Vücut Geliştiren arkadaşlar bakarsa sevinirim.?

Benim beslenme ve çalışma programım var çalışıyorum spordan sonra ülker hero baby var toz şeklinde oluyor 300 gr.paket : 6 lira filan.
100 gramında 17 gram protein var ve bir çok vitamin var su ile karıştır iç ama tahıl grubundan geliyor bu protein faydası olur mu?
Bir nevi protein tozu olacak benim için. Olabilir mi böyle bişey?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• spordan sonra hızlı sindirilen protein tozu alman lazım..tahıl yavaş sinidirlir...

0|0
    0|0
    • Tahıl grubundan alınan protein mesela 10 gram protein alsam 2 gramı anca işe yararmış öyle dedi bir arkadaş? Doğru mudur?

Birde bu alacağım tahıl grubu protein toz halinde oluyor su ile içiliyor

• ayrıca bitkisek protein değil, hayvansal tercih etmelisin...

• tabiki bunlar ileriki aşamalar..ilk etapta (spora başlama anlamında) zaten senin o kadar kaslanman yok...normal beslenmene devam etmen yeter..protein tozlarına saldırman gereksiz b, r kalori alımı, yağlanma yapar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Tahıl grubundan alacağınız proteinleri gece alırsanız uzun uyku süresine yayılarak daha faydalı olur. Spordan önce ve sonra tercih edeceğiniz proteinler ise et grubu olmalıdır ki yıkım olan kas gruplarında daha hızlı şekilde işe yarasın. Ben tahıl grubu proteinleri sabah öğün atladığımda tüketiyordum mesela ama her zaman öğün atlamıyorum tabiki.

0|0
    0|0
  • boşver bence sağlıksız

0|0
    0|0
  • onu alacağın paraya tavuk al ye dostum :)

0|0
    0|0
  • aga protein tozu gibi olmaz protein tozu al amino asit al dayan programa en fazla 6 aya farkı gör :D

0|0
    0|0
  • şimdi proteini hayvansal gıdalardan almak farklı bitkisel farklı bende böyle bişi düşündüm sordum böyle dediler

0|0
    0|0
Yükleniyor...