Aynı sorunu yaşayan kişilerden çözüm önerileri bekliyorum!!?

Arkadaşlar bir türlü kilo alamıyorum. Doktora gittim parazit yok bünyen hızlı yakıyor diyor. ben hiç kilo alamayacak mıyım o zaman. az da yemiyorum gereğinden daha fazla yiyorum ama olmuyor. normal öğünleri çıkarırsak aradan 4 öğün fazladan yiyorum yani. dişime saran bir şey olursa tek oturuşta 2,5 ekmek veya 3,5 pide yiyebiliyorum. ama buna rağmen alamıyorum. protein tozları hariç önerebileceğiniz doğal şeyler var mı?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynı sorun bendede var gittim parazit filan yok şimdi endekrinoloji diye bir bölüme sevk ettireceğim kendimi orası çözüyormuş işi ama direk endekrinolojiden randevu alamıyorsun önce dahiliyeye gidiyosun test yapıyo birsürü sonra kendisi bişey bulamazsa endokrinoljiye gönderiyo orda guatr filan ne varsa artık çözüyolarmış işi..

0|0
    0|0
    • ekdonrinolojimi ekdekrinolojimi emin olamadım :D

• "endokrinoloji" imiş google sağolsun :)

• eyw kardeşm yazın Ankara da noktayı koymayı planlıyorum.. inş çözülür şu olay ya. doktora gityom kilon iyi diyo.. iyi ama bn 5 kılo dha almak istyrm. bna mıllet vermek ıster sn almak istiyosun dıo :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya siz kafayimi yediniz ne guzel birsey yiyin gitsin kilo alanlar ne halt etmis aman allahim.neyden sikayet ediyosunuz ya cildirmissiniz siz!!!

0|0
    0|1
    • Kilolu görünmek ne kadar kötüyse zayıf ve çelimsiz görünmek de bir o kadar kötü.

• Genetikte olabilir bence en iyisi doktorun fikirlerini almak

0|0
    0|0
  • kac kilosun ki

0|0
    0|0
    • 1,79 boyunda 67 kiloyum.. 72 olsam yeter bana ya cok deıl :)

• o kadar da kötü degil ki :) iyi hatta

• tamam iyi normalde bn almak istiyorum işte hırs yaptım 5 kilo almam gerek :)

• en güzeli bu kadar takma bende yiyorum ama alamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Metobolizmayı yavaşlatacak birşeyler varsa onlardan kullanmalısın.

0|0
    0|0
  • Spor olmadan olmuyor. Muhtemelen sen de zayıf yapılısın. Kas kütleni arttırmaktan başka çare yok. O da sadece spor yapmaktan geçiyor.

0|0
    0|0
  • Kanka aynisi bendede var bosver diyorum simdi yedim yedim ileride sıkıntı

0|0
    0|0
  • aynı dert bendede var cevabını bulursan banada söyle ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...