Sizin görüşleriniz ne bu konuda arkadaşlar?

Sizce refleks bir savunma mıdır yoksa tamamen korkaklıktan olan bir şey midir? Kendine yapılan bir hareket karşısında refleksle absorbe etmek sizce nasıl? kısacası sağlam reflekslere sahip olmak iyi midir?

• çok iyi bir savunmadır bence :)
    100% (3)100% (1)100% (4)Oy Ver
  • tamamen korkaklıktan ibaret aslında.s
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • başkalarının gözünde etkileyici olabilir..:P
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• çok kuvvetli reflekslerim var

1|0
    0|0
    • benimde öyle. arkadaşlarım reflekslerime hayran :) fakat geçen biri korkaklıktan deyince tuhafıma gitti

• tam da snn gbi düşünüyorum hak ettin en iyi cvbı

• :) saol teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

0|0
    0|0
  • bence her konuda reflekslerin sağlam olması iyi bir şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tamamen korkaklıktan ibaret aslında.s

0|0
    0|0
  • Her vücut yapısının kendine özel yetenekleri vardır. Zayıf yapılı insanların refleksleri güçlü olur. Bunun neresi kötü?

0|0
    0|0
    • zayıf yapılı derken kardeşim açar mısın biraz.. kötü demiyorum öyle düşünenler var ama bna göre süper bişey

• Vücut yapıları genel olarak 3e ayrılır. Ektomorfik, mezomorfik ve endomorfik olarak. Kemik yapısı ince ve uzun olan ektomorfiktir. Bunlar güç sporlarında daha az başarılı iken dayanıklılık sporlarında daha başarılıdırlar. Örneğin uzun mesafe maratoncuları ince yapılıdır. İnsanlar bilip bilmeden zayıfsın gibi yorumlar yapabilir. Bu onların sadece vücut yapılarından anlamadıklarını gösterir. Bu zayıf yapılı kişiler yağsız vücutları sayesinde sinirlerin iletim hızı daha fazla olur ve refleksleri daha iyi işler. Hiçbir vücut yapısı d

• diğerinden üstün değildir. Her vücut yapısının kendine has özellikleri vardır. Ama insanlar sadece güce katılıp kaldıkları için ince yapılı kişileri zayıf ve işe yaramaz görebiliyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...