Kediler aynada neden kendini aslan hisseder?

Yok biz aslaniz siz kanaryasiniz yeriz sizi diye Yillar opnce amigo olarak aslani kullandialr diye aslan gibisiniz diye birsey yoktur Ilk once bunu shada gostermelisiniz

Güncellemeler:
Soru hakkim olmadigi icin burdan yaziyorum herkesin dikkatine:Mac bitti ve Galatasaray sampiyon oldu Fenerli oldugum halde buna saygi duyuyorum Cunku Fener bir bok yapamadi Kupa sizin hakkinizdi Bu arada Bu kadroyu hazirlayan Aykut Kocamanin butun fenerliler amksun Saygilar Hakettiniz

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• :)) kendilerini iyi birsey sanmak ıcın dev aynasına bakarlar :)) Ben karpuz gibi görüyorum bu durumu :) dışı iyi içi kof :D

2|0
    2|2

Erkekler Ne Diyor 6

• maç sonrası bu yorumu gözüne sokacam

4|2
    1|0
  • sen spor kültürü katili şunu iyi öğren amblemimiz amigolardan değil 'aslan nihat' lakaplı Nihat Bedik'ten ileri gelir. Akşam Kadıköy'de kupayı alışımız size koyabilir ama bunları da öğrenmende fayda var

0|1
    0|0
    • Kadikoyde anca berabere kalip kupa alirsiniz ;)

• Benim yazdigimi nerden okuosun bilmiorm ama gordugun gibi oyle birsey yapmak isteseydim eger 6-0dan girerdim yazili;)

• tek kelime GS...

• Aslan olmak kuşlara hesabı bildirmek değil...aldıgın kupalarla türkiyenin kralı olmak ;) Aksam burda ol sakın kacma bıryerlere sur da 6 saatınız kaldı :) ASLAN KRALI sunar küçük hanım...

0|0
    0|0
    • ıste hodri meydan ınanc burda azım burda ŞAMPİYONLUK BURDA =))

• :)canini yerm

• bız kusbeyınlı takım tutmayızz :=))

0|1
    0|0
  • sporla ne alaka

0|0
    0|0
  • biz kuş beyinli takım tutmayız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aslan gibisiniz diye birsey yok derken bunu sahada gostermeye bagliyorken, senelerce alamadiginiz kupayida biz kanaryanin kaldirma imkani olmadigina baglayabilirmiyiz:D:D:D:D Diye dusundum bian ahahahahah

1|1
    1|0
    • :)))) haha

• Rezil olmadım. Takımımla h�la gurur duyuyorum. Çok pozisyon kaçırdık ama bunlar bahane olamaz. Tebrik ederim.

• Tesk ederim:) Birdaha bioyle yazmadan once kotu ihtimalleride dusunmekde fayda olur:)

• pisi pisi :D

0|0
    0|0
  • Tesekkur ederizzz bebegimm.. Eksik olmayin:P

0|0
    0|0
  • Ahahha helal be :D

13 yıldır sahamızda bizi yenemiyorlar, kendi sahalarında maç veriyorlar, sonra da biz aslanız! hadi be ordan ! :D

0|0
    3|0
    • 13 yildir biz sizi sahanizda yenemedik kupalar aldik:D:D Siz 13 yilda bizi sahanizda yendinizde kac kupa aldiniz.:D:D:D Futbolda amaciniz gs olmasin:D:D ahahahahahhahaaah

• Ligde şampiyonluğumuz 18 tatlım ;) hedefimiz siz olsaydınız, sizi yendikten sonra mücadeleyi bırakırdık.17 takımı üst üste koyduk da geldik buralara ;))

• :)hefeniz biz degilsk neden surekli oyle davrinio kediler:)

• Kanaryaların gücü yetmez kupayı kaldırmaya. :)

0|0
    0|0
  • zıt erenköy

0|0
    0|0
  • şaşırma sen

0|0
    0|0
  • sahanızda gösterdik ya kendi sahanızda maç oynatmadık sizi :))

0|0
    0|0
    • bi*git ya kendi sahanizda enson enzaman yenilgi gordunuz amk

• kupa yı saraçoğlunda kaldırdık mı? kaldırdık, siz daha ne konuşuyorsunuzz :))))))))

• :) ona birseymi dedik seney bakalim kim kimi kaldiryor biz bu halimizle eger fnale gelebiliyorsak gecen eeki kdro ile nerelr glirdik yvru

Yükleniyor...