Siz erkek arkadasınızın annesine hediye alır mıydınız?

siz erkek arkadaşınızın annesine çiçek alırmıydnz? çok yakın bi arkadaşm var.az önce aradı çiçekçiye gidelim dedi.bende annenemi alacaksn diye sordm.hayır erkek arkadaşımın annesine alacağım dedi.. hergün onu kıran üzen biri.daha kız annesiyle bile tanışmamış.6 yıllık bi ilişki bu.her seferinde ayrılan 3 ay konuşmayan bir çocuk bu..kız arkadaşıma yerinde olsam göndermezdim dedim.neden o senin annene göndermiyor diye sordum.üstelik çocuk anneme çiçek gönder demiş..

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Eğer tanışmadıysam hediye almam saçma olur , kendi kendine gelin güvey olmak gibi ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben kıza bıle cıcek almıyorum kaldı ki anası ('.')

1|0
    0|0
    • ben erkek olsydm..sevdgm kıza cıcek alırdm..bence cok guzel bsy bunu her kız ıster hemen hemen.. ama boyle gelın kaynana muhabbetıne gırmzdm hemen :)

• cicek dalında guzeldır, sevdıgım ınsan ıcın bıle olsa koparasım gelmez

• Almazdım kadın olsaydım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kısa ve net böyle biri olmasa iyi biri bile olsa çiçek falan yollamazdım arar kutlardım sadece o da iyi olursa...

gelin ve kayınvalide ilişkisini hemen bir kefeye sokmak zararlı uzun vadeye yaymak ve zamanla yaklaşmak en mantıklısı...

1|1
    0|0
  • Çocuğun çiçek almaya parası mı yok acaba:DDD Bu senede hediyeden yırtıyım diye düşünüyo olabilir.Normal bir ilişkide hem kendi anneme hem onun annesine çiçek gönderirdim.Böyle bir ilişkide gönderilmez.

1|0
    0|0
  • gel gel git git köle olmaya aday bir gelin profili...

ilerde evlense de kendini saydıramaz , köle gibi kullanıcaklar haberi yok..Allah akıl fikir versin.

0|0
    0|0
  • tanısmamıssa cok sacma olur ilkonce gidip bi tanıssında sonra alır ne alıyorsa

0|0
    0|0
  • egerkı tanıorsam olabılır ıs de cıddıyse

0|0
    0|0
  • almam

0|0
    0|0
Yükleniyor...