Kapat

Ve Drogba Galatasaray'dan ayrıldı, ne düşünüyorsunuz?

drogba çok şey kattı galatasaraya fenerbahöe ve beşiktaş maçlarımızı kazandırdı bize drogbayı sevdik değil mi?

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• asla unutmayacağız onu fbjk ye gol atan adam nasıl unutalım

2|0
    0|4

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 26

• Drogba Galatasaray´a geldiğinden beri hem prestij olarak hemde performans olarak çok şey kattı keşke Galatasaray´a daha genç gelseydide Drogba´nın gollerini daha çok izleyebilseydik ama buraya kadarmış herşeyin bir sonu var ayrıca her sonda yeni bir başlangıçtır Drogba gider başka bir dünya yıldızı gelir Drogba´nın Madride attığı golü hiç unutmayacağız

0|0
    0|0
  • Bir sene daha oynar Amerikada iyi para kazanmasi muhtemel o sartlarda o oyuncuya zaten daha cok para verdik yani aslina bakarsan..

Kaliteli oyuncuydu ama Mancini böle yapar iste oyuncuya taktimi takiyor..

0|0
    0|0
  • Öncelikle dünyada en sevdiğim oyunculardandı tabiki GS ye katkıları oldu maç kazanmamızda katkı payları oldu fayda sağladı ama artık bencede şu dönemde bırakması herkes için hayırlı oldu diye düşünüyorum yolu açık olsun Drogbanın..

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun.

1|1
    0|0
  • zaten o bize ancak 1.5 sene katkı sağlayabilirdi büyük oldugunu herseyde gösterdi
    ayrıca soruyuda kaldırmıslar herhalde cekemiyolar :D

0|0
    0|1
  • Valla çok daha iyi oldu kalpten gerçek bir Galatasaraylı gelir belki yerine , showmenlere ihtiyaç yok. İsmi var diye kimseyi kayırmaya gerek yok çokta iyi değildi açıkcası.

0|0
    0|1
  • Drogba konusunda üzgünüz, ama hıc kımse galatasaraydan büyük değil..

0|0
    0|0
  • ağlayacam :'(

0|0
    0|0
  • o madride topugunu unutanin soyu kurusun !

1|0
    0|0
  • Yolu acık olsun

0|0
    0|0
  • Asla unutulmayacak gs ye ck sey katmis efsane bir adamdi!! Her sey icin tesekur ederim didier drogba (:

0|0
    0|0
  • DrogBA'BA bize ve Türk futboluna çok şey kazandırdı.Unutmayacağız onu asla :(.
    Adam gibi adam.
    We have Drogba.They don't.

0|0
    0|0
  • bastonla top oynuyordu çhelsea deyken kadıköyde galibiyet görmedi galatasaray da da görmedi güle güle bastonlu adam seni özlicez.

NOT:köpeğide bağlamışam veterinere göndermişem.

0|0
    1|1
    • süper kupada bir gol atmış olabilir ama bu adam kadıköyde hayatında galibiyet görmedi bu arada volkan dildi kaleci mertti biraz futbol izle :)

• iyice yaşlandı bence gitmesi iyi oldu

0|1
    0|0
  • O varken takım az çok derli topluydu.İlerde top tutup indiriyordu ve takıma güven veriyordu.Şimdi takım ise başı boş koyun sürüsü gibi naptıgı belli değil.Kim ne derse desin O dünyanın en iyi futbolcularndan biri Gs için büyük bir şanstı.

0|0
    0|0
  • Zaman göstericek ama bence doğru bir karar başarıya aç daha az ücretli drogba seviyseinde olmasada mücadeleci iyi bir oyuncu alınabilir

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • uzakları düşünüyom

0|0
    0|0
  • ayrıldığını nerden biliyorsun 1 yıllık daha görüşülüyor diyorlar

0|0
    0|0
  • Kumda Oynamasını TaVSYE EDİYORUM

0|1
    1|2
  • unutmayacağız

0|0
    0|0
  • şuanda öyle bir şey yazmıyor hiç bir yerde

0|0
    0|0
  • onu unutmayacaz asla. bize resmen sınıf atlattı dünyaya açılan kapımız oldu...

0|0
    0|0
  • Drogba bu tabi ki gitmesi kötü oldu.

0|0
    0|0
  • evet üzüldüm.. :/

0|0
    0|0
  • ben üzüldüm gitmesine :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sevdik

1|0
    0|0
  • We have Drogba. They don't. Gönüllerin kralı.

1|0
    0|0
  • Zerre üzülmedim.
    Bu takımdan kimler geldi kimler geçti O'na mı üzülcem..
    Yolu açık olsun.

0|2
    0|0
  • hadi ya gitti mi :D

0|0
    0|0
  • Sevdikk tabii:(

0|0
    0|0
  • Gitmeyeydi iyidi..
    Neyse hayirlisi o da GS tarihinda artik
    Yerini dolduracak birini bulmalyz