Fitness ve Sporla ilgilenen bilgisi olan arkadaşlar bir bakabilir mi?

Haftada 4 gün evde, düzenli olarak barfiks şınav mekik çalışsam, 2 dumbell alıp ağırlık çalışsam ne kadar etkili olur? ne kadar gelişme gösterebilirim? Yemeği de düzenli olarak tüketip ve haftanın fiks 2 günü sahilde koşu yapmayı da planlıyorum

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evde anca amelelik yaparsın. Çünkü zamanla gücün artacak ama daha fazla ağırlık kaldıramayacaksın, vücudun tek bir bölgesi yok, her bölge için dambell yeterli olmayacak, çeşitli aletler gerek... Güzel bir programla, düzenli ve sağlam bir antrenmanla ve sağlam bir beslenmeyle spor salonunda ilerleme katedebilirsin ancak.

0|1
    0|0
    • elinde bir çalışma programı veya beslenme programı varmıdır hocam?

• Vücut tipine göre çalışma programı olduğunu yeni duyuyorum, bir antrenöre görünmem gerek haklısın, Çok Sağolasın..

• Rica ederim, hem vücud tipine göre, hemde vücudundaki kas oranına göre bir program almanda fayda var

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• Kosuyu haftada en az 4 e cikar. Ama besinlerin protein agirlikli olmassa sekeri yagi kesmessen bisey olmaz.

0|1
    0|0
    • Hocam, bir beslenme veya çalışma programı mevcutmu sende, paylaşırsan çok sevinirim

• şu tipte bir manken vücudum olsun istiyorum, fazla kasa gösterişe gerek duymuyorum, fit bir yapım olsa benim için çok iyi olur..

2.bp.blogspot.com/.../y5.jpg

• Once bul donemine gir o zaman googleden arastir cok uzun anlatmasi. Sonra definasyona. Bu vucuda 6 u aydan asagi ulasman olanaksiz

• 2 ayda gözle görülür şeyler olur. Bunu devamlı hale getirirsen 6-7 ayda vücudun güzel şekil alır. Protein tozu dahil ediyorum. Etkisi oluyor.Fakat dambılla nasıl çalışman gerektiğini bilmen lazım. Dambılla göğüs, kol, sırt ve daha birçok yer içinde çalışabiliyor.

0|0
    0|0
    • internette bakıyorum dumbeller ile her önüne gelen farklı şeyler çalışıyorlar hangisi doğru hangisi yanlış anlamakta güçlük çekiyorum

• kardeş imkanın var ise salona git planlı programlı çalış vücut yapmak istiyosan benim arkadaş evde çalışıyordu bikaç ay çalışmış bir baktım göğüs var kanat yok kol var bacak yok değişik bişey olmjuş :)

ama 2 günde bir günde 1 saatini ayırarak çalışırsan güzel bir şekilde beslenmenide yaparsan bişeyler başarabilirsin

0|0
    0|1
    • salona git gel harcayacağım zaman, oradaki motivasyon hijyen konusunda tedirginim, evde kendi imanlarımla rahat rahat spor yapmayı planlıyorum

• Bu imkanlarla tüm kasları calıstıramazsın etkili ama olsun hiç yapmamış birene göre ilerleme tabi kaydedersin

0|0
    0|0
  • dostum şevkini kırmak gibi olmasın ama gerçekten bir gün iki gün yapıyosun en fazla spor salonundaki verimi alamazsın

0|0
    0|0
  • Neredeyse tüm kaslarını çalıştırabilirsin. Önemli olan doğru ve programlı yapmak.

0|0
    0|0
    • hocam, peki bana düzgün önerebileceğin çalışma program varmı? vaarsa yazabilirsen çok sevinirim

• Vücut tipine göre değiştiğini söyledi bir arkadaş, senin vücut tipine uygun programın bana uyarmı peki?

• Uygun olan şey dinlenme süresi ve sporun uzunluğu. 1 gün yaptıysan 1 gün dinlen eğer sen de benim gibi zayıf yapılıysan.

• ben 1 ay demırcı ısınde calıstım vucudum sekıl oldu. sonra okul acıldı yıyıp ıcıp yattık sımdı patetes torbası gıbıyım ama evde calısmak cok yararlı.ç ılk gun5 sınav cekıosan duzelı olduktan sonra 2 hafataya kadar 30 a cıkabılıyosun

0|0
    0|0
  • Spor duzen ve inanc işi yaparsin tabi neden olmasin barfiksle ust kaslari dambila kol kaslarini mekikle karin kaslarini kosuylada hepsini birden calistira bilirsin ayrica yuzsen cok daha iyi olur

0|0
    0|0
  • olabilirr neden olmasınn salona giden bir çokk kişiden daha fit bir vucuda sahip olabilirsinn ben salona gitmiyorum evdee yaptım ne varsa..

0|0
    0|1
Yükleniyor...