul etmez )

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Az sonra başlar konuşmaya bazları: "Futbolu da insanların acısına alet ettiniz." diye.

Beşiktaş ile her zaman gurur duyuyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• nerde ne olmus ben anlamadım

0|0
    0|1
  • Tüm takımların yönetimleri aynı şeyi yapmalı. Beşiktaş taraftarını tebrik ediyorum. Yüreğimizin acısının biraz dinmesi için sokaklara dökülmek yerine haydi Atatürk Olimpiyat Stadyumuna.

0|1
    0|0
  • helal olsun.

0|0
    0|0
  • Çok güzel düşünmüşler Allah razı olsun

0|0
    0|0
  • Kutlarim takimimi.
    Yine örnek bir hareket.

0|0
    0|0
  • Tüpçünün göçük altında kalması lazım bi'süre, hatta sonsuza dek.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir kez daha gurur duydum Beşiktaşli olmaktan.Mac günü herkes siyah giyecek gerekirse yüzünü boyayacak http://i.hizliresim.com/QXpmVr.jpg

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak tüm takımlarımızı tebrik ederim hepsi duyarlı davrandı. Özellikle Beşiktaş bu konuda öncülük etti. Sağolsunlar.

0|0
    0|0
  • tüpçü dediğin adam adaletli olduğu için eskişehirsporun teklifini kabul etmemiş. eskişehirspor yönetimi madem bu kadar duyarlı yapacağı yardımı yine yapsın. cezadan kurtulmak için somayı kullanmasın.

0|0
    0|1
  • Bir Gs'li olarak
    tebrik ediyorum

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ım böyle bir düşündüyse bize saygı duymak düşer. Hafta sonu işçilerimiz için Olimpiyat stadındayız!

0|0
    0|0
  • tüpçü kabul etmez bunu dediğin gibi

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak fenerbahçeyide beşiktaşımızıda tebrik ederim olması gereken budur helal olsun sizin gibi türk futboluna

0|0
    0|0
  • Beşiktaş takimi ayricaliktir baksanaa helal sanaa karakartal takim dediğin böyle olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...